Робота за кордоном

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Svjatkova, 2 Лютий 2016.

1. labisqwee

labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Orman

Orman Модератор-бомба

Висококваліфіковані є і їх запрошують на роботу і нічого підтверджувати не вимагають.

Ви упускаєте те що і там є свої висококваліфіковані, і просто вступитися з роботи, бо приїхав такий самий висококваліфікований українець якось нелогічно. Робіт де потрібна суперкваліфікація не так багато. І так за інших рівних умов беруть громадянина свого, це у всіх в законах понаписувано.
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2017 ---
    Це Вам все здалося.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

@Orman ну хіба я таке пишу? Просто з визнаним дипломом іноземець може бути конкурентноздатним. Ну але ви праві, закони захищають своїх громадян, і це, впринципі дуже правильно.
    А висококваліфіковані особливо і не спішать кудись їхати, їм всюди добре ))) ну хіба запросять
    А на низькоквпліфіковану роботу не треба нічого і місцеві не дуже хочуть там на тій роботі працювати, тому й влаштуватися туди і не так важко, а не тому, що професія така класна і корисна ( зрештою, з цього і почалася дискусія)

4. labisqwee

labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

Останнє редагування: 28 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Solnceva

Solnceva New Member

На мою думку, для висококваліфікованого спеціаліста робота за кордоном, це набагато перспективніше ніж в нас. Все-таки, рівень життя розвинутих європейських країн вище, ніж наш.

6. Ardmart

Ardmart New Member

Думаю, немає сенсу говорити про те, як це працювати та жити за кордоном. Це для себе кожен повинен обирати сам, виходячи зі своїх поглядів, можливостей та бажань. Не так то воно просто, поїхати працювати за кордон. Потрібно спочатку знайти куди поїхати, оформити всі потрібні документи, купити квитки. Потім ще довга дорога і зовсім незнайома країна з своїми звичками та законами.
    Наткнулась на статтю про нові принципи працевлаштування в Польщі www.eurabota.ua/o-rabote-za-granicej/novye-pravila-trudoustrojstva-ukraincev-v-pol-she Тепер буде простіше їздити на легальну короткочасну роботу. Можливо, хоча б це стане поштовхом перестати їздити нелегально. Дивні в нас люди, спочатку самі їдуть нелегально, а потім тільки скаржаться, що їх обманули.

Останнє редагування: 26 Лютий 2018
  7. Solnceva

Solnceva New Member

Як на мене, проблема в тому, що роботодавцям не вигідно брати легально працівників, тому і мусять їхати нелегально. Думаю, з новими правилами нічого не зміниться)

8. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

Як на мене, щодо Польщі. Проблема в тому, що люди самі не знають своїх прав. Не думаю, що роботодавцеві вигідно плати штраф(3000 зл (за нелегальне працевлаштування)до 10 000 зл(за обман, що людина офіційно працевлаштована)). Тим більше, що це сезонна праця, до 3х місяців. Звичайно, кожен хоче з економити, як не чесний на руку роботобавець, так і збідований(не хочу нікого образити, але в моєму світогляді на сезонну роботу, яка переважно в с/г сфері присутня, штовхає саме біда) заробітчанин. От і тому таке й входить. Мені здається, що легше заплатити той податок, не орієнтуюсь в сезонних заробітках, але думаю, що плюс мінус це 2000, навіть якщо беручи, що податок 25%. То 750 злотих, менше ніж 3000 злотих.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

9. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

Мені сзається, що не кожен вкурсі як він працює. Маю на увазі офіційно, чи ні. Польське право, трохи відрізняється від україського і мені здається, що є таке поняття як усний договір . В крайньому випадку можна лякати інспекцією праці.
    А з тим безвізом(щось чула, що ніби відмінили???), то взагалі просто. Поїхав і знайшов. При бажанні роботодавець освядченє може зробити за 1 день.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

10. Leria

Leria миється в бані

В Європу наших людей з освітую беруть тільки так: фінансисти, лкарі, програмісти. Головне знати хоча б англійську мову та мати певний досвід в іноземних компаніях. Знаю декілька людей які так поїхали.

11. Oksana Abramchenko

Oksana Abramchenko New Member

А хтось робив дозвіл на роботу іноземцю в нашій країні? Чи вірний він цей список?
    Заповнити заяву (є у вільному доступі в Інтернеті).
    1 фотографія формату 35 на 45 мм.
    Проект трудового договору з іноземцем.
    Інші документи (залежно від категорій іноземців що виготовляють дозвіл).
    І що значить останній пункт інші документи, а то я не знайшла відповіді тут: migration.lviv.ua

12. Megan

Megan Well-Known Member

робила, але давненько. Ще прописку вимагали, можливо це і є інші документи. Ну і не тягніть до останнього дня, наша міграційна працює "в темпі вальсу"

Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk

13. La esposa

La esposa Moderator

Дівчата, маю питання.
    Чи можна в Польщі платити податок по факту виконаних робіт? Реєструвати фірму (і платити податок за цілий рік) заради однієї-двох зйомок - дорого. Може, є варіанти якоїсь разової оплати? Не хотілося б працювати нелегально. Наразі все, що я знайшла - це співпраця з фірмою-інкубатором, яка бере тебе ніби офіційно на роботу і наречені замовляють і оплачують все через фірму, і фірма має з того процент. Але я не хочу залежати від невідомих людей, як його все законно зробити?

• мімімі мімімі x 1