розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Дівчата, про що можуть свідчити еозонофіли 7 ? (при вагітності, решту все в нормі)
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Синочкові 3 міс, гемоглобін 103, через два місяці нас чекає операція і я щось переживаю щоб нам не відмовили її проводити, на консультації сказали що має бути не менше 100. Тепер думаю чи то через місяць перездати, чи то якісь препарати треба давати. Ми на ГВ, щодня їм гречку,чергую телячу печінку та мяско, одним словом харчування хороше. При вагітності також був низький гемоглобін. Якби не операція,на яку ми чекаємо з народження, навіть не задумувались на цю тему. Що скажете?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  4. tuti

    tuti Well-Known Member

    IMG_6478.JPG Допоможіть, будь ласка, розшифрувати аналіз крові, бо я в цих справах зовсім без досвіду. Боліло мене горло десь з понеділка, але думала що просто застуда, в середу почало червоніти око і вчора таки пішла я до окуліста і лора. Лор після аналізу сказав приймати антибіотики, але ні температури, горло вже майже не болить, але з пробками
     
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

    @tuti формула в нормі,завищені ШОЕ,норма до 15.але в вас не катострофічно.свідить про запальний процес
    антибіотика я б не пила,бо в вас скоріш всього вірус
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    всі показники в нормі, окрім трішки завищених ШОЕ. Самі по собі вони не мають значення, а оцінюються лише вкупі з іншими. Можуть залишатися підвищеними певний час після перенесеного вірусного чи бактеріального захворювання- знижуються поступово до норми
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fifochka

    Fifochka New Member

    Доброго вечора. Допоможіть розшифрувати аналізи. В дитини вже 7 днів через день температура 39,5
     

    Вкладення:

    • IMG_2748.JPG
      IMG_2748.JPG
      Розмір файлу:
      96,5 КБ
      Переглядів:
      97
  8. Guapa

    Guapa Active Member

    В дитини вірусна інфекція.
     
  9. Fifochka

    Fifochka New Member

    По чому це видно? Бо показувала лікарю, сказала що хороші аналізи (
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    лікар правий. Аналізи в межах норми. Є невелике перевищення паличкоядерних, але при інших нормальних показниках це не має діагностичного значення
     
  11. Fifochka

    Fifochka New Member

    Дякую. Але поясніть мені таке. Як можуть бути аналізи в межах норми, якщо дитина має 39,5?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    діагностику по ту сторону екрану вам навіть лікар проводити не буде. А я не лікар .Тому- усі запитання до лікаря, якй в реалі обстежує вашу дитину. При вірусних захворюваннях в певні періоди аналізи можуть бути в нормі. І навіть при пневмонії. Аналіз сечі здавали? Які ще інші симптоми є? Який вік дитини? Скільки днів хворіє? Чи збивається Т і як довго тримається дія жарознижувальних і т.д. Яке горло ( при вірусних воно характерне, навіть якщо і не болить) ? Лікар зараз слухав дитину ( навіть якщо не кашляє)? Віртуально хто вам скаже у чому причина
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    може ще раз аналіз перездати. мені раз малій при загостренні пієлонефриту в сечі нарахували 5 лейкоцитів.а там було всі 50.
     
  14. Fifochka

    Fifochka New Member

    Дякую усім за відповідь. Лікарка сказала що якщо сьогодні-завтра дальше таке буде , то перездати аналізи і до неї. Надіюсь що піде вже на покращення. І думаю що це так званий різдвяний грип
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ситуація така: вірус, соплі-горло-кашель-Т до 38, на третій день хвороби даю вівдхаркуючий Аброл -- і на нього висипає (кропивниця чи як там правильно), даю супрастин 3 дні, потім Л-цет -- висипка минула, соплі ще є, кашель такий поодинокий відкашлюючий. Загшалом температура була 7 днів ( останні чотири -- або не було, або нге вище 37,1) дитина їсть, активна.

    Отже, в понеділок ,на 8 день(якраз із того дня Т немає), ми здали кров у чорнобильській. ШОЕ 30, гемоглобін 106, всі інші показники в нормі. Нічого нам не виписали, сказали спостерігати. У сьогодні середу (щось я довше не втерпіла) знову здали кров але в іншій лабораторії (і після сніданку, може то так вплинуло). Гемоглобін 116, ШОЕ -- 39....

    І що це значить? Чи може бути така похибка між лабораторіями (бо те, що не падає -- не страшно, а от те, що росте -- зле. але чи росте?) Здати завтра у Чорнобильскій (щоб порівняти із понеділковим результатом, чи в пятницю у тій лабораторії, що сьогодні?

    п.с. згадала один наш вірус: була висока Т, дуже зелені соплі і нам виписали АБ (ми 3 дні випили), але і соплі далі були, і Т трималась усі три дні (останній день прийому АБ припав на неділю) прийому АБ. В понеділок Т впала (але вранціц я ж цього ще не знала -- і ми пішли здавати кров). То все убло в нормі тільки Шое 55, а вже в середу -- 18...
     
  16. Raulla

    Raulla New Member

    Доброго дня. Поможіть з аналізами. Дитина 14 років. Була температура один день 38,6. Здали аналізи. Ось які результати гемоглобін -138, лейкоцити - 14,3 (4,0-9,0), паличкоядерні 6 (1-5), сегментоядерні 62 (25-50), ШОЕ -12, лімфоцити -22 (25-50). Про що це говорить
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2017 ---
    Були у лора - червона задня стінка горла (гр. фарингіт). Дитина каже, що горло не болить
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Натрапила на фб дуже класну статтю
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    амінь.
    ще би хто статтю гайдука про ЗАК прочитав, взагалі би легше було жити.
    мені щастить з лікарем, вона явно не прихильниця антибіотиків, і підтримує в перездачі аналізів і контролі. тільки перепитує, чи я в курсі що робити, якщо буде якийсь критичний випадок)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Допоможіть будь ласка розібратись із Еозинофілами. Здавали в лабораторії Синево. Еозинофіли -6,7 (і в межах лабораторії це норма, бо вказано, що діти до 12 років мають мати до 7). Моїй доньці 7 місяців. В інтернеті пише, що до року норма - 5. То рахувати що вони збільшені чи ні? (є підозра на алергію, тому і здавали аналіз)
     
  20. Guapa

    Guapa Active Member

    Де можна почитати цю статтю?
     
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я тойво, в посиланнях не дуже, тому
     
    • Подобається Подобається x 1