Ролики

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем La esposa, 10 Серпень 2010.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Ура!!! Були на Бузковій - сподобалось! Там такі два симпатичних інструктора:girl_blum: Я встала на ролики вперше, нерахуючи що в дитинстві трохи на коньках пробувала, але якось легко пішло, за півгодини вже швидко каталась, хоча ше не дуже впевнено. Ксюшці не виходило навіть стояти щоб нічого не роз"їзджалось в різні боки, то не мучили її щоб не зіпсувати перші враження. Чоловік мій добре катається - то трохи підказував що до чого. Інструктор допоміг правильно вдіти ролики, та захист від падінь на ноги-руки, добуксував мене до катку, та перший час підстраховував. Малу теж довго намагався навчити, але Ксюшка здалося, не в захваті, але, нічого, каже що сподобалось. Ще там є простеньке кафе, звідки зручно дивитись хто як катається. І ще шкарпетки дають теж)) Ураа! нарешті цивілізація і до нас добирається (живу поряд) Враження супер! Пів години на кожного з орендою роликів, та сочком для малої вийшло біля 80 грн.
    Ціни на роллердром(з сайту екстрім клубу)

    (дорослі) будні дні (діти до 10 років) будні дні
    час вхід прокат час вхід прокат
    30 хв - 10 12 30 хв - 5 8
    60 хв - 17 22 60 хв - 10 15
    120 хв - 22 42 120 хв - 15 30
    *+15 хв - 11 +15 хв - 7

    (дорослі) вихідні дні (діти до 10 років) вихідні дні
    час вхід прокат час вхід прокат
    30 хв - 15 12 30 хв - 10 8
    60 хв - 27 22 60 хв - 15 15
    120 хв - 42 42 120 хв - 20 30
    +15 хв - 14 +15 хв - 9

    Після 2-гої години катання на роликах кожна наступна година у будні - 20 грн., вихідні - 30 грн. (у вартість включений прокат роликів 10 грн/год.)
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2010
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ролики

    А ми нині нарізали кола на стадіоні біля 46 школи. Я чоловіка заставила трохи розрухатись, асфальт прекрасний, хоч вальс танцюй, ми такі задоволені прийшли додому :girl_tender:
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ролики

    Мене діти поставили на ролики в Апексі торік. Літом раз каталася на асфальті, а нині після довгої перерви знову були на роледромі. Ноги гудуть, але класно! А ще мені дуже сподобалися там групові заняття з дітьми. Лідка нині до такого примазалася.
    Ото думаю, мо якось би зібратися компанією з дітиськами і самим покататися, і їм взяти заняття? Там дуже гарно дітей бавлять.
     
  4. model sub

    model sub New Member

    Відповідь: Ролики

    В мене ось ролики лежать... один раз з братом виходила пробувати кататися (страхував братик як міг) та й усе..(( а жаль бо бажання є, але ось якість дорожно-тротуарного покриття чесно кажучи лякає. Порадьте, будь ласка, якісь місця підходящі на Сихові:girl_in_dreams:
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    А де знаходиться роледром? Бо малий такий роликоман, що навіть в школу їздить на роликах. Хочеться, щоб на гарному покритті потренувався. І ще таке, чи можна там з своїми роликами кататись?
     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    вул. Бузкова, 2,
    Прац. Пн. - Пт. 14:00 - 24:00, Сб. - Нд. + святкові дні 11:00 - 24:00
    ще там є картинг
     
  7. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ролики

    Оксанка дала адресу.
    Додам, що зі своїми можна.
    Правда, покриття за рік трохи з'їздили, йому би здалося реставрацію, але все одно круто.
    От лиш як мене нині все болить з незвички....
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    А де на Сихові (а ще краще не санті) можна покататись на роликах? Де є гарне покриття?
     
  9. Savannah

    Savannah миється в бані

    Відповідь: Ролики

    А я каталася на роликах, ще як в школі вчилася. То ми завжди з подружками ходили коло Арсену на Сихові кататись. Там тоді гарна дорога була, кататись було приємно) А зараз вже важче знайти час на таку розвагу :sad:
     
  10. Kalista

    Kalista New Member

    Відповідь: Ролики

    Хтось може знає, чи випускають ще ролики на чотирьох парних колесах? Я не може держати рівноваги як на роликах так і на ковзанках, але дуже хочу кататися!
     
  11. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Випускають точно.Але треба пошукати, бо їх менше чим звчайних як мені здається.
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    ось і я за цим питанням. Біля Арсену супер кататись, але.... там тепер стоїть якийсь цирк:girl_in_dreams: Де ще на Сихові є нормальне покриття?
     
  13. vasomy

    vasomy New Member

    Відповідь: Ролики

    а я з дитинства про них мріяла, а в цьому році, нарешті, купила. вчилася сама, по відео з мережі. відсутність компаніі то не дуже, але зовсім не перешкода за наявності бажання. а дітлахи..., то вони катаються в таких місцях, що я й без роликів би їх обходила. маю бажання й малюків своїх поставити на колеса
     
  14. Fermyna

    Fermyna New Member

    Хто катається на роликах?

    Хочу собі купити ролики. Чоловік давно мені пропонує, щоб я спробувала цей вид спорту, тим більше у нас є де покотатися. Та може і ближче один до одного станемо, будемо іногда разом з чоловік кататися, він у мене уміє))) Так от, а якої марки вибрати? Я начеб чула, що є різні моделі, для різного вигляду катання. А які для новачків?
     
  15. Lankoma

    Lankoma New Member

    Відповідь: Что катається на роликах?

    Для новачків беріть ролікі фітнес. Я катаюсь трохи більше року, але як купила весною роліки Tempish фітнес, так до цьго часу ніяких питань, вже другий сезон їзджу. Зручні, не важкі і катяться добре.
     
  16. Miralissa

    Miralissa New Member

    Відповідь: Ролики

    Так я згодна, треба брати фітнес. В моєй сестри ролікі фірми Fila. Вона в них вже давно катається. Каже, що зручні.
     
  17. Fermyna

    Fermyna New Member

    Відповідь: Ролики

    Ааа, ну зрозуміло тепер.. Так і запитуватиму у продавців.)) І довго вам довелося вчитися кататися, ви самі або хто вам допомагав? Я ось дивилася, там є із застібками ролики і на шнурках, а що зручніше? І як потрібно розмір вибирати, на 1 більше брати можна або не стоїть? І що це за марка, хто виробляє?

    Miralissa, а довго ваша сестра вчилася кататися на роликах? Їй хтось допомагав чи вона сама?
     
  18. Lankoma

    Lankoma New Member

    Відповідь: Ролики

    Та я ще вчуся, чоловік допомагав і зараз допомагає))) Він у мене дуже добре катаеться, ще в підлітковому віці почав. В мене роліки на шнурках, і зверху ще є застібки, тримаються міцно і сидять по нозі. Брати треба щоб нога в них не їздила, тобто ваш розмір. Темпіш доволі відома чешська марка, вони не тільки роліки роблять, ще багато інших спортивних товарів.
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    добре, що натрапила на темку, от і ідея для подарунку для племінниці)))
    це також цікавить.
     
  20. ola holly

    ola holly New Member

    Я з дитинства вмію кататись на роликаз і дуже мені подобається :)
    І завжди із задоволенням катаюсь. Мій чоловік не дуже любить. Але з братом часто катаємось :)