Розлучилась, розійшлась... що далі?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Iriska, 9 Січень 2009.

  1. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Я б дописала варіант в) він не стає таким, як ти хочеш, але ви і не розходитесь. І цей варіант дуже часто є найімовірніший у наших жінок, на жаль. Бо, як казала моя бабця, чим баняк накипів, тим смердіти буде. Люди рідко змінюються, а ще рідше змінюються чоловіки біля однієї і тої ж жінки. А отут вже жінці треба сісти, порозганяти своїх тарганів в голові і зрозуміти, чому саме так потрібен чоловік, який по всіх критеріях "ні", що її тримає біля нього, і чому потрібно переробити саме цього чоловіка, а не знайти вже готового, який відповідає всім необхідним параметрам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    1
    ні, не так. Просто, коли одружена жінка народжує не від чоловіка, то в РАЦСІ, коли записують дитину, мусе бути присітній і чоловік, і батько. Типу, муж законний підтверджує, що не претендує на дитину. Я пару разів, по роботі, була присутня на таких реєстраціях. Ну шо я вам скажу -- нормальні люди такого не роблять, бо як вагітніють від іншого, то за 9 місяців встигають і розвестись, і одружитись. А то приходить така жіночка із дитиною, один чоловік (той, що законний) зовсім алкаш, а той, що батько -- трохи алкаш... Короче, не весело...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Leila

    Leila Well-Known Member

    Просто я як я щось куплю собі, а ще ніби по документах одружені, то я переживаю що захоче поділу і того майна, що купили поки жили разом і того що я купила коли окремо жили. Бо є кому радити. Якщо справді є почуття між людьми, то можна відновити сімю, якщо ж немає, то зміст того спільного проживання.
     
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Свідки вам у допомогу, чеки, квитанції і т.д.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну бо любофф))) Так думає дурний, молодий мозок... Мені пощастило, бо я не кинувши одного, зустріла іншого. Тобто страждань розставання у мене не було (та ні -- було, бо ми двічі розходились, але то якось було зрозуміло, що то не остаточно). Але зараз думаю, що краще б остаточно поставити крапку і не зустрічатись із тим. спілкування з яким щастя уже давно не приносило, але ж "певно, то моя доля така", "навряд чи я іншого полюблю", "де ж я того іншого знайду", "ну він же мій перший, а я так хотіла мати одного"...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    На жаль, не тільки... знаю одна мадаму, сороківка на носі, муж алкаш, вона його люто ненавидить, нагло мріє, що настане день, коли він зміниться, стопісят раз виганяла і шо? а ніц - віз і нині там - "певно, то моя доля така"©
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    спільне набуте майно- це все, що купувалося з моменту юридичного оформлення шлюбу і до моменту його юридичного припинення. НЕ включається у спільну сумісну власність: речі професійного призначення;речі індивідуального користування; цільові прибутки кожного ( гонорари , наприклад). Але якщо чоловік зможе довести, що він вкладав свої кошти у покращення майна ( що довести важко, якщо він не зберігав чеки на кожен свій чих), то воно теж може бути визнаним спільною сумісною власністю. також не є спільною сумісною власністю майно придбане до шлюбу;майно подароване, успадковане і отримане безкоштовно одноосібно за договором в індивідуальну власність;індивідуальні прикраси, нагороди;страхові суми.
    На що реально зараз може претендувати чоловік, навіть якщо ти щось купиш? У тебе ж будуть на руках усі правовстановлюючі документи на куплене майно. Зрештою, не думаю, що до розлучення захочеться робити кардинальні покупки ( нерухомість, авто і т.д.). А на звичайні крупні побутові речі, якщо вже така необхідність- та банально: оплатити їх зі своєї картки навіть. І зберегти чеки про покупку.

