Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Читати дописи бажано повністю:p
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Розкажу як у мене було. Під час вагітності я поправилася на 17 кг.Живіт був величезний.... всі думали, що у мене буде двійня.(хоча дитина народилася всього 49 см., було просто багато води) З самого початку мазалася просто оливковою олією. І о чудо !:clapping: Після пологів дуже різко похудала на 13 кг. Розтяжок взагалі не було. Не знаю... чи то олія так допомогла, чи .... навіть не знаю, бо десь прочитала, що це залежить від чисто індивідуальних особливостей шкіри. і якщо шкіра має таку здатність чи то властивість........ то ніякі в світі креми і вправи не можуть цьому запобігти.... І це напевно таки правда....бо взяти до прикладу знаменитостей, котрі мають в розпорядженні самих класних інструкторів і саму кращу косметику, і вони не можуть цього уникнути( бачила в інтернеті фотки Кетті Холмс піля пологів.:8:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Ой а пам'ятаєте де? Я б тоже подивилась. Бо знаєте мене так бiсить ота голiвудська фiгня з iдеальними хфехурами. Тiпа всi поголовно з родзалу та на сторiнки плейбою, чи на catwalk. Їх там скiльки раптом? 100 чоловiк тих зiрок i що всi такi вибранi напiв боги що нi в одної нема розтяжок iтд??? Напевно все або макiяж або якiсь хiрургiчнi процедури. Що нехай б було, тiльки ж "нє нада нас дурiть"!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    ой не пам'ятаю. Але то звичайно була фотографія якогось спритного папарацці.:ninja:
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Те саме і в мене. Та й в мами не було за дві вагітності ніяких розтяжок і в сестри так само. Може спадкове..а може від гонитви не встигали появлятись)

    Тільки є давні старіші на бедрах збоку, це коли я інтенсивно худанням зайнялась, з 67 похудала до 53.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Класно, певно всі вагітні про таке мріють ;)
    Моя подруга після пологів за рік усі зайві кіло не скинула, але за допомогою дієти, тренувань і професійних масажів забула про целюліт і розтяжки (залишились лиш ледь помітні сліди). Але як згадаю, скільки в неї на то часу і грошей пішло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Моя подруга зараз ходить на вакуумний масаж проти целюліту, один раз коштує 105 грн(правда це в Мукачеві). Вже ходить тижнів 2-3. От має до мене в середу приїхати, подивлюсь я на її чудо-масаж...вірніше на його результати)
     
  8. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    або фотошоп
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Тошеня

    Тошеня Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я навіть уявити боюсь, що зі мною буде під час вагітності. Бо ще-м не родила, не була вагітна, не худла, а вже на бедрах розтяжки. Зараз мащусь олійкою. Але чи то допоможе зробити шкіру еластичною? Може знаєте якісь рецепти?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    В мене є така колiжанка, американка, худа худюща, маленька, дрiбненька, а на бедрах звiдкись розтяжки.
     
  11. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Фотошоп робить чудеса!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Ото я така. при чому тільки на одному
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А я до вагітності важила 57, а після родів та операції схудла до 53. І так жодного кілограму і не набрала за весь цей час, хоча дієтами не користуюся, просто постійно рухаюся...Розтяжки хіба що на грудях знизу є, і то не критичні. От тільки може хто порадить, як шкіру зайву на грудях швидше прибрати? А то як закінчила годувати малечу, молоко бігом зникло, груди знову повернулися до свого неповного 1-го розміру, а шкіра трохи відвисає:sad:
     
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Ой жiночки, менi здається що нiчим крiм косметичної операцiї розтяжки не здолати. I вони будуть чи не будуть то нiчого не залежить вiд препаратiв що ви вживаєте, вам або дано або не дано. Двi жiнки можуть робити абсолютно одно й те саме, а в одної будуть вони а в другої не будуть.
    Груди то таке... хто їх бачить, а чоловiк знає вiд чого вони, нехай шось скаже!!! На животi... то вже гiрше, але слухайте ну шо робити????? Вмирати??? Я собi купила отакого типу купальник, називається монокiнi, закрває все що треба! На бедрах - мене Бог милував, нiчого немаю, бо тодi я б напевно точно дома сидiла. Хоча менi здається що бедреннi розтяжки не такi страшнi як на животi. Я не раз бачила невеличкi бiлi розтяжки на бедрах, але на животi по родах вони завжди червонi, як шрами.
    Треба або змиритись i жити далi, або сидiти дома... це така моя думка. Я оце монокiнi начеплю та й пiшла у Вегасi щеголять ;) (кхм, добре що хоч похудала...)
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

     
  16. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А у мене жодної розтяжки немає, хоч набрала 30 кг за вагітність. Правду люди кажуть, що це від шкіри залежить. Бо мазалася я раз 5, олійкою джонсонс бейбі, як з душу вилазила і згадувала про неї. Правда целюліт я собі належала-таки, але 7 місяців постільного режиму не могли просто зникнути. :sad:
     
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Як на мене, то розтяжки можуть бути від будь чого, все залежить від еластичності шкіри...я поки таких проблем не маю, хоча нам вже 32 тижні...але якщо виникнуть...ну всяке в житті буває, то куплю собі кремчик компанії VICHY від розтяжок
     
  18. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    В мене розтяжки на животі з'явились за 3 тижні до родів:sad:, якби моя ляля народилась на 38 тижні, все було б ОК;), а так маємо, що маємо. Сині розтяжки на животі, пігментована середня лінія живота і пупок, шрам від кесаревого і ще трохи лишньої шкіри. йой йой йой.
    Добре, що до літа далеко;)
     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я з 3 тижня вагитности мазюкала животик,і олійками і "мама донна" і "наша мама" і до 30 тижня -він був ідеальний а на 31-просто "лопнув"-писл явагитности ходила до спец.жинки вона обицяла их забрати-та нажаль...Думаю багато що залежить вид харчування ,а видповидно и вид ластичності шкіри-я набрала під час вагітності 30кг--тому і жалітись нема на кого.зате малеча 4600 родився-це мені винагорода за мій порепений живіт!!!!!))))))))))))))))))))))))))))))
     
  20. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Розтяжки - не знала, що то таке... :clapping: