Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    що би ти не робив, чим би не мазався, яка б там генетика у тебе не була, але якщо під час вагітності ти набираєш 21кг - розтяжки гарантовані :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я ще не народжувала, і надмірної ваги ніколи не мала, а от розтяжки на одному стегні маю. І з'явилися десь на другому курсі. З якої радості - хз, відать, якісь гормональні перебудови були, так що не знаєш, коли вони на тебе чекають
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Аналогічно, на стегн маю вже років 8-10. А після вагітності жодної ніде не додалося
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Неа, не гарантовані. Моя мама родила після 30 років, набір ваги - по 25 кг 2 рази, і жодної розтяжки. Я з другою теж десь так набрала, точно не знаю, бо після того як на 8 міс. побачила +20, важитись перестала, щоб не травмувати собі психіку :D . І теж немаю жодної.
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    От і я ще не народжувала, але розтяжки є і на грудях, і на бедрах...((( то вже десь чотири роки, а в моєї мами після вагітності мною весь живіт в розтяжах, тож можливо це чекає на мене(
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Не факт! Зімною ходила дівчина вагітна, поправилась на 22 кг, і розтяжок немає! ;)

    А от я мазала себе дитячою олійкою десь з 4 по 7 місяць, потім плюнула і не мазалась, хоч я поправлялась вже в 3 триместрі, і розтяжок немає! :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    І в мене те саме! При чому в мами після вагітності розтяжки були на бедрах. В мене живіт і бедра чисті, а от груди.... Люди милі!!! І шкіра в мене жирна і молочка після душу не вимагає. Тепер от тільки думаю, чи то вони трошки зійдуть, чи то купальники відкриті і декольте вже табу?
    S-Irine в тебе як? Менше їх стало видно?
     
  8. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Але ж спадкові ознаки(кількість колагенових волокон) передаються не лише від мами а й від тата, бабці з маминого та татового боку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Татусь

    Татусь Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Виходячи з усього вищенаписаного у мене запитання: "А з цим страшенним злом реально якось боротися ПІСЛЯ пологів, коли вони вже таки з'явилися?". Розочка дуже цим переймається, та й я. Вже купили крем косметичний. Пахне гарно, а от допомагати:sad: Нам і грязь якусь лікувальну "Спеціально від розтяжок" пропонували. Можливо є якісь народні засоби?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Наскільки я знаю, якщо розтяжки появилися, то позбутися їх практично неможливо :sad:
    Ще десь читала, що використовують суміш ефірних масел, приймаючи ванну, розтяжки, звичайно, не зникають, але стають менш помітними. На превеликий жаль, загубила цю статтю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності


    Трошки світлішають. В мене такі розтяжки страшні:sad: І кремм Мама Донна Чіковським мазала. І з 23 тижня з бандажем....А вони аж бордові були. Тепер трішки посвітліли але все рівно є. Чула колись що можна зменшити їх після виникнення скрабами і масажними мочалками але не дуже розумію як би воно допомогло. Шрами ж не можливо "злущити"
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    і в мене так само.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Ось знайшла дещо:



     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    це не так, я набрала 25, але розтяжок не було
    всі "вагітні" кг розтанули, а шкіра і фігура стали такі як до вагітності
    пам'ятаю як через місяць після пологів я дивилася на свій живіт і думала, що вже він плоским ніколи не буде і мало не ридала
    мені лід не ставили, живіт не спадав десь 1,5 міс
    і от десь коли малому було місяців 5 я випадково виявила, що живіт в мене плоский і талія ідеальна : )))

