Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Отут багато знайдете прикладів.
     
  2. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Я все не покидаю ідеї підзаробляти вдома, бо ще ж сидіти вдома багацько. А хочеться щось робити крім дітей і справ по хаті. І заробляти свої гроші. Вже і малюю і пишу.... і чого я не роблю, а все хочеться щось конкретнішого. Подивилася тему і сайти по цьому питанню. Я могла б перекладати з російської на українську. І навпаки. З німецької( середній рівень) - на українську чи російську. Писати статті, можливо вивчити якусь програмку(яку?) яка потрібна, щоб підзаробляти вдома.
    Курсові, дипломні, реферати - на замовлення б могла спробувати. Але сайтів купа і боюся, що натраплю на лохотрон. Може хтось порадить сайт перевірений, а може якусь роботу? Дуже хочеться працювати. Мені це потрібно.
    Щоб мені порадили
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Я працюю переважно вдома. І ще трохи роботи маю поза домом.
    А тепер маю пропозицію йти працювати в офіс, на повний день. Пропонують дуже хорошу ЗП, офіційне працевлаштування і перспективи-перспективи...цілу купу всіх благ пропонують. Я серйозно..
    Але. Наразі ця пропонована робота мені не надто подобається. То не та сфера, де я себе бачу і де я хотіла б себе реалізовувати. Від того, чим займаюся зараз, вдома, я отримую хоч і менше грошей, але колосальну насолоду. Плюс маю відносно багато часу для себе.
    А коли думаю про ту пропозицію роботи чи приходжу туди в офіс, мені на серце як камінь якийсь лягає. Такий спротив, я не знаю навіть (((
    Знаю одне - що багато хто покрутить пальцем біля скроні, бо на таку зарплату і умови бігли б, не роздумуючи. А я просто боюся, що не витримаю, що ніякі тисячі мені не компенсують щоденного змушування себе працювати.
    А з іншого боку думаю - і гроші зайвими не бувають.
    І будь тут мудрим.
    Що краще - бути вдома, мати менше грошей і бути задоволеним тим, чим займаєшся, чи йти на нову роботу, з гарним забезпеченням і перспективами і мати потім спокій з декретами - лікарняними і т.д.?
    Як я заплуталася :sad:
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    От і я зараз працюю поки дітиска сплять. І так часом до 2ї ночі. Але мені головне дітям вдень більше часу приділити, а попрацювати можна і вночі. На роботу бігаю 3-4 рази на тиждень на 3-4 години. Решта роблю вдома.
     
  5. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Моя думка - варто спробувати попрацювати "в офісі". По-перше, що таке робота дома ти вже знаєш, а ця - то лиш поки твоє про неї уявлення і поки не спробуєш однозначно знати не будеш твоє чи ні, подобається чи ні. Крім того, ти ж не пожиттєво в рабство віддаєшся - як не буде подобатись, то завжди можна повернутись до роботи вдома.
    Тому пробуй поки є можливість і не потрібно пильнувати вдома діток :girl_wink:
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    ясно що краще, я б не змогла піти на роботу,яка
    ані заради
    і тим більше 100% НЕ ЧЕРЕЗ
    це ж як? всупереч собі і своїм бажанням тощо?
    гроші ніколи не є , не були і не будуть головним, хоча їх відсутність не є ознакою комфорту, але працювати заради грошей і не
    вважаю незрозумілим апріорі
    ІМХО
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    То точно. Я домовилася про стажування на пів дня.
    Зможу, але мінус той, що від 80% клієнтів та учнів треба буде відмовитися, якщо піду в офіс - бо я фізично то все не витягну :) А що таке починати заново з нуля - я знаю, бо так колись давно починала, і знаю, що вдруге то було б легше.
    Діток нема. Просто розумію, що піти в декрет з офіц.роботи то ліпше, ніж з домашньої - в тому плані, що поки маля буде зовсім мале, я не зможу принаймні півроку давати уроки чи перекладати. Бо то буде дьоргання між колискою і компом.
    Напевне, справді варто попробувати постажуватися. Насильно мене туди ніхто не жене, завжди зможу відмовитися.
    Просто дуже добрі гроші пропонують за не зовсім підходящу мені роботу - в тому і причина моїх роздумів. Чи вартує то моїх нервів і зусиль?

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:38 ----------

    Я знаю то. Але водночас закрадаються роздуми, що можна було би собі тоді дозволити набагато більше речей - навіть закупити собі купу книжок і словників з німецької, які мені потрібні.
    А з іншого боку - я можу ж лишити все, як є, і просто тоді намагатися більше заробити, працюючи вдома:)
    Чесно, напевне, такий сумбур пишу:) Ніколи не думала, що так з тими роботами заплутаюся :)
     
  8. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Не факт. Я працювала за компом кілька годин до родів і кілька днів опісля, взагалі 6 років декрету. На офіційній роботі було важко в тому плані, що токсикоз тривав всі 9 місяців, працівник з мене був сумнівний, вдома комфортніше виношувати дитинку, але це все дуже індивідуально з кожною дитиною. Проте за 6 років набридло улюблене заняття, робити старе нема бажання, нове - нема змоги освоїти з дітиськами. Отак підвисла. Надіюсь що просто пауза. Раджу все ж таки спробувати, тому що шанси не так часто попадаються в житті, погляди на все змінюються, те що лякає потім може виявитись улюбленим, і навпаки (як у мене). Тим більше втрачати нічого - в самому гіршому випадку можна повернутись додому і робити все те ж з подвійним завзяттям і задоволеннням.
     
