Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Може спробуйте крем, лосьйон. Наприклад, мені олійка ніколи не йшла, зволожувала, поки не висихала, а потім свербіло і відчутний дискомфорт дошкуляв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Дівчатка, а Ви носите бюстики цілодобово, щоб уникнути розтяжок на грудях? і взагалі, зберегти форму? в мене десь ще на 24 тижні з’явилися розтяжки маленькі знизу на грудях, хоч і мазала кремами-оліями до того і мазаю далі, та й на розмір збільшився, а заставити себе носити білизну вдома ніяк не можу :sad: Ось вчора прочитала, що носити обов'язково для збереження форми, бо груди не мають власних м’язових волокон, але ж попереду годування, і я так думаю, чи дасть щось те носіння зараз, чи то вже як вийде? Я не ставлю для себе принципового завдання, але все ж хочеться, щоб і зі здоров’ям, і з виглядом потім було якнайменше проблем. Навіть не знаю, що краще пробувати - чи типу спортивних, чи для спання (є такі в mothercare), бо звичайні, навіть найзручніші, не можу заставити себе носити, та й усе :sad:
     
  3. enigma

    enigma Well-Known Member

    В мене в принципі розмір невеликий і розтяжок ще нема (а дасть Бог і не буде). То вдома і не ношу і наніч не вдягаю, бо я певно не змогла б спати. Он вчора у вихідний трохи пролазила по хаті в бюстіку - то воно мене страшенно нервувало.

    Вчора у "Вчимося годувати грудьми" вичитала, що обвислість заявляється під час вагітності і в більшості випадків спричинена генетично. Після завершення годування зявляється додаткова жирова тканина і все встає на свої місця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Я теж прочитала, що груди збільшуються власне в період вагітності, а не під час самого гв. І ще вичитала, що для профілактики розтіжок добре користуватися мигдальною олійкою.
     
  5. Дівчата, не знайшла теми, хіба тикніть носом)) а що ви робили вже з готовими розтяжками після пологів? Бо маю трохи сумну картину на животику
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    І я з цим маю проблему, також цікаво які є ефективні методи
     
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А чого ні? Розтяжки не від схуднення з'являються, а навпаки від різкого набору ваги. Після +40 кг, напевно, шкіра буде менш пружна. Треба буде обов'язково гарно доглядати - масаж, скраб, живлення.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Розтяжки - від різкої зміни ваги. Як в плюс, так і в мінус. У мого чоловіка як раз від схуднення різкого.
     
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Не сперечатимусь. Але в мене навпаки. Схудла на 20 - не з'явились. Набрала 25 - "о, прівєт!":) Зараз свіжа одненька і маленька, хоч я не набрала ваги, просто шкіра на животі розтягнулася, бо живіт покруглішав. Нічого не робитиму, бо вони в мене ще з підліткового віку періодично з'являються. З часом біліють і не напружують мене. Після пологів, правда, планую кавовий скраб, а після завершення ГВ ще і крем з мумійо.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Ну може не так різко скинули (бо чоловік з 92 до 74 за 3 тиждні) чи шкіра у вас еластична ;) в мене є розтяжка банально від баночного масажу - хотіла целюліт прибрати, називається - отака поганенька шкіра
     
  11. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    ви абсоютно не праві, це неможливо, розтяжка це просто рубець у місці де шкіра тріснула не витримавши натягу. Скоріш за все у вашого чоловіка розтяжки були до схуднення, застарілі, але шкіра була більш пружна і цього не було видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Ну то почитайте про стриї, різке схуднення, еластичність та те, як шкіра страждає, коли швидко відходить жир. Буде корисно почитати, щоб у вас не виникло думки перестати живити вашу шкіру після пологів ;) повернутися шкірі в норму після того, як вона була розтягнута - це також велика робота. І добре, якщо є добра "спадковість"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    ще раз вам кажу... до схуднення стриї немають ніякого відношення, це рубець на місці тріснувшого епідермісу. А там думайте як знаєте, ще нехватало тут за стриї конфліктувати.
     
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я не конфліктую. Бо я ж не знаю, може ви маєте спеціальну освіту з того... Я всього навсього маю здвиг на тому, бо дуже їх боюся. Стриї то дуже складна тема. І не одним розтягненням тут обходитися.
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Прийшла до мене черга розтяжок. Але в дуже дивному місці (на внутрішній стороні бедра), і чудовий целюліт туди ж додався. І питання: ну чого, ніде не поправилась (крім полонених місць). Такі синьо-червоні. Бє.
    Тішить, що хоч не на животі і не на грудях.

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Це певно на гормональному фоні. У мене в тому місці розтяжки в 15 років з'явилися. Ну зараз вони світлі, майже непомітно.
     
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Співчуваю:sad: В мене в ще більш несподіваному місці - на передній частині бедер (де закінчується лінія білизни і починається нога). Вперше таке бачу. Такі страшні:sad:(( На животі поки нема, алк, думаю, що і вони не за горами.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Нумо тихо сподіватися, що на тому вони спиняться. :) до речі, в мене там вперше теж з'явились років у 18 нізвідки. Не поправлялась, не худла. От що з тим робити. Буду плакати :sad:((

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  19. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    у мене розтяжки на грудях з"явились в першому триместрі і то страшенні.помітивши їх я кожен день до пологів змащувала живіт жирним дитячим кремом і він мені допоміг - розтяжки не з"явились, лише одна малюсінька вже в кінці вагітності.
     
  20. pretty-women

    pretty-women New Member

    в мене страшні розтяжки вже майже 2 роки ,може хтось знає ле можна забрати лазером безпечно? Може хтось робив? Може є окрема тема? image-43f892bb9ede598eb51836ecd9751527e580e692bd98859cc5b86ee9930f0d08-V.jpg image-a2947fd578f6d46b1225fa952a3035f1b1c4cc0631c02d65609455a4f6f244fc-V.jpg