Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. tinimini

    tinimini Well-Known Member

    Ого... обовязково робіть щось з цим, як воно так вийшло?? Дитинка з якою вагою народилась? і ці розтяжки вони одразу отак чи поступово все тріскало? Наскільки я знаю єдиний метод це лазерна шліфовка і то не в один етап, пошукайте клініку яка спеціалізується на видаленні тату, у них хороші лазери, це не дешево, але й робиться не одразу, у вашому випадку це займе декілька років(мінімум два), бо після того як шкіра гоїться має пройти певний час щоб починати наступну шліфовку. Маски скраби ітд навіть не робуйте - трата часу і грошей
     
  2. Millochka

    Millochka Well-Known Member

    В мене розтяжки з"явились при першій вагітності, коли різко опустився животик. До того мазала і скрабам, і зволожуючими кремами, і спеціальними.Не врятувало.Так реагує шкіра(((. Років через 2 після вагітності покращила стан живота з допомогою гірчичних обгортувань з кавовим скрабом. Класно підтянуло шкіру і пройшла синюшність рубців.Але шкода, що він не всім підходить.
    За цією вагітність отримала лекцію від лікарки, що нічого не роблю з розтяжками.А смисл викидати шалені кошти на недієві методи для моєї шкіри. Будемо займатись тілом вже потім. "Як ти будеш на пляжі чоловікам живіт показувати?" Головне, щоб свій кохав в будь-якому виді)))А чоловіки на пляжі мені і не потрібні)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kamilla kiss

    Kamilla kiss New Member

    у меня сейчас 27 неделя пока все норм мажусь с третьего месяца сначала крем бебидрим из ватсонса за 60 грн,потом доктор посоветовала масло веледу за 530 грн всего 100 грамм еле на месяц хватило впитывалось минут за 10, потом купила хипп за 150 грн 100 грамм в аптеке тоже на месяц еле еле оно жирней чем веледа мне больше нравиться сегодня иду покупать оливковое, аптечными дороговато, новых пока не появилось старые на бедрах успели растянуться, хорошо что вовремя начала мазать грудь на третем месяце а то начали появляться там быстро растяжки.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    шкіра моя не витримала лихої долі, тобто, швидкості прибавки
    поглибились і старі розтяжки, і з'явилися нові. В основному на боках і ляжках. Поки вони свіжі, буду їх скрабувати та мастити оливковою олією. Не знаю, що з того буде, але відчуття "зараз трісну" було досить виправданим :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ніяк не запобігала. І їх просто не було. Обидва рази.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Контрактубекс від того непогана штука, лиш потім шкіра в тих місцях не засмагає.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а підчас вагітності його можна?
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Класно допомагає олія авокадо , бо вона дає гарну еластичність і прудність шкіри . А після пологів десь через рік обгортання сакськими грязями , але не знаю чи їх реально зараз знайти , бо Саки в Криму ....
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    червона глина з кавою, оливковою олією і корицею теж добра в тому плані :) дякую, що нагадали про обгортання.
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Використовувала після. В мене на попереку були. Вони зникли, але маю чотири полоски, як в тигра)), коли засмагаю.
     
  11. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Мені добре допомагає кокосова олія з білою глиною. Виходит така собі масочка яка і для обличчя добра і для животика, і для бедер. Шкіра завжди після такої масочки гладенька, не чешеться і утворення розтяжок сповільнюється.
     
    • Інформативно Інформативно x 1