Ротавірус, харчове отруєння.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем slio, 3 Липень 2015.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    він є помічним і при отруєнні, і при кишковій інфекціі ( не знаю чи завжди), тому не знаю чи про щось свідчить
    і чомусь Гайдук, коли я сказала що чоловік зразу після перших ознак ентеровірусу почав його приймати і помогло, сказав що його не обовязково було приймати (я так поняла кока-коли було б достатньо) але я не до кінця зрозуміла чому
     
  2. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Дівчата, скільки днів дитина поносить при ротавірусу? В нас вже 3й день. Вчора 2 рази рідким жовтим, і сьогодні вже 3 рази. Малому 10міс. Відпоюю, даю ентерол і смекту. Ніфуроксазид не давала, не хочу. Малий активний, але схуд трохи.
     
  3. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А ротавірус і ентеровірус це щось схоже?
    Нам сказали, що ентеровірус. Перехворіли усі разом. Спочатку дитина, потім ми з чоловіком, а ще потім моя мама.
     
  4. invisible

    invisible Well-Known Member

    Порадьте будь ласка. У вівторок ввечері мала (2,5 р.) почала скаржитися на животик, вирвала протягом вечора і ночі разів 6-7, наступний день пронос, рвота три рази, т-ра 37. У лікарні вкололи Церукал, взяли аналіз крові і сечі, сказали, що ентеровірус. Лікуємся вдома. Призначили Домрид, сорбенти, пробіотик, Ніфуроксазид. Наступних два дні мала вже почувалася добре, не рвала, була активна, вчора мала апетит, скакала, проносу не було. Нині зранку т-ра 38, скарги на животик, пронос. В обід піднялася до 38,7, поставила свічку. Лікарка по тел. призначила антибіотик Цефікс. Читаю в Неті, в того ж Комаровського, що при кишкових інфекціях антибіотики не призначають. От і думаю, що робити? Чому т-ра така висока після 2-денної стабілізації? Це та сама інфекція чи вже якесь ускладнення? Чи краще в лікарню їхати? Але так не хочеться в інфекційну, бо зараз покладуть точно в стаціонар і будуть крапельниці ставити:sad:

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А що їла?
    Бажано кілька днів дієти, навіть. якщо в дитини апетит хороший.
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Та ніби нічого недозволеного, дієтичний суп (картопля, морква, гречка) і рисову кашу з печеним яблуком без молока. Ну і ГВ ще є.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене малий вже кілька разів ту біду мав і я вже переконалась, що днів два -три строга дієта типу хлєб-вода)
    Ще додам, що рятує нас найкраще Ентерол.
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2015
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Та власне що перші два дні вона взагалі тільки цицю їла, вчора був третій день, то почала їсти, а нині зранку бахнула т-ра, якої навіть спочатку не було :sad:

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Розкажу як в нас було...поіхав малий в табір, на третій день там почав рвати і температура під 39. Болів живіт і голова. Рвота наступного дня припинилась, але живіт і голова боліли. На третій день температура нормалізувалася і ніби все позаду. За два дні знову 39, інфекційна,пункція, антибіотик, крапельниці, підозра на серозний менінгіт. Пункція добра, отже у виписці ентеровірусна інфекція,герпангіна, нейровиснаження. В лікарні були три дні, антибіотик лише чомусь три дні. Пройшло 10 днів від виписки і от нині знову скарги на болі в животі і над бровами, температура 38,2; за годину поки дійшли до інфекційки дивом стала 36,7 і вдома знову 37,1. І зараз 37, 7. Що думати? Куди звертатись? В інфекційні черговий лікар оглянула і порадила ніфуроксазид пити, але живіт вже не болить. Чи то не долікована попередня інфекція,чи якась нова?!
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, і в нас перший раз така бяка.:sad:
    Почалося з того що маємо знову соплі (але не знаю чи то пов"язано), ввечері малий 2 рази вирвав весь обід і вечерю. Третій раз вже не було чим, то "в суху", тоді по-трохи почав смоктати цицю і ще 3 рази рвав молоком. Запихнути в нього змогла лише біле вугілля розтовчене в ложці води. Десь о 5 ранку вже востаннє вирвав певно склянку молока і різко повеселів - сидів годину дивився мультики, час від часу просив пити, то я давала по-трошки ромашку, тоді трохи попісяв і ліг спати. До 11 години ще 3-4 рази прикладався посмоктати, тоді прокинувся і я згодувала йому ще 1 таблетку вугілля. Температури не мав, поносу теж, тільки соплі. Сьогдні пішли в поліклініку, лор знайшла в нас ще катаральний отит, а сімейний лікар видав, що то "він щось не те з"їв", дайте йому мезим 3 дні о_О
    Коротше, нічого нового не взнала, але поки чекали в черзі то Влад ще покакав . Малий бодрячком, вже вкрав 2 печива Марія і з"їв, зараз вклався спати. П"є багато, по-трошки пісяє. Тепер йому потрібна дієта десь тиждень?
    Розкажіть мені хто досвідченіший, що то було? І на майбутнє - як треба було правильно реагувати? Коли їхати в лікарню чи викликати швидку? Чим ще поїти (прочитала тут про Хуману електроліт, що ще можна - ромашку можна ж, бо нові смаки теж навряд чи схоче пити?). І чи справді ті дитячі сорбенти принципово відрізняються від білого вугілля? І чи повинен був лікар призначити нам хоч якісь аналізи?
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Могло бути дійсно харчове отруєння, а міг бути ротавірус чи ентеровірус. Викликати швидку/їхати в лікарню в такому випадку треба, коли є безперервна рвота/дитину неможливо напоїти/з'являються ознаки зневоднення. У такому випадку добре мати вдома тести на ацетон.
    Розкажу, як було в нас недавно. Ввечері і вночі в малої була рвота щогодини, десь до 7 разів. Але відпоювалися, їли цицю, тому в лікарню поїхали на наступний день, бо знов нудило, болів живіт і була дуже млява. В лікарні зробили аналізи крові та сечі (був ацетон ++++). Потім ще робили бакпосів, бо був пронос кілька днів.
    Відпоювати можна Регідроном (солоний, моя плюється), Хумана Електроліт (кажуть діти люблять), Біогайя ОРС (ніби дитячий, але мені не сподобався, несмачний). То для того, щоб не піднімався ацетон і не втрачалися солі. А взагалі з ціллю відпоювання можна будь-що - ромашку, чай, розчин глюкози - аби дитина пила і не втрачалися запаси рідини. Моя не дуже хотіла пити, то рятувалися цицею. З сорбентів - біле вугілля по півтаблетки, атоксил або смекту.
    Фактично 5 днів мала жила на циці, дієту сувору дуже тримали десь тиждень, через 2 тижні їла вже все (в розумних межах).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ще таке спитаю - а в яку лікарню взагалі треба їхати в такому випадку? Будь-яку? Колись з вухами ми в Охматдит вночі їхали, з тим отруєнням\ентеровірусом теж туди можна?
     
