Родимки - це безпечно?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Ann, 12 Січень 2010.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    В мене таке було, і багато(((( Якщо раптом одна зникала (сама), то я знала, що скоро, за кілька днів має з"явитися інша, в іншому місці. Коли добряче набридло (вилізли дві якраз на тих місцях, де ручкою натискаю, коли пишу), купила в аптеці "Супер-чистотіл", капала, як написано в інструкції, перемучилась і вивела ту нечисть. Тільки її перед тим треба добряче розпарити (бородавку). Ну, і не в кожне місце можна крапати ту рідину. В мене було на руках :)
     
  2. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    І в мого сина появилася бородавка на руці ще в травні місяці. Раніше такого не було. Я спочатку взагалі думала що то мозоль такий, бо з таким не стикалася. А їх потрібно виводити зразу? В аптеці не радили нам ні цей препарат що заморожує ні чистотіл, тому що утворюються глибокі рани, які треба правильно загоїти. Просто без консультації лікаря самим не хочеться починати цю процедуру. І не знаю що робити. З ким можна б було проконсультуватися з цього приводу?
     
  3. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Я в дитинстві мала дуже багато бородавок і вивела тільки чистотілом, ранок і шрамів жодних не залишилось взагалі. Мала красиві ручки :d23:
    Але навчаючись в інституті, вирішила одну (взялась звідкись) вивести якоюсь штукою купленою в аптеці і попалила собі шкіру трошки. Знак є досі. Тому краще природні методи.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    дитячо-підліткові бородавки зникають, як правило, самі до років 22. Мажете-не мажете то суті не міняє.Хіба видаляти. Бородавки - вірусне захворювання. Піднімайте імунітет і буде вам щастя.

    Ну хіба би були гострі кондиломи десь на статевих органах ну то треба видаляти, бо вони реально заважатимуть.

    і тема ніби була про родимки ... а воно зовсім не одне й те ж
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. diedyk

    diedyk Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    в мене трохи є тих родинок, і в малого бачу вже одна зявилась (йому 1,4р.). ще й втому самому місці що і в мене. можуть родинки бути спадковими?
     
  6. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Можуть. В мене малий теж має родимку в тому ж місці, що в мене.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Дмитрик має родимки - маленькі коричневі плямки. наче фломастером хтось поставив цятки. Зявлятись почали десь після 1,5 рочку, і тепер десь раз на півроку бачу нову "крапочку". Але я і сама маю дуже багато дрібних родимок, і не переймаюсь ними, поки вони не турбують.
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А коли починають з'являтись рожимки в діток? Чоловік дуже багато їх має і неправильної форми, і випуклі, і в небезпечних місцях, то періодично в лікаря буває. В малюка десь в 10 міс. з'явилась крапочка на ніжці, починає ставати випуклою, муж каже до лікаря, а я щось не горю бажанням, щось в мене предвзяти ставлення до візитів по лікарях...
     
  9. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Я не думаю, що зразу треба до лікаря, просто спостерігайте за нею. Я була зі своєю, їй 5, показала деякі, мені сказали, що наразі вони ще ростуть, тому просто спостерігати. Доречі, на наступному тижні можна оглянутись безкоштовно у Львові. І ще, я тут десь читала допис про перебування на сонці і сонцезахисні креми, як мені пояснила лікар, що деякі креми можуть пророкувати рак шкіри, тому треба з ними обережніше, і вибирати якісні.
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, хто де видаляв останнім часом родимки? Мені рекомендували Новодерм. Маю дві штуки, постійно іх зачіпаю, хочу забрати. І чи чули щось про якусь клініку біля готелю Львів, кажуть там рідким азотом виводять. Наскільки це безпечно?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я туди зверталась, консультував лікар з онколікарні. На саме видалення в онколікарню їздила, бо йому так по графіку виходило.
    Це мабуть косметологічна лікарня на пр. Чорновола 1. Стара радянська ще клініка. Нічого не можу сказати про неї зараз. А стосовно азоту, то якщо родимка маленька і не травмована, то можна і азотом вивести. Якщо вона більша і травмується, змінила форму, то, швидше за все видалять хірургічно і відправлять на гістологію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А пам'ятаєте може прізвище лікаря? І наскільки то довга болюча процедура?
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може, зараз щось змінилося, але довший час чула багато негативних відгуків за ту "радянську" лікарню на Чорновола біля готелю Львів, і щодо косметології, і хірургії, і відношення, і гігієни, то сама би не потикалась туди і Вам не рекомендую. Щодо інших закладів не підкажу, не користувалася...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Прізвища не пам‘ятаю. Мені видаляли хірургічно. Це швидко і не боляче (під місцевою анестезією). Зробили 2 шовчика. Їх десь до місяця треба було обробляти. З часом залишився маленький рубчик, але не критично, бо то спина. Травмувалась родимка бюстгалтером. Здали на гістологію, перевірили, все ок. А ще, колись давно азотом мені видаляли малюсіньку родимку на шиї. Процедура швидка, але не болюча. Скорше неприємна. То там взагалі нічого не потрібно було обробляти після процедури.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Рівно місяць тому, син видаляв родимку в Новодермі. Була на плечі, досить велика. Ходив сам, видаляли лазером, на сьогодні невеличка розувата плямка, не болить, не турбує)) все зажило.
     
    • Інформативно Інформативно x 2