розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Яська Березнева Сінево паршиво робить аналіз сечі. І Медіс теж. Ми здаємо сечу кожних 10_14 днів вже 7 рік. То найкраще робити в лікарнях. Навіть не в поліклініці.
    Еритроцити трохи високі. Хоча мені лікар казав, що в жінок можуть проявитися перед місячними у невеликій кількості.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ми ще здавали в дільничій поліклініці. Білок не виявлено, лейкоцити в нормі (як і в Синево), от тільки велика кількість плоского епітелію (а в Синево - в межах норми). Але чогось же дитина бігає по 20 разів у туалет...
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Яська Березнева якщо зібрати докупи все, то може бути цистит. Бо 20 разів на день, то багато. Якщо режим пиття є незмінним. Я б звернулась до уролога.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я теж у віці вашої доні так бігала. Аналізи були добрі. Невропатолог також нічого не знайшов. Саме потім минулось. Але в мене психологічна обстановка тоді була ненайкраща, але я не впевнена, що це від того.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Велика це яка? В межах норми 1-3.
    Ну і я не знаю, як роблять аналізи у вашій поліклініці. В нашій роблять погано. В дитини 7 років проблеми з нирками. Я вже на око можу приблизно вгадати білок і еритроцити, а в нашій поліклініці вперто не бачать білку. Дивина для мене. Тому здаємо тільки на Орлика, Чорнобильській. Пару разів в Охмадиті. В лікарнях аналізи +/- коливаються на одному рівні.
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    20 разів - то я так написала, маючи на увазі багато, тобто більше, ніж звичайно)
    так і написали: велика кількість
    а яка то поліклініка?
    в нас нема проблем з нирками, тому я не настільки підкована... але щодо білка... не побачили ні там, ні там... а якщо він є? вже не знаю, що й думати
    нам на Орлика три роки тому таке з калом накрутили, що капЕць, та й нам туди трохи задалеко
    от у тому й справа, що в нас не зовсім добрі - виявили нітрити, бактерії і еритроцити підвищені
    в нас уже другий місяць таке((
    у нас психологічна обстановка буває... хмм... різна, але в нас мала великою мірою пофігістка, ну і вона всюди так бігає, не лише вдома, але й у школі, і в бабці, і сьогодні під час прогулянки два рази в кафе заходили, щоб у туалет сходити...
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2017
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Два місяці це не срок, на жаль. Воно чи не рік тягнулось. Дуже незручно. Сходіть до уролога, може що мудріше скаже.

    І психологічний чинник (якщо він є) не мине просто вийшовши з дому.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ну це все вкупі вказує на запальний процес сечового. нітрити- це вже наслідок активного розмноження бактерій. плоский епітелій- це теж сечовий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    І снова здрасьтє.
    Отже, дитина 13 років, часто пісяє. Все. Більше скарг нема. Здавала аналіз сечі в Синево 20 жовтня, виявлено нітрити, бактерії і еритроцити 10. Пропили фурамаг-25 по 2 таблетки в день 5 днів, зловили побічку - спазми м"язів долонь. Фурамаг відмінили, п"ємо від спазмів магнікум, є покращення, але сиджу в шоці і прошу Бога, аби все минулося безслідно.
    Перездавали сечу сьогодні там же. Виявили: загальний аналіз сечі - лейкоцити 100, білок 0,25; ручна мікроскопія осаду - лейкоцити 10-20 в полі зору, кристали оксалату кальцію і аморфні урати. Нітритів і бактерій немає. Але. Дитина попісяла у стерильний контейнер... а потім подумала, що тієї сечі буде замало... і через деякий час попісяла туди знову ж. Отже, здали дві різні порції сечі в одном флаконє. Цирк на дроті. Мені не сказала, аж я після отримання аналізу запідозрила, що сеча така собі мутнувата, перепитала, і вона зізналася. Але чи такий факт може спричинити оті всі зміни в аналізі? Загальний стан не змінився, не температурить, нічого не болить...
    Ну і скеровують нас до нефролога. Порадьте, хто знає, до кого хорошого можна звернутися? Бо в мене від стресу скоро "дах поїде".
    І сьогодні ж робили узд нирок і сечового міхура в Жельова - абсолютно все в нормі. От кому вірити? І будь мудрим...
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2017
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Яська Березнева ви тільки в Сінево здавали? Білок високий трохи, навіть з поправкою, що там подвійна порція.
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Тобто ранішній діурез був менше 50-70 мл?
    Пробу за Зимницьким вам не призначали?
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Так. Але в тому й справа, що самопочуття дитини не змінилося, фурамаг пропили, а такі разючі відмінності між аналізами за 20 жовтня (білок не виявлено) і сьогоднішнім.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2017 ---
    Не призначали. А діурез малий, напевно, тому, що встає в туалет кілька разів за ніч і, відповідно, випісює за ті рази те, що мало вийти зранку. Якось так.
     
