Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. Fast

    Fast Well-Known Member

    Як? Як можна до розяжок нейтрально ставитись, до своїх? Як може бути всерівно? Я розумію, що шкіра у всіх різна, всі поправляються по різному, але невже нема бажання виглядати класно. Я як народила Соломію, то в мене живіт такий бє був, що мені аж плакати захотілось. Той живіт був такий як дриглі якісь, як в старих людей і ще декілька чорних волосків нижче пупка виросло. До місяця часу все прийшло в норму, розтяжок не було. Думаю, нема змісту писати, що живіт мастився 2 рази на день :)
    Я теж підходила до цього питання так, що я зробила все можливе. Якби з'явилися, то б сильної катастрофи б не робила, але розтяжок я не хочу і мені не всерівно на них, що тоді, що зараз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    А, то тільки так кажуть. То від вагітної радості. На ентузіазмі. Та й в 20 з маленьким хвостиком про зовнішність чого дуже турбуватися :)
    Але навіть як жінці все одно, то ой не знаю чи знайдеться чоловік якому все одно :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та ладно, багато є в людей недоліків, не можна то все так близько до серця брати, якщо любиш. Тим більше, що з цієї теми так виглядає, що кому "положено" розтяжки, того не омине, мастись чи не мастись, так що краще вагітних і молодих мам не лякати такими чоловіками-естетами)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Я була вагітна два рази і мені було абсолютно все одно, з'являться у мене на животі розтяжки, чи ні :)
    Для себе вирішила, що намащувати живіт сумнівною косметикою точно не буду.
    До речі, животик обидва рази був великий, а розтяжки так і не появилися.
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Розтяжки то така зараза, що ній їм не зробиш. Як мають бути, то хоч щогодинни масти, а все одно з'являться. Я і мастила 3 рази на день живіт, а він як почав рости на 32-33 тижні, то я відчувала, що нічого мене не врятує від того діла. Шкіра була настільки натягнута, що я боялась перевернутись на ліжку. Тепер маю на весь живіт розтяжок, і на ногах теж маю, і на груддях. І мастила їх, і дуже не поправилась, а це щастя мене не оминуло. Хоча в мами не було. Але з моїм животом, я і не надіялась на чудо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    А чому на ногах з'являються, особливо коли
    Таки сумнівною я б теж не мастила.
    Просто коли ти мастиш, то хоч якась надія є, а з Солькою я ще 2 рази на день вправи робила, бо з моєю спиною боялась, що важко буде навіть ходити, а заодно вправи на попу і цицьки робила :)
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    набряки+жирова тканина, ви іх там не сильно замічаєте
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Тут навіть не так генетика грає роль, а більше особливості шкіри. В моєі мами є не те що розтяжки, а висить шкіра на животі при тому, що вона худа і качала прес завжди. Я абсолютно не спортивна, олійками мастилась хіба коли згадала і не маю жодноі розтяжки, з ПБ вийшла з меншим животом, ніж до вагітності.
     
  9. Anasko

    Anasko В очікуванні чуда...

    От і я так поправилась. Лікарка зі мною свариться....Чи вага дала свій вплив на родах?
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та навряд чи. Народила за сім годин. Сказати що важко чи дуже вже там щось боліло то ні. Правда стимулювали, але аж ніяк не через вагу. В пологовому залишилося 10'кг решта вже вдома зійшла прихопивши з собою ще трохи довагітних ))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну кожному своє, я от не розумію як можна перейматися тим розтяжками. Ото проблема. Та й як на мене то краще впжити 55 кг і мати підтягнуте тіло нехай і з розтяжками ніж 100 кг без розтяжок. Але то так, що кому подобається.
    А живіт у мене вже на виписку був плоский, як у першокурсниці, може якраз тому, що не переймалася всякою єрундою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І я ними не переймалась. Ну мені було важливо і хотілося, щоб їх не було, але маститися було лінь, мабуть. Я просто знала, що їх в мене не буде, і так і сталося:)
    Тільки малий народився, чоловік сказав: "О, в тебе весь живіт пропав:)". А вже через тиждень після пологів живіт повністю плоский. Навіть "ліпше, як до аварії", як в тому анекдоті:)
    І нуль розтяжок!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    От якраз в двадцять з хвостиком тим і переймаєшся, бз в тридцять з хвостиком вже вмієш правилино розставляти пріорітети і починаєш усвідомлювати, що є дійсно важливим, а що так собі.
    Про те, що жодному чоловікові не всеодно то навіть коментувати не буду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Fast

    Fast Well-Known Member

    А ну так, після тридцяти, маєш забити на себе.
    Які пріоритети? Після тридцяти, сорока, шістдесяти, байдуже, є нормальним бажання виглядати без розтяжок, без целюліту.
    Я явно не вїжджаю як це байдуже? Ясно, трагедії я не зроблю як будуть розтяжки, але я дуже не хочу їх.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Забити на себе і не перейматися дурницями то є різні речі. Не мішайте все в купу.
     
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    питання "чайника" - можна якимось чином позбутись наявних розтяжок?
     
  17. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Є така мазь Контрактубекс, точно помагає справлятись з шрамами, які залишились внаслідок порізів, чи опіків, ніби зглажує то все, але мусите почитати про неї в неті, чи можна нею користуватись лактуючим мамам і чи взагалі поможе при розтяжках. Вона не дешева, і потребує щоденного користування.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Залежно які розтяжки. Бо можна в домашніх умовах бавитись всякими саморобними масочками (коли свіженькі і не сильні), а можна лазером, але до тої процедури тре готовитись - мазати себе постийно і після потрібний постійний догляд протягом 3-6 місяців. А можна не перейматися дурницями ;) Це найпростіший і найефективніший спосіб. Кажуть після 30 дієвий, але явно не всім.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не мастилася нічим і зараз не планую. не вірю тим кремам-мазалкам. розтяжок не маю. думаю, що багато залежить від еластичності шкіри, харчування...
    хіба можна при потребі натуральними олійками зволожувати шкіру при потребі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 4 Липень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2