робота з мастикою

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем skarlet, 11 Січень 2011.

  1. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    краще торт обмажте масляним кремом, а прикрашайте виробами з мастіки
     
  2. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я вчора чоловікові на день народження прикрашала тортики мастикою. Перший раз, тому трохи кривенько все вийшло, а ле він задоволений і втішений. Отже, один будемо з друзями куштувати, а другий вже на роботу поїхав
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2011
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: робота з мастикою

    я сьогодні купувала на оптовому шуварі. магазинчик знаходиться в самому останньому ряді. називається щось типу "все для кондитерів"
    виглядають як пакетики з ванільним цукром)))) по 50 коп. упаковка
    а ще я на шуварі купила жувальний зефір білого кольору. якраз те що треба щоб фарбувати) і упаковкою 500 г. Коштує 15,50 грн

    ---------- Додано в 12:49 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ----------

    завтра напевно буду пробувати робити ось цей крем
    http://forum.say7.info/topic30109.html
    дуже він мені апетитний) і нескладний
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Ось як я робили бант на торт:

    [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG][/URL][/IMG]
     
  5. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    білий зефір я ще на днях купувала у Сільпо на Виговського)) десь за 250 г платила 7 з копійками)
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: робота з мастикою

    дівчата, хочу відписати на рахунок цього крему. може хтось захоче попробувати.
    я вчора його робила. все давала за рецептом, окрім ванілі (дала ромову есенцію)
    Почала збивати - не збивається. В рецепті пише 3-5 хв збивати. Я збивала десь 15 і на малій швидкості, потім на максимальній - не допомагало((( Масло відділилось і видно було водичку. Я думаю, напевно масло погане, тобто спред, який я завжди купую до випічки. Але шкода викидати мені було стільки крему і я поставила посуду під нахилом, щоб водичка стекла. Думаю, помащу чим вже є.
    Так він стікав десь хвилин 20.
    Оскільки надія жевріла, що він має получитися, то я вирішила ще раз збити на мін. швидкості. І уявіть собі, практично зразу почав збиватися, став однорідної густини.
    Я була довольна як слон)))

    Загалом, крем смачний. Для мене занадто солодкий. Але на смак такий як магазинний. Не знаю як ви, а я люблю магазинний крем)
     
  7. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Там же пише збивати на мінімальній швидкості, або взагалі- вручну. Може ви спочатку дали завелику швидкість?
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: робота з мастикою

    ні, я бачила що мінімальній тре збивати. так і робила. а вже десь через 10 хвилин, коли не було результату, то спробувала на великій швидкості
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: робота з мастикою

    Я робила подібний лишень не з молоком, а зі сметаною. І це нормально що на початку крем розкладається і відходить вода. Його просто треба продовжувати збивати.
    Так як у мене сильний міксер то я просто залишаю збивати і йду геть. Через 5-10 хвилин все з’єднається. А кількість цукру регулюю сама. Я не люблю солодкі креми, тому не даю всього цукру що пише в переписах.

    ---------- Додано в 20:22 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

    Я збиваю лишень на великій швидкості. Але в мене міксер не ручний, він інакше працює.
     
  10. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Так і є такі креми завше розслоюються,я ставлю в холод і далі через 10 хв. збиваю...
    Правда я більше всетаки люблю заварні на яйцях креми,або якщо масло то з заварним білком,смачний,але треба побавитись
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: робота з мастикою

    Та що там бавитись. В таких кремах треба дотримуватись основного закону фізики - все має бути кімнатної температури. Масло і крем. Такий крем не бажано охолоджувати в холодильнику, краще нехай він вистигне наверха і прикрити його політеленовою плівкою так щоб вона доторкалась до верху крему. Тоді не утвориться тверда скоринка зверху.
    Як тільки крем вистиг достатньо, збити сильно масло з цукром-пудрою і тоді по одній ложці додаємо заварний. Головне щоб міксер працював постійно і крем не падав безпосередньо на збивалку а прямо в масло. Ну і не можна додавати забагато. Треба щоб масло привикало до крему потроху. :girl_blum:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Та ні Марусю,власне я й писала,що заварні дуже люблю,бо звичніші для мене і роблю їх швидко.Я мала на увазі білково-заварний масляний,він морочний бо на водяній бані готується,але зате смак.....Ум!!!!
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: робота з мастикою

    Отой то правда. Але наскільки я знаю то збиваються білки а тоді додається масло по кусочку, чи ви інакше робите?