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Яська Березнева, а правил здачі сечі доня дотримувалась? Тобто підмитись перед здачею сечі? Я розумію, що то ще дівчинка недоросла, але може якісь виділення попали разом з сечею, що і дало такий результат.
    А те що вона допісяла після першої порції, то не мало би вплинути на наявність білка. Бо нирки або погано працюють і пропускають білок, або ж - ні. Допісювання не дасть такої картини.
    І ще, а аналіз крові не призначав Вам лікар здати? Бо ж по суті, як є запальний процес в організмі, у даному випадку в сечовивідній системі, то і кров мала би то показати.



    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А тут, в темі тільки дитячі аналізи розшифровуємо?
    Бо я потраплю до лікаря аж в понеділок, результати мої прийшли щойно і я у відчаї трохи... З суботи на дієті, аналізи вчора здавала натще.

    Хто стикався з проблемами з цукром, порадьте, то геть зле??
    Чи може бути якийсь збій в організмі? Завжди з цукром в мене було все гаразд. Я так надіюсь, що все скоро мине..
     

    Вкладення:

  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Цукор піднімається від стресу ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @aknytsU подзвонила мамі , що сказала: при такому цукрі основними симптомами є: сухість в роті, постійно хочеться пити і свербіж в статевих органах. Порадила ще десь здати аналіз і, якщо не важко, спробувати в Арсені в Медтехніці до понеділка (коли візит до лікаря) зробити собі експрес тести на цукор натще.
    Підшлункова не турбує?
    Ну і не нервуватися.
    не до такого показника.
    --- дописи об"єднано, 8 Листопад 2017 ---
    вона просто розбавила аналіз.
    Проконтролювати ранковий забір і здати ще раз. По тих показниках, що ви написали - запальний процес сичового. Цистити напевно. Простудилася.
    тоді здати той варіант, коли найбільше часу від пісяння пройшло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Нефролог аналізи з Синево навіть не хотіла дивитися, сказала перездати ще раз, але вже не в Синево, а в поліклініці. Перездали через 4 дні, самопочуття дитини не мінялося, ніяких ліків додаткових не давала. Реакція нейтральна, білок не виявлено, лейкоцити 0-1 в полі зору, плоский епітелій 1-3 в полі зору, оксалати поодинокі. Дитина далі бігає часто в туалет, але вже трохи менше. Не знаю, що й думати...
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Яська Березнева, по цих показниках
    шикарний аналіз.
    Якщо нема болі чи різі, а
    тобто раз в 3-4 години, то все добре. Організм працює. Якого кольору сеча?
     
  21. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Стараюсь не нервуватись, про залежність нерви-цукор знаю.
    Робила експрес тест на глюкозу в понеділок - 12,7. Може то глюкометр купити...
    Підшлункова не турбує, але щось уздисту не сподобалось (здається ехогенність, я не вдома і не маю документів про собі, достеменно не пригадаю) при обстеженні, хоча сказала, що не дуже суттєво.
    Спраги не маю зовсім, свербіж не турбує (ну принаймні якщо такий як при молочниці точно ні).
    Дякую велике, що відгукнулись! :kisss: ще й до мами дзвонили :girl_tender: дякую!!