    хоча як тут вже писали, на стегнах теж маю кілька старих розтяжок і вони вже кілька років не сходять
    тобто до кінця не зійшли, але тепер ледь помітні стали
    тоді я теж різко схудла, але вагітна не була
    все-таки вони зменшилися, то може і зникнуть? ну, дасться чути :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Пане Лондонер, якi висновки робите? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Моя подруга, яка була ДУЖЕ повна, перед вагітністю скинула кілька кілограмів, а до кінця 9-го місяця в неї виявилося ще -3 кг. Всю вагітність вона мастила живіт спеціальними олійками, які були дуже дорогі і гарантували ефект - в кінцевому результаті в неї живіт в страшнючих вертикальних вешневих розтяжках. Так що ані набрані кг, ані модні креми-олійки тут погоди не роблять, то вже як пощастить - лотерея.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    На початку була суцільна бардова сітка. Зараз не дуже помітно, вони стали практично білими. Якщо не загоряти.:sad:. Бо вони лишаються білими :sad::sad::sad:. Прийшлось відмовитись від декольте...
    Може я не права, але після того, як я перепробувала практично все, а результату не бачу, я схиляюсь до думки про косметологічну клініку. А точніше про шліфовку шкіри.
    Хтось щось чув?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Londoner

    Londoner Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Безмежно вдячний усім дописувачам!

    Отже, проміжні результати нашого з вами міні-дослідження.

    Лідером наразі є змащування. Дійсно, в літературі описані дослідження про лікування третіноіном (Ретин-А), яке дає позитивні результати на ранніх стадіях.

    Багато з вас також згадують про фізичну активність та про спадковість.

    Цікаво, що дієті не надається ваги. Може тому, що сам факт вагітності вже автоматично значить покращене харчування?

    Хочу зауважити, що кожна вагітність в силу обставин є унікальною. І як зазначено в тексті, люб'язно вставленому п. Левандівкою (треба згадати Корифеїв форуму, бо ще тему прикриють :crazy:), розтяжки можуть з'явитися навіть якщо при попередній вагітності в вас їх не було, чи не було їх у ваших мам.
    Гормональний дисбаланс у вагітної може виникнути так же несподівано, як і пройти. Рівень кортикостероїдів звичайно зростає, особливо з другого триместру - а це значить зменшення колагенових та еластинових волокон в шкірі.

    Адже стрії - це міні-дефекти в шкірі, що з'являються, коли вже не вистарчає еластичності при надмірному розтягненні. Тобто, якою би суперовою спадковість не була, часто на одній цій спадковості далеко не заїдеш, вона мусить бути чимось "підживлена"!

    Певну роль також відіграє вроджена будова тіла та більша схильність до формування стрій при надлишку жирової підшкірки (ну це якраз і є приклад спадковості, на жаль, негативний). Але, позитивний бік справи в тому, що і таку спадковість можна побороти модифікацією способу життя, якщо задатись ціллю.

    Зрозуміло, що з любого правила є виключення, але, на мою думку, для того, щоб максимально постаратися попередити появу розтяжок, важливим є комплексний підхід: вправи, масаж, харчування (включаючи і підживлення шкіри) та позитивний настрій! Пам'ятаємо: у щасливої матусі - і дитина здоровіша!

    П.С. Лазерне лікування не завжди допомагає позбавитись стрій. Все залежить від ступеня ураження шкіри. Існують також і хірургічні методи. Раджу добре проконсультуватися з дерматологами/хірургами перед прийняттям таких рішень!

    Пишіть ще! Продовжуємо, як казав один чоловічий пластичний хірург. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Розкажу вам одну історію. Моя подружка, перед закінченням школи завдяки дієтам дуже схудла. З 85 до 62. Не було такого місця, де б не було розтяжок, дуже обвисли груди. І вона, порадившись з батьками, вирішила піти в косметологічну клініку. Груди їй підтягнули гарно, а от від лазерної шліфовки лікарі її дуже довго відмовляли, правда не знаю, чим вони то аргументували. Зійшлися на тому, що перше треба зробити пробну шліфовку на внутрішній стороні руки. Це була одна рана! Ви бачили колись як виглядає людина після важкого опіку? Дівчина 2 чи 3 роки нічого не одягала на короткому рукаві, комплексувала. Зараз ця "шліфовка" вже поблідніла,не так кидається в очі, але...
    Правда, це було 6 років тому, можливо, зараз вони вже навчилися це робити.

    Додано через 1 хвилину
    До речі, в цієї дівчини під час вагітності не з"явилося жодної нової розтяжки. І будь мудрий...
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    ;)