Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    В мене теж після першої вагітності є сліди від розтяжок на грудях. Але нічого з тим не робила. Зараз теж груди добряче збільшилися.
    Хотілось би теж почути, чи можна цьому якось зарадити.
     
  2. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Гггг))))), нагадали мене 10 рокiв тому. Декольте в мене було огого, та пiсля першоi вагiтностi збiльшилось на перiод гв на 3 розмiри, а пiсля закiнчення здулось з шостого до другого... Зказати що в мене розвився комплекс - то майже нiчого не сказати... Шкода так було до торба. Тоди я мала i меделу, i бюбхен, крема зволожуючi для тiла, не економила на засобах. Але проти природи не попреш. Розтяжок як таких нема, та груди пустi, еластичностi шкiри теж. Та я вже змирилась, до робити)))), мамопластика менi не свiтить)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Виникнення розтяжок залежить від типу шкіри. В мене нема жодних ні на животі ні на грудях. Груди з нульовки після пологів стали 4го розміру. Зараз здулись назад до нульовки, шкіра не дрябла, груди не висять. Спеціальним нічим не мастила. Просто мастила звичайним кремом бо була суха шкіра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хтось бачив де продукція цієї серії у Львові продається?
    І з якого тижня потрібно починати використання засобів від ростяжок?
     
  5. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Юзаю крем Palmers десь з початку другого триместру. Поки що Бог милував. Прочитала десь недавно, хочете не мати розтяжок - одягайте бандаж, навіть як встаєте на 5 хв з дивану приготувати чай. Чоловік купив мені той бандаж, зручно дуже, але я боюся чи він там дитину не перетискає. Як думаєте, бандаж від розтяжок дієвий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    Щось таке чула, що бандаж не дуже дієвий для профілактики розтяжок, він розвантажує спину, зменшує навантаження на кісточки, а від розтяжок найкраще систематичний догляд за шкірою двічі на день і бажано олійкою на вологу злегка розтерту шкіру... Але це профілактично, бо є такі типи шкіри, що від розтяжок нічого не вберігає. Я мазюкаю і кремом (relastil), і олійкою, якщо в майбутньому і будуть ті небажані смужки, то принаймні знатиму, що все робила, щоб їх не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я теж вже маю. Сплчатку на груддях з'явилися. Але я з перших тижнів майже завжди без ліфчика ходжу (спочатку страшний токсикоз, що нічого не хотіла; а потім вони мене жахливо тиснули, що ставало погано). Груди мастила після душу, та і живіт теж. На животі тижня до 32-34 (напевно,бо в лікарні не маю хорошого дзеркала) теж не мала. А тепер є. Але в мене і живіт виріс дуже останнім часом, став важким. Хоч і ходила я мало, але все ж було важко. На рахунок різних засобів, то пропускала, бо щось в лікарні не до того. Трохи себе за це картаю, але думаю, що з таким животом все одно вони б з'явилися.
    Розумію, що життя після вагітності є, але для мене ті розтяжки не є чимось серйозним. Головне здоров'я діток.
    За живіт трохи прикро, бо грудей маю 0,5 розмір:) то декольте мені не страшне:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А я нічим не мазала, бо мені було всеодно з'являться вони чи ні ))) сестра мене трохи пиляла, то веледу собі купила , але помазалася нею ,може , разів п'ять. Я з пологового виходила практично з плоским животом. Так що, думаю, то все від шкіри залежить.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А ще від розмірів живота і вихідних даних. З моїми початковими 56 см і тим, що я маю зараз, розтяжки просто не могли мене обійти стороною. І я мазюкалась, і лежала, а їх з кожним днем все більше. Живіт росте і росте. В мене інколи таке враження, що в мене розірветься шкіра, розійдуться м'язи, то я вже підтримую живіт.Але толку ніякого.
    Тому тип шкіри, розміри живота мають величезне значення у виникненні розтяжок, як і чим ти не мастися:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    І цього разу мене розтяжки оминули, живіт мазала олійками раз через десять, але і в об"ємі я виросла всього лиш на якісь 23см.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я поправилася на 17 кг, живіт величенький був, бо ще в серпні мене питали чи скоро мені народжувати, а термін то на кінець грудня був )))
     
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дякувати Богу, оминули мене розтяжки. Останні тижні шкіра була вже добре натягнута, біля пупка аж блистіла, але втрималась:) Набрала мало, приблизно 7кг і сам живіт був не надто великий, хоча для мене й не малий. Все-таки тут велику роль і генетика має...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    от думаю це щось купити від розтяжок , бо живіт росте, мастити і сподіватись на генетику.... чи нічого не робити і просто сподіватись на генетику... бо у мами все гаразд, але ж гарантії нема , що у мене теж так буде...
    Але й мастити ту хімію втираючи в живіт не дуже хочу...
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А чому хімію?...Це ж олійки на натуральних маслах.
    В моїй пише такий склад - "....Полный состав: миндальное масло, масло жожоба, масло из ростков пшеницы, масляная вытяжка из цветов арники, смесь натуральных эфирных масел (розы, нероли, мирры, ладана)". Й все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Краще купіть і + надійтесь на генетику. І генетиці помогти треба)) Шукайте, щоб у складі масла були. Я мала з Ватсонс дитячу Бебідрім, а потім купила тої ж фірми від розтяжок. Склади у обох хороші.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    не памятаю вже назви, але коліжанка користувалась якимись кремами і олійками , то не всі складники були натуральні... мене то здивувало, бо це ж проникає через шкіру... а іншими я ще не цікавилась....
    піду хоч почитаю про ті олійки...може дійсно варто спробувати.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2015 ---
    чи краще купити оливкову олію?
     
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я так вирішила, що тільки сподіватись. Та й розтяжками я і не переймаюся дуже
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    якби маленькі то не боюсь, але бачила такі на весь живіт, повір вигляд жах, і не проходить вони.. там тільки закритий купальник спасе...
     
  19. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Першу вагітність вимащувалась олійками двічі на день, причому брала якусь супер-пупер від веледи. Залишились дрібні розтяжки на бедрах, причому мастила до колін:girl_crazy:. Другу вагітність плюнула і забила - нічого немаэ. І будь мудрий:girl_haha:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мені здається, що розтяжки -- то навіть не гени, а просто особливість організму. У моєї мами є, і вона не худенька. Мене народила в 20 і після пологів важила ого-го, потім схудла трохи, в 25 брата народила і під 100 кг важила, схудла до 65 десь після 30 років -- і то від страшного стресу

    У мене з 4 дітьми жодної розтяжки, при чому з перши мазалась всім підряд, з другою мазалась не через розтяжки, а тому, що шкіра була дико суха, а з 3 і 4 номером нічим не мастилась
     
    • Подобається Подобається x 1