  9. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    я навпаки люблю ходити на роботу, почуваєш себе зібраною... в мене робота з 8 до 16 але реально я скоріше до дому йшла, то ше кавалок дня і дома побула і десь піти могла.
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    А чому відразу нервів, можливо краще перефразувати "хвилювань"?
    Будь-яка нова робота чи починання викликає хвилювання, невпевненість, але після можливо прийде задоволення від роботи і плюс від матеріальної винагороди.
    На мою думку, варто спробувати.
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Робота вдома

    Ідеальний варіант.
    Зовсім сидіти вдома я ( особисто) не можу... Хоча , в принципі, могла б перейти повністю на домашній заробіток, але мене лякає відсутність більшої загруженості, як не дивно. Наприклад, вчора : хатні справи, зустріч з коліжанками, хатні справи, трошки зайнятості робочої, хатні справи і основна робота почалась після того , як малявка заснула і до 4 ранку... Почуття закінченості робочого дня немає, розхлябаність, немає стимулу зранку почати активний день, а не розкачуватись в хаті до 11 мінімум, вихідні? а вихідних теж немає фактично...бо кожний день ти можеш зробити собі вихідний. Знаю, що це мій особистий підхід, можна і організованіше то всьо робити, але себе я теж знаю і стараюсь діяти згідно з характером.

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------

    Це дууже немаловажний фактор, як на мене, і додатковий стимул не тільки просто бути працевлаштованою, але й гарно працевлаштованою, на хорошій роботі і посаді )). Гроші- основне, заради чого ми працюєм, як не крути, і не думати про них просто нелогічно.

    ---------- Додано в 10:56 ---------- Попередній допис був написаний в 10:50 ----------

    + 100, чогось дійсно все так виглядає, як в кабалу піти , а не на роботу...
    Нові враження, нові люди, нове живе спілкування, нові обов"язки ( навіть якщо й так, що поганого?), позитивне відношення до змін- і все супер...
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робота вдома

    здуру дали їм паспортні дані. Потім гнали скоро писати заяву в міліцію, заводили справу. Лохотрон повний.
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Робота вдома

    А можна детальніше?)
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Робота вдома

    ну, спершу випитують, що мене цікавить, яка саме робота мені потрібна. Потім, виходячи з моїх захцянок, формують мені заманливу пропозицію, але з маленькою зарплатою. Годжуся, бо прикидаю, що встигатиму,хай і за 400 грн, багато часу не займе. Відсилаю паспортні дані... ВСЕ.

    потім додзвонитися-дописатися нереально.

    боялися, щоб потім нам не виставили якихось дивних рахунків, кредитів і т.д.. як я на таке повестися могла??? не розумію досі:) ну але третій курс, гроші потрібні, а тут робота з текстом, все онлайн, вільний графік... розвели, як пакетик ЮПІ :)
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Робота вдома

    За три тижні, кажуть, людина може визначитися, чи хоче вона залишатися на роботі (на яку пішла). Ви правильно зробили, що вирішили спочатку постажуватися. Бо внутрішній спротив - це не просто так. Підсвідомість вже зробила висновки) Розумію Ваші вагання, бо працюю саме через гроші. Кожного дня долаю оцей спротив. Нікому не раджу)) Але банально просто боюся "залишитися на вулиці". Маю знайомих, які спокійно шукають роботу до смаку.. ніде не працюючи. Я ж просто не мала б, за що жити. Тому, якщо маєте можливість обирати, добре прислухайтеся до себе. Бажаю удачі!
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Робота вдома

    Я з третьою дитиною перекладати переставала хіба на тиждень пологового. Здавала роботу вже на переймах, і дуже скоро взяла наступну. У мене була няня, але няня коли ти в офісі, і няня, коли ти вдома і все контролюєш - дві великі різниці
     
  18. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Коли закінчила університет, роботу довго не могла знайти. Вирішила займатись листівками, чомусь не пішло. Думала, що буду мати гроші з того, так і закинула те діло. Як на вашу думку, будь-які види скрапбукінга, можуть стати прибутковою діяльністю? Бо якось вже під сумнів підпадає.
     
  19. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Я думаю можуть,але треба то все діло взяти в руки , придумати якусь розкрутку для свого товару, нові оригінальні ідеї ..якусь ізюминку , ну і головне щоб та робота була Вам приємна і ще головніше наполегливість.Дуже часто люди кидають якесь ось таке захоплення, бо хочуть відразу отримати великий прибуток ...а воно все з часом ..
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    На мою думку, не можуть. Принаймні, якщо хочете заробляти лише своїми руками. Порахуйте, який прибуток від одиниці товару, скільки Ви їх можете зробити за день, за місяць, що б гіпотетично заробили. І найголовніше, хто за таку ціну купить стільки такого товару? Якщо працювати заради прибутку, то варто знати відповіді на ці запитання. Якщо заради задоволення - то це зовсім інша справа.
    Без цього можна навіть не починати відповідати на вище написане. Копіювати і працювати за готовими схемами вміють дуже багато. Шанси добре заробити має тільки добре розкручена вдала новинка.