Романтичні закутки Львова

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем bora, 1 Вересень 2009.

  1. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Свої студентські роки провела під Стіною. :) Якщо йти від Порохової вежі на Високий Замок, по дорозі буде школа, навколо неї стара цегляна стіна. З південної сторони відкривається гарний вигляд на центральну частину міста. От там ми і тусувались. Але з сумом мушу сказати, що зараз там розвели таакииий свинюшник! У наші часи (надцять років тому) там рідко можна було когось зустріти, а згодом це місце стало дуже популярним. :sad: Ми з подругою якийсь час ще ходили туди (ностальгія) і навіть прибирали. Але потім там ще й будівництво якесь розвели. Одним словом, не знаю, чи й досі там романтично...
    А ще, звичайно, Кайзервальд! Хіба є щось романтичніше за природу? Хоча, головне - з ким ти, а не де! ;)
     
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Якщо суто наше місто, то особисто для мене романтичне місце - вид з вікна кафе готелю "Дністер", романтичне з однієї причини, бо людина що його показала це власне та яку б хотіла бачити біля себе, але... Я знаю, що можу за це получити та найромантичніше місце це Підкамінь, а особливо захід сонця ну і звичайно він............

    ---------- Додано в 23:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

    А якщо хочу побути наодинці і троха "вголос" подумати, то звичайно романтичнішого місця як моя зупинка, то немає там відкривається вечірній краєвид мого району незалежно від сезону
     
  3. Sweety Chocoland

    Sweety Chocoland New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Ще одне "відкрите кафе на даху" є в готелі Опера: сьомий поверх, бачиш Оперний зверху, і всі центральні вулички, ну дуууже романтично, але ціни там ого-го.
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Панорама називається
    а для мене вид з номера на 8-ому поверсі, все місто на долоні, вікно величезне від стелі до підлоги, як згадаю...ммм
     
  5. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    а для мене вся старовинна частина Львова найромантичніша.:girl_in_love:
     
  6. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    це те про що я думаю? у Львівській області?
     
  7. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Для мене романтичними є вулиці Партизанська, Чупринки, Котляревського....Класно по ним пішки гуляти з пляшкою червоного вина...:girl_in_love:
     
  8. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А романтичні кафешки?
     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А ще з нашої міс. ратуші гарний вид на місто, стоїш в самому центрі і високо-високо над цілим містом!
     
  10. носик

    носик New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    а мені подобаєть Ботанічний сад весною і влітку:girl_tender:. ходиш і милуєшся... а ще там неподалік лісок є і щось на озеро схоже
     
  11. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А в мене улюбленим місцем є ве5сь Стрийський парк - там я часто бувала під час навчання у коледжі. Якщо конкретніше - то лавочка, де я вперше поцілувалась І досі згадую...:girl_tender:
    А ще дуже люблю Італійський дворик - дуже затишно:)
     
  12. Edifiel

    Edifiel New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А мені дуже подобається наш Високий Замок може тому що з ним звязані прекрасні миті мого життя:girl_flirt:
     
  13. Azalia

    Azalia New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Мені надзвичайно подобається місце перед Домініканським собором, але пізно ввечері, коли дуже мало людей і машин. Красива підсвітка зачаровує душу. Місце особливе, якийсь такий спокій і затишок, що хочеться приходити туди ще і ще.
     
  14. Svitodara

    Svitodara New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А менідуже подобається гуляти біля готелю "Цитадель ін", краса неймовірна:girl_tender:, там малесенький парк-доріжки, на одній з яких відкривається чудовий краєвид Львова - видно і прапор на Високому замку, і Ратушу, і частинку Львова... Шикарна місцина:girl_curtsey:
     
  15. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    ми з подругами там пари прогулювали:girl_blush2:
    Личаківський цвинтар звичайно гарний, там є на що подивитись. Але якось слово романтика і цвинтар ну ніяк мені не поєднуються......
    Тут вже багато відомих романтичних місць називали, не буду дуже повторюватись. Додам лише міст над залізною дорогою. Він знаходиться недалеко від вулиці Новознесеньської, як йти в парк Знесіння (хто живе в тому районі має знати). І взагалі все, що пов*язане з залізною дорогою, вважаю романтичним:girl_in_dreams:
     
  16. Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Ех, Цитадель... Зараз там той мажорний готель, а ще років 5 тому можна було залізти в середину і вийти на дах, сидіти годинами... Гарно було.
    Дворик біля Вірменської - це теж "вєщь".
    Люблю шукати такі маленькі закапелки, вузесенькі вулички, просто бродити старим Львовом :girl_tender:
    А ще з балкону у нашому теперішньому помешканні - такааа панорама: собор Юра і центр - катедра, ратуша. Вночі - як казка, коли все світиться :).
     
  17. Lanysss

    Lanysss Загублений

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    До речі, щодо личаківського цвинтаря... Років тридцять тому, в одному з старих клепів жила сім"я. Коли я дізналася геть моторошно стало. Жила тому що молода дівчина студентка народила дитину.Їхати до батьків у село неодруженій було встидно. А молодий чоловік її не покидав. Але матері, яка його виховувала одна признатися боявся , і кожного вечора він збирався і йшов до неї ночувати на личаків. Одного разу мати прослідкувала куди кожний день ходить її син. І забрала їх додому до себе і весілля було. От яка романтика.

    ---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:51 ----------

    А люблю Високий замок. Особливо зі сторони Лисої гори. Там людей мало. А ще сад біля школи № 19. (знаходиться неподалік від ужгородської лікарні, ще її називають школа між мурами). Сад там чудовий і звичайно парк на Погулянці. У цьому парку дуже мало людей. Також гарний краєвид відкривається з Академії Друкарств особливо вечером коли сонечко сідає ( ходить туди маршрутка 76)
     
  18. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    А я люблю проходити двориком біля Вірменки. Там так приємно... А ще люблю: Цитадель, Львівську Ратушу, Італійський дворик, Люблю попити каву на дворі біля Дзиґи, загорнувшись у плед, люблю площу Арсенальну та багато інших місць нашого рідного і затишного Львова.
     
  19. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    Хочу попасти в Ботанічний сад, я так розумію, що він закритий для простих відвідувачів, може є якісь дні відкритих дверей, щоб туди попасти офіційно?
     
  20. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Романтичні закутки Львова

    2 тижні тому був день відкритих дверей - цвіли рододендрони.
    Наступний день відкритих дверей - ближче кінця червня, але хто про це знає - хіба дзвонити туда і питатися...