Робота за кордоном

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Svjatkova, 2 Лютий 2016.

 1. Svjatkova

  Svjatkova Well-Known Member

  В цій темці пропоную ділитися особистим досвідом щодо роботи закордоном і всім, що з чим пов"язано.
  особисто мене цікавить таке: чи реально знайти добреоплачувану роботу в Польщі через агенцію ( ніяких родичів-знайомих, щоб щось могли підказати-порадити щодо працевлаштування в Польщі немаємо..)
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Маріка

  Маріка Well-Known Member

  Щоб знайти добре оплачувану роботу в Польщі чи через агенцію чи через знайомих потрібно, насамперед, вільно володіти польською мовою і мати затребувану професію. Без знання мови можна розраховувати тільки на некваліфіковану роботу за 8-9 зл/год.
  На рахунок агенцій, то 90% з них - кидали, які не несуть жодної відповідальності (навіть та відома, що рекламує себе по всіх газетах і послуги коштують 350 Є)
  Так, вони допоможуть підготувати вам документи, зробити візу, а далі часто складається так, що кажуть: "Дана вакансія вже зайнята, чекайте може зявиться щось інше" і ви просто просиджуєте без роботи а вас годують "завтраками" Або ситуація така, що все таки знайдуть для вас роботу, але умови і зарплата навіть близько не ті, що обіцяли.
  І ще агенції (особливо якщо власниками є українці) буває представляються прямими роботодавцями , ви підписуєте з ними договір, а потім вони здають вас в "оренду" полякам. І, наприклад, поляк платить агенції за вас 12-14 зл/гол, а агенція вам 8-9.
  Повторюсь ще раз, головне знати мову, тоді ніякі агенції не потрібні. На польському ОЛХ купа вакансій.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Корисно Корисно x 1
 3. CaddyV

  CaddyV Well-Known Member

  Або вільно володіти англійською і бути зі сфери ІТ. Або англійська вільна + вільна інша, тоді можна шукати по інших професіях (може бути банкова сфера, великі іноземні корпорації (напр. Shell)).
  - це точно.
  Ну ОЛХ, також з обережністю.
  www.gumtree.pl
  Praca.pl - Oferty pracy - praca dla Ciebie od zaraz - їх є багато різних.
   
 4. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  вчора родичі чоловіка, як раз поїхали через агенцію на роботу. Самі з Миколаєва обласного, за двох за роботу, запрошення,... заплатили 9000 грн. По зарплаті їм пообіцяли 8 зл/год. Це якщо по 10 годин працюва, як раз входить мінімальна зарплата в Польщі, зараз вона встановлена на рівні 1770 зл. Щодо вільного володіння мовою можу не погодитись, бо роботи бувають різні, але першу роботу реально хорошу знайти практично нереально, хіба в ІТ сфері шукати....
   
 5. Oriana

  Oriana Well-Known Member

  Це вже загнули... Мінімальну з\п можна мати за 8 год. праці , а не 10.
  І по темі - хорошу роботу справді важко знайти, польські роботодавці дуже економні, шукають хто б робив подешевше. Але знайти можна, якщо знаєш мову і + ще якусь, німецьку наприклад, або спеціальність дуже потрібна. Чоловік працював на різних роботах, і по спеціальності, яка ЙОМУ подобається, але за них мало платили. Потім знайшов роботу, спеціальності якої у Польщі не вчать, але дуже потрібної, то опинився у вигідному положенні - платять нормально, бо знайти іншого спеціаліста в цій сфері важко.
   
 6. Маріка

  Маріка Well-Known Member

  1750 це зарплата брутто, до стягнення подаків, на руки виходить 1250 зл.
  Мову потрібно знати хоча б для того, щоб самому безпосередньо поговорити з роботодавцем про роботу і її умови. А без мови пряма дорога до посередників.
  Чоловік сам знайшов роботу з зарплатою 1000 Є, навіть роботодавець вислав йому запрошення в Україну. Але працює на їншій роботі, де легші умови праці і краще ставлення.
  Правда і зарплата суттєво менша.
   
 7. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2016 ---
  Ну то вашому чоловіку дуже повезло, тим більше якщо це була перша робота.
   
 8. CaddyV

  CaddyV Well-Known Member

  Власне різні. Бо без знання або хоча б мінімального знання польської або без володіння іншими іноземними і якщо не ІТ, то зазвичай пряма дорога на найменш оплачувану роботу.
   