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    @Akina і в нас щось схоже. Має нежить вже десь тиждень. Але ми зараз в садку, то може десь там підхопив щось. В четвер зранку вирвав. Садок пропустили, пішли до лікаря. Сказала, що швидше за все щось не те з"їв.Виписала домрит, електроліти і агвантар. Але так як малий більше не рвав, то я нічого не давала. А сьогодні зранку знову вирвав. То я вже переживаю. Що йому давати? Насторожують соплі, може це якийсь вірус.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж на садок думаю :) У нас зараз нежить і отит (і в мене, і в малого), тому то точно якийсь вірус, але чи та рвота ішла з ним "в комплекті" чи ні - хто зна...
     
  15. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    З такими випадками в інфекційну їхати. Або на Мечнікова (фактично Пекарська) або на Кирила і Мефодія.
    У випадках частої багатоповторної рвоти я б їхала в лікарню, малі діти дуже швидко зневоднюються. Недавно наша знайома, в котрої хлопчик рвав і впринципі відпоювався, потрапив в реанімацію. Тому в таких випадках краще перебдЄть аніж недобдЄть.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    З таким дійсно в інфекційну, але я тої лікарні боюся як вогню. Тому ми поїхали в Охмадит до чергового педіатра, зробили там же на місці термінові аналізи.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, який найбільш безпечний і підходящий сорбент для нашого віку??
    малий двічі вирвав так добряче, при чому і ГМ і кашки трошки зїв, то і її
    як взагалі найлегше припинити ту рвоту? церукал і аналоги для мого алергіка засильні ліки, то хіба під наглядом лікаря зразу і антигістамінне колоти
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Тих сорбентів не так багато в принципі, можна смекту, атоксил, ентеросгель, всі плюс-мінус однакову дію мають. Або по півтаблетки білого вугілля.
    Аж так відразу рвоту зупиняти і не варто, щоб вийшли токсини. Ми від нудоти пили Домрид, не знаю чи твоєму можна таке.
    Ще радили дієвий спосіб - клізма з атоксилом.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Колись ще купувала дитячий сорбент Sorbex в саше, там дві пачечки зразу - сорбент і бактеріі. Але той сорбент ну такий гидкий на смак... Моя категорично не пила. Але може там нема смакових додатків і ароматизаторів тоді.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    З сорбентів смекта для малих найкраще. Є без смакових добавок навіть, але її ще спробуй знайти.
    Але рвоту я би не зупиняла одразу. Але і їсти б не давала.
    Ми в неділю мали таке "щастя". Рвота добу що 2 год. Я з переляку до Гайдука одразу набрала, бо злякалась, в нас таке вперше. ДО того САшко крім темпи кілька раз і нежиті нічого такого не мав(((
    Гайдук сказав голодати, пити що 5 хв. по чайній ложці воду солодку. Сорбент не давати. Вода з глюкозою - все лікування.
    МИ так і голодали. Он лиш вчора по трошки почали їсти картоплю, яблуко печене, бублик. І то боюсь більше дати, бо начиталась про рецидиви...А малий просить цілий день їсти. Добре, що є циця, незнаю що б я робила без ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 1