    http://www.youtube.com/watch?v=IxWmiHRTMz8
     
  14. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я все роблю так само як на відео,але не заморочуюсь цукор даю на око,лише білки збиваю на водяній бані,бо всетаки сирі білки в крем якось не практикую,для бізе так а в крем ні!!!! мусять пройти темрічну обробку,отож:Збиваю білки з цукром на водяній бані,доки не розпуститься цукор,потім відставляю і продовжую збивати доки білки не охолонуть до кімн температури,можна поставити в посудину з холодною водою,потім таксамо по кусочку даю масло кім. температури і розтираю до біла, в кінці якоїсь есенції і все....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: робота з мастикою

    Так він тому і лиє гарячий сироп щоб загріти білки і має бути досить висока температура того сиропу власне щоб загріти білок до певної температури, яка вбиває всі мікроби. Він власне говорить що в білку нема так багато мікробів як в жовтку, тому білок не конче дуже сильно нагрівати лише трохи але треба якщо він іде в крем.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Не знаю англійську,але дякую Марусю візьму на примітку цей рецепт.
     
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Як зробити мастику чорного кольору? Читала,що додають активоване вугілля,хтось таке пробував робити?
     
  18. Diamantyk

    Diamantyk миється в бані

    Відповідь: Торти

    Дівчата хочу замовити тортик дитині на 2 рочки,може хтось має ідеї оформлення з телепузиками,буду дуже вдячна ....Дякую.
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2011
  19. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Торти

    ось тут
     
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Как покрасить в черный цвет сахарную мастику

    Покрасить сахарную мастику в черный цвет можно разными способами. Все опытные тортоукрашательницы отмечают, что подобрать желаемый цвет не всегда удается быстро. Нужен опыт и знание законов и правил смешивания цветов.

    Первый способ окраски мастики в черный цвет

    Смешать красители следующих цветов: красный, синий и желтый. Соотношение зависит от оттенка, который вы желаете получить:
    Для нейтрального черного: 1 часть красного : 2 части синего : 1 часть желтого
    Для черного с зеленым оттенком: 1 часть красного : 1 часть синего : 2 части желтого
    Для черного с фиолетовым оттенком: 1 часть красного : 1 часть синего : немного желтого
    Для черного с красным оттенком: 2 части красного : 1 часть синего : 1 часть желтого

    Я делала так: развела сухие красители по отдельности каждый цвет в капле воды. Потом, взяв за основу тот краситель, которого должно быть больше, добавляла к нему остальные цвета. Получила жидкий краситель черного цвета, который при вмешивании в мастику дал насыщенный серый цвет. При увеличении количества красителя цвет становился темнее, в результате я получила черный с фиолетовым оттенком. Меня устроил вариант этого черного с фиолетовой нотой.

    Чистого нейтрального черного я не получила. Думаю, это потому, что красный у меня был не красный, а малиновый, потому как, пока мне не удалось найти краситель, который дает настоящий красный цвет. Краситель Е122- это малиновый или фуксия, но никак не красный, хотя его и называют красный.

    Второй способ получения мастики черного цвета
    Можно подкрасить мастику в коричневый цвет сахарной жженкой или сделать шоколадную мастику, а потом добавить в нее синий краситель.

    Третий способ окрашивания сахарной мастики в черный цвет

    Берете черный краситель и окрашиваете мастику в черный цвет :girl_smile:


    Таблица смешивания цветов пищевой краски для мастики из маршмелоу.
    клубничный
    3 части розового+1ч.красного
    туркиз
    6 ч.небесно-голубого+1ч.желтого
    серебрянно-серый
    1ч.черного+1ч.синего
    темно красный
    1ч.красного+немного черного
    цвет ржавчины
    8ч.оранжевого+2ч.красного+1ч.коричневого
    зеленоватый
    9ч.небесно голубого+немного желтого
    темно зеленый
    зеленый+немного черного
    лаванда
    5ч.розового+1ч.сереневого
    телесный
    немного цвета медного
    морской
    5ч. синего+1ч.зеленого
    персиковый
    2ч. оранжевого+1ч. темно желтого
    темно розовый
    2ч. красного+1ч.коричневого
    темно синий
    1ч. синий+1ч. Сереневый
    авокадо
    4ч. желтого+1ч.зеленого+чуть черного
    коралл

    3ч.розового+2ч.желтого
    золотой
    10ч.желтого+3ч.оранжевого+1ч.красного
    слива
    1ч.фиолетового+немного красного
    светло зеленый
    2ч.фиолетового+3ч.желтого
     
    • Інформативно Інформативно x 1