Ротавірус, харчове отруєння.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем slio, 3 Липень 2015.

  1. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Що в нас незнаю, мала проснулась в 4 годині ночі, рвала - десь раз 3, зразу відпоювала її. Потім ще два рази рвота, остання була біля 8 год ранку. Давала смекту, відпоюю регідроном (нехоче пити - плаче), біогаю - також нехоче, лише чай з ромашки. Багато спить, недавно один раз пропоносила, пару раз вкусила бублик і знову спить. Температури немає і небуло, рвоти також. Ослаблена...
    Маю ентеросгель, ще смекту...ось думаю давати - чи ще ні. Лікаря вже завтра побачим.
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2015 ---
    Дитина просила їсти, маю дієтичну зупку, але щось давати боюсь.
     
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ось і нас не оминув цей ротавірус. І хоч тести на нього я так і е найшла в аптеках, по симптомах він самий. Вчора ввечері ні з того ні з сього почала блювати і то так фонтанами, ніколи такого не було, зразу квола така стала. Через 5 год після того почала підніматися температура. Тримається на 37,8-38,2 вже майже добу. Не збиваю, бо читала, що якраз в цьому діапазоні помирає цей вірус, але постійно моніторю, щоб не збільшувалася, бо тоді збиватиму. Сьогодні мала - 8 міс, нічого не іла, окрім циці, з неі не злазить абсолютно. Не знаю, щоб я робила, без грудей. Пити даю хуману електроліт з ложечки, спочатку кривилась, а під вечір стала рота навіть відкривати, переварену воду п'є краще, узвар і смекту не хоче навідріз. Ще даю ніфуроксазід щоб не підключилась бактеріальне. Пропонувала сухарі, то не хтіла, завтра ще запропоную печене яблуко. До обіду ригала часто, включаючи ніч, то десь 12 разів і понос був вже десь 7 разів. Останній раз ригала в 11 ранку, останній понос в 17 год. Покищо плаче сльозами, слини досить, руки правда холоднуваті, контрастують з гарячою головою.
    Скільки часу триває ота кволість? Так неприродньо бачити іі такою, ногами не ментеляє, цілий день або спала, або лежала на мені.
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    була в нас така ж бяка в 1.4р. Допоміг ентерол і смекта.
    Якщо донечка достатньо пЇє молоко з грудей, то зневоднення їй не загрожує.
    Пока є рвота в той день не заставляти їсти. Давати тільки цицю, того цілком достатньо. Моя у 1рік і 4м два тижні була тільки на грудях. ГВ нас тоді врятувало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ви ж розумієте, що це антибіотик, так? Що з допомогою ніфуроксазиду вбиваєте всю флору в кишечнмку, тим самим не даєте організму простіше справитись з ротавірусом.
    Все що вам треба зараз, не допустити обезводнення, дитина дуже маленька, обезводнюється моментально. Чудово, що є груди. А ще, помимо грудей пити-пити-пити, по трошки, по ложечці, щоб не провокувати рвоту.
    Послухайте Комаровського на тему ротавірусів. Він там гарно пояснює що робити.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Зразу скажу, що Комаровського не слухаю упереджено, переконана, що то піар, окрім того, послухавши кілька лекцій його, дійшла висновку, що його слова теж треба фільтрувати, він не є еталоном, тут на форумі часом дівчата радять краще, ніж він.
    Пити даю приблизно по 15-20 чайних ложечок електроліту чи перевареноі води кожну годину, чергую.
    Мене ще цікавить чи є мокрий кашель симптомом ротавірусу чи то приєднався і тре в лікарню?
     
  6. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ну для мене Комаровський теж далеко не еталон:) І звісно, слухати його треба через власний фільтр здорового глузду. Багато в чому він мені не подобається, але власне в плані лікування, багато в чому можна до нього дослухатись. Ну але то вже ваше, звісно. В своєму відео він не радить нічого екстраординарного. Відпоювати і антибіотиків не давати при ротавірусі, не більше. Мені такий підхід більше імпонує, ніж підхід більшості педіатрів з величезним переліком медикаментів.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2016 ---
    Взагалі, як дитина рве, то у будь-якому випадку треба звернутись до лікаря хорошого, принаймні по консультацію, для встановлення діагнозу...Тим більше, дитині всього 8 місяців.
    Здається, кашель не є симптомом ротавірусів.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Рвала лише першу добу, та й температура вже спала, тобто загалом горіла 2 доби, лишився понос -сьогодні був 5 разів, як водичка, вже трохи бавилась, ходила, багато говорила, але той понос, такий смердючий.... Ви праві, ніфуроксазид не буду давати, без потреби він. Ість лише цицю.
    Треба би іі послухати, але нашому педіатру я не вірю, вона дерматит назвала пітничкою, прикорм, а саме бульбу казала вводити з 4 міс. Не впевнена, що вона добре послухає малу, і все одну не впевнена буду в призначенні лікуванні. Певно тре в лікарню іхати, хоча би на Хімічну. Дякую вам.
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Вночі зараз двічі рвала, двічі понос, ще той мокрий кашель, йду завтра до лікаря певно
     
  9. Mashunjakasja

    Mashunjakasja New Member

    Пораджу хороший препарат "Ентеросгель" помагає при дисбактеріозі та отруєннях!
     
