розшифровуємо аналізи

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Diana, 17 Лютий 2010.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    допоможіть хто розбирається в аналізі крові, в малої високі тромбоцити 400 г/л ( норма 180-320), еретроцити 4,77 т/л ( норма 4-4,4), наскільки зрозуміла це швидке згортання крові або густа кров.
    *****
    17498513_1338323379555456_7863408681741875372_n.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. OksanaAnd

    OksanaAnd New Member

    153D27EB-49F4-4FB0-A234-47E7E83B32CC.jpeg Доброго дня! Потрібна консультація відносно аналізу. Дитині 1,7 років, для себе вирішила здати ЗАК, деякі показники не в нормі. Хворіли 1,5 місяці тому. В крові виявлено вірус Епштейн Барр.
     
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @OksanaAnd то дитина чим хворіла? Мононуклеозом?
     
  4. OksanaAnd

    OksanaAnd New Member

    Ні, ніяких ознак мононуклеозу небуло. Просто грві. Чому здавали аналіз на вірус , бо від народження температура тіла 37-37,4. Здавали ще аналізи , які показали перенесену інфекцію .
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а чому за цим аналізом цим запитанням ви лякаєте людину? хіба у крові є мононукляри?...
     
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Kandya я не лякаю, @OksanaAnd запитала - я відповідаю, так буває, що вірус Еп.Барра має звязок з мононуклеозом,практично це те ж саме, я ж не ставлю діагнози, це просто бесіда)))
    Мононуклеоз по-іншому називають ВЕБ-інфекцією, скорочено від Вірус Епштейна-Барра....тому, ні, не лякаю, а хочу щоб мама звернула увагу))) І, думаю, що маю поаво давати такі коментарі, тому що я медик.
    Доречі, це захворювання трапляється лише раз в житті, пожиттєвий імунітет. І дітьми переноситься дуже легко. Часом батьки можуть не знати шо дитина мала мононуклеоз....бо протікає в маленьких діток як звичайна віруска)





     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @OksanaAnd цілком можливо що це був мононуклеоз, переконайтесь у лікаря, і аналізи у вас нормальні, трохи завишені лімфоцити, але це нормально після перенесеного захворювання, все стане до норми
    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2018 ---
    Пані написала, що виявлено Вірус Е.Б..Це одне і те ж))
     
  8. OksanaAnd

    OksanaAnd New Member

    А що означають знижені нейтрофіли та гранулоцити, адже нижчі за норму? Наш педіатр сказала: «якщо дитя здорове, то таке відхилення , думаю, є нормальним.»
     
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Аналогічно. Після перенесеного захворювання може буте незначне відхилення. Решта показників у вас добрі))
    Для свого заспокоєння перездати можете ЗАК за місяць мало б бути все ОК. Успіхів
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Зробили сину (1,3) аналіз сечі - все в нормі, крім питомої ваги - 1010 (вказана норма від 1012). Проте, я не впевнена, чи це не доросла норма, бо знайшла в інтернеті, де вказано, що для дітей такого віку 1010 - це ок. Прошу поділитись досвідом, хто стикався.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    було кілька разів.
    залежить від того, що їсти перед тим, яку порцію сечі захватити .
    перездайте якось повну порцію, не тільки середню, і побачите.
    ну і 2ділення - то не критично)
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    [​IMG]
    Потребую поради, дано малий 5,5 років 2 дні темпа 37,5 два дні 39, всора здавали аналіз, сьогодні темпи нема. Кашляє продуктивно смаркає, але щось мене ті занижені оімфоцити і високі лейкоцити турбують. До лікаря постараємось завтра попасти, буду вдячна за коментарі чи то віруска чи бактерія?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Matvijko мені виглядає на бактерію. Лейкоцити досить високі. До лікаря обов'язково.
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Matvijko бактеріальна інфекція
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую були в лікаря лікуємось. Наразі без аб, пле якщо темпа не падатиме далі то його на жаль не уникнути.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Допоможіть з розшифровкою, хто орієнтується:
    [​IMG]
    Син, 5,2 роки. Температура 38-40 4 дні, є нежить і вологий кашель.
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Як на мене то вірусні аналізи. Але ще можете лікарю показати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    A72D92FD-B0E1-4EAF-86C8-F7C6AE944B84.jpeg Лікарці вже послали, але не знаю, коли вона дійде до комп'ютера. Так що прошу допомогу залу.
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я вже колись писала що тут-во дивлюся розшифровку, досить зрозуміло пише

    Мені здається, що аналізи загалом непогані, виглядає на виснаження після вірусу. Точно не бактеріальні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В малого приблизно такий самий результат був, то якраз сказали,що виснаження після віруски.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    підкажіть по аналізу сечі. все в нормі тільки колір брунатний, підвищена щільність (1.028 при норма до 1.020) і виявлений слиз (кількість не вказано, робила в синево)
    напередодні малий трохи мало пив, то я так розумію, що перші два показники - то типу трохи обезводнення?
    а слиз? читаю, що може бути в незначній кількості, але тут кількості не вказано. Може, якщо лейкоцитів, білка нема, то нічого?