Розлад шлунку у маленької дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Smille, 21 Липень 2010.

  1. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    чи треба мамі виключати молочку з раціону, якщо в дитини ротавірус і вона на гв? дитині 1,6
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    я не виключала. В малої був місяць тому, як і в малого. Час відновлення був однаковий, мала навіть швидше відновилась після нього і легше перенесла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    а якщо дитині 2 рочки що порадите давати від болі в животику?
     
  4. Liravila

    Liravila New Member

    Прописали Ніфуроксазид, в інструкції пише, що можна з 1 місяця.
    Малому 6 місяців.
    В аптеці продали Ніфуроксазид Ріхтер. Його можна з 2-ох років, згідно з інструкції.
    Почитала отето:
    Нифуроксазид (энтерофурил): следует ли назначать его детям?
    Не п'ємо.
    Може хтось стикався з подібною ситуацією, і може щось порадити. В дитини понос (ходить 6 раз на день) зеленого кольору, але рухливий і скарг на погіршення його самопочуття не помічаю. П'ємо Ентерол вже тиждень, покращень чи погіршення не спостерігається.
     
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Спочатку шукати причину ( з великою ймовірністю - зуби або введення прикорму), а потім лікувати. Зверніться до іншого лікаря. Але, якщо дитина почувається добре, я би просто спостерігала.
     
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    От просвітіть мене трохи про понос у немовлят. Знаю, що до 10 разів на добу - то ще норма, ну або щоб не більше, ніж кількість годувань. Але чи то ще нормально, що дуже рідкі, прям підгузок впитує? Ну і колір - зеленуваті з неприємним запахом. Я б на колір сильно увагу не звертала, але коли то все в комплексі, то так вже насторожує. Взагалі в малої завжди були часті випорожнення, але от вже як тиждень, як вони ще частіші. Ну ще пару днів, як добавилося оті випорожнення вночі ( два рази за ніч буває). Температури нема, більш нічого не турбує. Ну тобто Соля ниє, але я б не сказала, що більше ніж завжди. Педіатр ( по телефону) коли почула, що я ще прикорму не давала, то сказала, що так не можна, що треба було ще з 5 місяців каші давати. Ну але це проблеми педіатра, я не спішу з прикормом поки такі непонятки з каками. Ну і сказала педіатр, що то до гастроентеролога треба, бо не має бути кал такий рідкий.
    Шось самому можна зробити? Ну смекту дати наприклад?
    Ну чи то таки від мого харчування? Бо я переконую чоловіка, що то не через мою їжу ( їм я майже все). Та й нового я ніби нічого не їла.
    Одним словом трохи розгублена, бо не знаю де того гастроентеролога шукати, ще й адекватного й дружнього до ГВ. Та й думаю, що почнуть вони призначати всякі непотрібні аналізи і ставити діагнози типу дисбактеріоз, чи шось таке. А я б дуже їм не довіряла.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    На зуби буває ще понос кілька днів
    Може, спробуй сісти на "дієту" на кілька днів - без молочного і всякого іншого "ризикованого" (сирих фруктів та овочів і т.д) - побачиш чи будуть зміни.
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Thebestnata. Чи є у домішках калу слиз, неперетравлені рештки, прожилки крові? Якщо немає, то я б ще спостерігала. Але виключила б молоку точно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Є деколи крупинки, але вони бували і при густішій консистенції. Молоко не п'ю, ну правда їм сир, сметану. Попробую не їсти.
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member