  10. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    як Ваша малеча?
    часом може бути кашель при ентеровірусних інфекціях
    моя мала перехворіла ротавірусом в 1.6, то перші 3 дні не їла нічого, крім циці (перший день був ацетон ++)
    відпоїла
    блювати припинила на перший, чи другий день (вже точно не скажу), а от поносила десь до 4 днів
    слабкість минула разом із поносом
    ніякого сорбенту пити не хотіла, крім білого вугілля (по 1/4)
    ми мали ускладнення у вигляді отиту, але відбулися легко (крапельками у вушко)
     
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ми в інфекційній лікарні з понеділка і лікар сказала хто зна чи завтра випишуть. Тест на ротавірус негативний, тобто в нас бактеріальне. Далі є понос, 2 крапельниці в день, антибіотик і щось від кашлю в катетер, 3 інгаляціі, масаж. Кашляє часто мокрим.
     
  12. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    шо капають? який саме антибіотик?
    Чи зупинили понос?
    При поносі чи то бактеріальному, чи то вірусному, чи то після антибіотиків найкраще ентерол 250(кажу зі свого досвіду). Але проконсультуйтесь з лікарем.
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2016
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ми були 4 дні в інфекційній, далі мала вже не витримувала. Вона той час вже вміла ходити, а в лікарні я не дозволяла, бо вона часом падала на дупцю, потім руки до рота, я боялася, щоб нового нічого не підхопила і тому увесь час носила іі на руках, на ліжку-гамаку теж покласти саму не могла. Вона спочатку спокійна була, але вкінці просто плакала і не заспокоювалась, навіть циця іі не заспокоювала, відверталась, вигиналась, тому я навіть не чекала вранішньоі капельниці написала відмову від лікування і пішла. Ті капельниці на мою думку нічого нам не дали, просто наводнюють організм солями та водою, і вона після них дуже поносила, то були глюкоза, глюкосол, Рінгера, ксилат, реосорбілакт. Але моя мала сама пила, тому нам вони були не дуже потрібні, а вилежати по 2-3 год зранку і ввечері було дуже важко, бо коли беру малу на руки, то капельниця переставала крапати. Назв інших ліків вже не пам'ятаю, але додому нам призначили до 10 позицій різних ліків: антибіотик Азимед, алтейка, аскорил від бронхіту, лактовіт, біла глина, як сорбент, купувала в лікарні, ерменталь, як фермент, ніфуроксазид від поносу, флуконазол, як протигрибкове,, лікувальне пиття Біогайя. Ще допиваємо зараз алтейку, ермінталь і симбітер, лікар його призначила після лактовіту. Поносу як було вже нема, але ще й не нормальне повністю. Зараз на рисовій дієті мала. Рис з печеним яблуком, та суп з рису, бульби, моркви. Більше нічого не даю, хоча вже думаю можна. Хто знає, що ще можна дати, напишіть в карму, пліз. Дома робимо інгаляціі небулайзером :амбробене з натрій хлор. Вже легше ій кашляти, та й рідше. І чесно кажучи, не впевнена, що вони робили той тест на ротавірус в лікпрні. Той тест, то в такій коробочці повний готовий набір, де покласти каку дитини, можна зробити в домашніх умовах, а каки в нас тоді були дуууже мало для тесту, бо все був понос, який впитувався в памперс. Коштує той тест близько 100 гнр, продається лише в аптеці біля роддому на Мечнікова. Мені здається, що то в нас був саме ротавірус по симптомах, а тест вони собі забрали. Але добре, що видряпались з нього. Шкодую, що поіхала в лікарню, бо температуру і блювання ми дома пережили, а поіхали вже без температури.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    ви давали весь розчин за один прийом, чи пили його протягом дня?маю на увазі, розвели і вирили чи ділили на кілька прийомів?
     
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    півпакетика зранку, половину ввечері. Але розводити ледь теплою водою.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Дівчата!
    Яка дієта повинна бути після блювання?
    Напевно вірус на нас знов напав...
    Але вже ніби легше, без температури все пройшло.
    Тепер маю питання, чим годувати синочка.
    Фрукти давати можна (ківі, гранат)?
    Маю ще налисники з сиром, напевно не дуже добре давати...
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Якщо дійсно був ротавірус чи отруєння, то фрукти зараз небажано, тим більше, що ківі послаблює. Ми після ентеровірусу десь тиждень сиділи на дієті - супчики дієтичні, каші без молока, м'ясо відварне, з фруктів печені яблука і банани.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    молочку (і сир в т. ч.) відкладіть поки
    фрукти теж не бажано
    сухофрукти можна в кашу, супчики простенькі, відварне м*ясо, варені яйця, каші, сухарі, хліб, просте печиво
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть порадою!
    Мала блювала вночі - десь 5 разів, потім були позиви, але на грудях до ранку якось заснула.
    Нежить вже 2-ий тиждень.
    У мене була кишкова інфекція 2 дні тому. Вже наче пережила.
    Почала пити багато Боржомі, біля мене і донечка 1,5 року напилася багато.
    Чи може ця ніч бути наслідком надмірної кількості ГАЗОВАНОЇ Боржомі. Чи вона таки набралася від мене вірусного?
    Температури немає, діареї теж.
    Істи / пити не хоче. Активна. Періодично без зрозумілої мені причини сильно плаче.
    Відпоюю насильно...