робота з мастикою

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем skarlet, 11 Січень 2011.

  1. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    хух, знайшла я нині ті жувальні зефірчики в Арсені на Патона, але поки туди добралася таки прийшлося побігати:girl_impossible:
     
  2. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    200 грам буде достатньо
     
  3. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    дівчатка, а де можна зберігати вже готові фігури з мастики? чи можна поставити в холодильник типу no frost?
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: робота з мастикою

    Не бажано. Просто в приміщенні буде достатньо. Вам ж треба щоб квіточки і листочки були сухі і тримали свою форму.

    Я тримала просто в шафі. Хоча, може хтось тримає в холодильнику, тоді коробка/торбина має герметично закриватись.
     
  5. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я тримала на шафі в коробці :).
     
  6. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    А де в нас можна купити барвники для мастики, і як вони виглядають?
     
  7. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    я на краківському купляла, там різні кольори є, нижній ряд де формочки і всяке до печива продають.
    а в мене ше одне питання а як мастіка витримує жару і транспортування, а то мені буде потрібно торт на природу завести аж переживаю що я довезу
     
  8. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    я там не дуже орієнтуюсь. Це в продуктових рядах?
     
  9. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    хто може поділитися провіреним рецептом масляного крему? буду дуже вдячна:girl_curtsey:
     
  10. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Минулого літа в жару везла торт з мастики 3 години в поїзді, я зробила так: на низ коробки поклала пластикові пляшки з льодом, потім форму з тортом і зверху на неї 2 таких штучки(незнаю, як називаються) що тримають температуру(вони теж перед тим в морозилці лежали), і тортик доїхав нормально, навіть холодний ще був!)
     
  11. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    поділіться секретом, як приклеювати на торт деталі з мастіИки?
     
    Останнє редагування модератором: 29 Травень 2011
  12. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Дрібні деталі клею за допомогою перевареної води або горілки, великі -- айсінгом
     
  13. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Так, в критому. Там у верхньому ряді солодощі, а в нижньому- форми для випічки, барвники і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я зараз працюю над тортом для мами на День народження. Хочу зробити на торті бутет з каллами і бантом. Ось перші напрацювання:

    [​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG]
    Сьогодні буду робити бант. Потім відзвітую.
     
  15. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Як мастика "дружить" з кремом. Хочу сам торт обклеїти мастикою, а зверху прикрасити кремом. Чи так можна?
    І як можна попровити мастику, щоб вона стала більш гладкою, якщо в процесі вилазить якийсь горбик/ямка?
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Дівчата, розкажіть будь ласка, як ви робите так, щоб фігурки не розпливалися, а то я робила і воно мені пливло, потрібно дати мастиці підсохнути? Бо я робила за годину то все, бо треба було на ранок, а робила ввечері, навіть не знала, що то так довго, тепер розумію, чого в мене все розлазилося.
    і ще може хтось підкаже де можна подивитися МК по виготоаленні фігурок?

    ---------- Додано в 13:13 ---------- Попередній допис був написаний в 13:06 ----------

    Ось знайшла - купа майстеркласів з мастикою http://povary.ru/forum/index.php?showtopic=1167.
     
  17. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    мастика дружить з масляним кремом, а от зі сметанним- ні в якому разі, бо попливе.
     
  18. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    а якщо зверху корж то його потрібно змазувати кремом чи можна і не мастити, як буде смачніше і як краще буде виглядати?
     
  19. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    масляним кремом (або ганашем) треба вирівняти торт перед покриванням мастікою!
     
  20. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я так не роблю ніколи, якщо вже мастикою обтягую торт, то і прибираю теж мастикою, а якщо прибираю кремом, тоді вже не використовую мастики