 9. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Та чого загнула 8зл/год*10год*22 дні виходить 1760 злотих... проста арифметика... Я просто говорила про перші спроби пошуку роботи, і реалії які є...
   
 10. GalynaMiki

  GalynaMiki New Member

  можливо хтось знає перевірених людей та може дати їх контакти які займаються оформленням візи та можуть дістати запрошення на роботу в чехію,німеччину,швецію ?
   
 11. YeS Svit

  YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

  Знайома приїхала з Польщі з прополки полуниці...пан обіцяв 7 з./год., а реально заплатив по 6.5. Робота по 10 год. в полі важка, але такі гроші у нас важко заробити. Ставлення і умови там різні...але багато ухочих поїхати на роботу...запрошення, черга(50-150 дол.+дорога 800-1000 грн.)
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Supernatural

  Supernatural Well-Known Member

  Зараз багато хто думає що в США легко багато заробити, навіть без знання мови. Ось нве відео на які роботи і зарплати реально претендують такі емігранти:girl_in_dreams:
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. Kandya

  Kandya Well-Known Member

  У мене таке питання на яке мені потрібна хоча б приблизна відповідь: скільки в США за день отримує студент, який підробляє офіціантом. Тобто заробіток за день -- скільки власник платить і скільки чайовими виходить разом
   
 14. oksakim

  oksakim New Member

  Poszukujemy ludzi do dociepleń budynków z doświadczeniem. Chętnie przyjmiemy ludzi z Ukrainy, Białorusi. .Atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny. Tel +48880374677,787040200 Firma Kim-bud Wroclaw ul.Serbska 3d nip647256004

  Ми шукаємо людей на утеплення будинків, з досвідом роботи. Ми вітаємо людей з України, Білорусії.Зарплата за м2 Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону. Firma Kim-bud Wroclaw ul.Serbska 3d nip647256004


  На всі питання відповідаємо по телефону):girl_phone1:
   
 15. nataliya

  nataliya nti

  Доброго дня! Дівчата, маю питання, може з вас хтось їздив на роботу в Нідерланди, працювати в теплицях. Що можете сказати про цю роботу, по яких документах. Також якщо маєте дані контактної особи через яку їздили або фірму. Буду дуже вдячна.
   
 16. YeWa

  YeWa Well-Known Member

  Можливо хтось знає, як вирішити таке: сім’я із 4 осіб (2 дорослих і 2 дітей: 8 і 4 роки) хоче виїхати на роботу за кордон (бажано Канада, Великобританія). Про еміграцію поки що не думають, знання англійської мови мінімальне, чоловік має дві вищі освіти (лісове господарство, сільське госп.), дружина 1 вищу. В Україні чоловік роботу має, але зарплата мінімальна. Працювали по 2-3 місяці у Польщі (приватний сектор, теплиці, помічниками по господарству). Хтось може що порадити, можна в пп.
   
 17. Magnoliya

  Magnoliya Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 1
 18. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Що навпаки? У Європі сантехнік, будівельник і т.д може знайти роботу тільки тому, що місцеві або не хочуть працювати на цій роботі взагалі, або їх не влаштовує з/п. От чому український лікар може розраховувати хіба на посаду санітара? Він що, гірший за європейського чи американського? Ні. Але тут вже каста, престиж професії, еліта, туди просто так не пускають. Так само як до архітекторів, юристів, інженерів і т.д.
  Престиж професії був і є у всьому світі, то факт.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 19. labisqwee

  labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

  Ні, не престиж професії. Пускають/не пускають - це український тип мислення, коли все на хабарях/знайомствах. А розповідати, що хтось "не пускає наших інженерів і юристів до професії" в Європі - незнання Вами реального стану справ. Якщо людина не полінується вивчити мову і бути професійно кваліфікованою і конкурентоздатною, ніхто їй тут рученьки не тримає. Є свої бар'єри на вищих щаблях у корпораціях, у певних галузях, і вони пов' язані з зовсім іншими речима, ніж міфічний престиж професії.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 20. Ulianusia

  Ulianusia Well-Known Member

  Погоджуюсь-там просто треба прикласти більше зусиль (а не знайомств) і результативно «впахувати»
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1