    Основне, щоб до розлучення чоловік боргів крупних не наробив. Бо борги теж включаються у спільну сумісну власність . І тоді треба доводити, що боргові зобов язання оформлялися на особисті потреби, а не потреби сім ї. Тому їх має сплачувати той, хто набрав кредитів.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  11. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    знаєте, можливо мені легко говорити зі сторони ( бо теж маю чоловіка,що мамою трохи захоплений), але думаю що ви на 100% правильно зробили, зараз важко, а міняти щось завжди важко, тим більше є дитина, але час лікує рани, пройде час, все забудеться, і повірте, що те все будете згадувати і сміятися.... іноді задумуюся над цим всім і знаєте, багато в чому наша держава винна, бо в європі жінка, що розлучається з чоловіком є матеріально захищена, а в нас жінка є кинута на призволяще, тобто якщо чоловік соізволить і буде допомагати дітям, то це добре, а якщо ні то і від еліментів може відмовитися....
     
  12. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    знов держаав винна, ну чесне слово - комедія. Ви думаєте в Європі нема чоловіків які ухиляються від аліментів? Особисто знаю іспанку, яка з чоловіка гроші на утримання дитини довго і нудно вибивала, і зараз кожного разу призначену суму "зубами вигризає" і то явно не тисячі, а ще по роботі знаю з Швейцарії жінку, яка працювати вийшла в рік і місяць дитини, бо розлучилася, і чоловікових коштів, які він платив на утримання дитини, вистачало на харчування дитини і їй прекусити, а їх житло, одяг і т.д. його не обходили. Уроди, яким пофігу на своїх дітей є всюди, і то далеко не держава їх вибирає за батька дітям конретної жінки.
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 6
  13. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2016 ---
    так чоловіки такі є всюди...а ви от підіть в нас на Україні і знайдіть достойно оплачувану роботу, щоб забезпечити себе і дитину+ комуналка, щоб ніхто не допомагав, чи вийде у вас так??? Чи можливо самій доведеться пахати на декількох роботах щоб звести кінці з кінцями, а з дитиною хто? а якщо в садік відвести, привести??? треба ще до всього мати купу вільного часу.... потім сідаєш і думаєш : що я наробила? треба було в свекрухи сидіти, терпіти і мовчати!!!!
     
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    то пост щоб підтримати форумлянку чи ще дати кілька ідей для сумнівів? Все можна зробити і досягти, головне бажання, а не відмазки. Бо є багато таких екземплярів, що сидять вдома і розказують, як то тяжко жити, роботи нема і т.д. ПРи тому всі пропозиції відкидають, бо бачте, за таку мізерну заробітну плату не хочуть працювати. Все починається з малого, ніхто, хто щось досяг своїми силами і бажанням не був зразу директором чи отримував суперзаробітки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  17. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    дівчата ви хочете сказати, що заробітня платня в 70 доларів це нормально і цілком вистарчить щоб прожити??? і форумчанка, яка залишилася з дитиною, крім того , що вона розійшлася з чоловіком, на її плечі не ляже тягар як забезпечити свою дитину??? чи їй вистачить еліментів 400 грн???
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    ні, це не нормально, але ніхто не заставляє працювати за таку ЗП - було б бажання працювати і шукати. Для прикладу - продавці в продуктовому міні магазині в мене біля дому працюючи тиждень через тиждень, тобто по півмісяця, мають на руки більше 100 доларів - то не багато, але то робота, яка не потребує ні освіти ні досвіду, а маючи освіту можна шукати ще щось краще, де не одразу будуть суперзаробітки і вільний графік, але є можливіть розвиватися.
    Але в кожного своє бачення життя - і якщо хтось вибирає жити в пеклі, лиш би тих 3-4 тис грн їм принесли додому - велкам
    @euphoria sonce , здається, вже зробила вибір в сторону кращого життя, і дуже сподіваюся все в неї вийде і в матеріальному і в особистому плані
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    тут є маленький нюанс, якщо ви уважно читали, то форумлянка сама забезпечувала себе і дитину, а чоловік никає гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  20. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    дівчата я не писала що раджу форумчанці залишатися і жити з чоловіком і свекрухою....за пару гривень, бо так буде легше .....
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2016 ---
    ось мій допис