Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    в мене не так живіт як бедра - всі в розтяжках.
     
  2. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Підчас вагітності користувалася рецептом Клеопатри: після ванни втирала в шкіру грудей, животика,бедер оливкову олію і масажувала. Після родів розтяжок не було.

    А вже для тих, хто має цю проблему, пару рецептиків:
    - суміш із 2 капельок апельсинової олійки і 1 чайної ложечки медку розтерти у долоньках і похлопувати по проблемних ділянках 10хв, аж доки мед не стане сірим;
    - пити відвар насіння льону за пів години до їжі (говорять, що розтяжки зникають)
     
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Не знаю чесно кажучи як вони вже можуть зникнути.
    В мене після пологів розтяжки на животі. Спочатку до місяця 7 чи навіть 7,5 не було та й животик в иене був такий малесенький, що ніхто навіть не міг подумати, що там є дитинка. А потім як живіт почав раптово рости, то не помогли ні креми, ні олійки, якими я користувалася цілу вагітність, тільки гроші на вітер викинула.
    Отак - то.
    Кажуть, що є якісь креми, але вони коштують шалених грошей, від вже появлених розтяжок. Але де їх шукати??? Але що поможе тому животу, якщо там вже аж рубці появилися.....:sad::confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Основною причиною появи стрий, яка вже була згадана Левандівкою, є надлишок кортизолу. При такому порушенні, запобігти їх утворенню кремами і іншими перечисленими методами не вдається.
    На теперішньому етапі є багато методів, які дозволяють зменшити вже наявні стриї до 90%. Це і мезотерапія, і серединні та глибокі пілінги (феноловий), і масажі з комплексом кремів, і хірургічна шліфовка. І ці всі методи доступні у Львові.
     
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А що то за пілінг такий феноловий? Фенол взагалі-то токсична речовина...
     
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А мені здається, що на їх появу впоиває і генетичний чинник, в моєї мами наприклад не було, хоча пузо вона таке мала ого-го, особливо з сестрою, і в мене теж нема, і не було в першу вагітнсть:), а ось зі мною при перших пологах лежала жіночка, теж вперше народжувала,то вона вся наче ножем порізана була і живіт і груди, каже то марно боротися, бо в неї мама така сама була, вона пробувала різні досить дорогі креми їй хтось зі Штатів висилав, і нічого не допомагало, потім вона забила на все це діло:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. odree

    odree Well-Known Member

  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    зараз у мене 27 тижнів. Розтяжок - НЕМА і я сподіваюся що і не буде. В мами і її сестри не було і мені так не хочеться їх мати. Але в мене інша проблема - груди наливаються молоком (чи чим тав вони зараз наливаються) і чомусь опускаються вниз... Що з тим робити? Хто знає?
     
  9. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Корисно для грудей контрастний душ, і фізичні вправи які зміцнюють грудний м'яз.(піднімаєте руки 90 градусів до корпусу, складаєте долоні в замок на рівні грудей , і стараєтесь напружити груди так щоб вони трохи піднімались. Ото намудрувала:xaxa:, надіюсь зрозумієте). Але в більшості випадків груди не будуть такі як до вагітності:no:, така наша доля
    ;)
     
  10. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    В мене 29 тиждень - поки що розтяжок немає:ninja:. Мажу Chicco Mamma Donna - нерегулярно. Шкіра м"якесенька. Груди :sad: - не збільшилися зовсім - до чого б це:confused: - не знаю. Зрозуміло, що їх теж мазюкаю. Побачимо...:ninja:
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    у мене розтяжки десь на 36 з"явились, теж від чіко мазюкалки для животика і для грудей мала
     
  12. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Але в мене інша проблема - груди наливаються молоком (чи чим тав вони зараз наливаються) і чомусь опускаються вниз... Що з тим робити? Хто знає?[/QUOTE]

    Треба постійно в бюстгалтері ходити, навіть спати у ньому. Але потрібно такий, щоб добре тримав, без кісточок і натуральний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Раджу за бюстгалтери попитати в мами, чи бабусь- часом лишаються з часів савдепії:), вони хоч і страшнючі, зате натуральні. Вночі в них спати не рекомендую- що забагато то шкідливо, бо грудна залоза взагалі тонус втратить. А найкраще щоденні вправи: стоячи, руки ставимо перед собою паралельно до підлоги, згинаємо в ліктях під кутом 90', так, щоб кожною долонею обхопити іншу руку в ділянці внутрішньої сторони ліктя(над згином) . Виходить по типу квадрата, на рівні грудеї спереду передпліччя і кисті, ліва вище правої. В такому положенні впираємось долонями в ділянки над ліктями, максимально напружуючи м'язи рук. Так 40раз. Далі положення те саме, тільки права вище лівої, знов 40раз. При правильному виконанні в момент напруження м'язів груди також напружуються,трохи припіднімаючись. Візьміть собі за правило щодня після душу потратити на себе 2хв.- і так все життя! Це збереже пружність ваших грудей:-D!!! P.S. напружуйте так само прес і сідниці в будь-якому положенні, навіть коли готуєте чи дивитесь телевізор... і залишайтесь привабливими!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Лікар з ЖК сказала, Якщо в мами, бабулі і т.д. розтяжки були, то чим хочеш мажся вони всеодно будуть, можна лише трохи зменшити кількість. Відповідно як по моїй родовій лінії розтяжки нікого не минули, то я попросила порадити якийсь крем. Отже, з 3-го місяця вагітності я втирала крем від СHICCO який призначений для профілактики розтяжок. До родів появу розтяжок не було помітно, а десь через тиждень після пологів помітила маленькі червоні полосочки. Після побаченого зразу купила Сироватку від СHICCO для лікування розтяжок, яку довше місяця не використовувала. В результаті жодної розтяжки й донині.
    Зарас я вдруге вагітна і також з кінця третього місяця почала втирати цей же крем. Але ще хочу зауважити, що любий крем, який призначений для запобігання розтяжок має властивість насичувати шкіру поживними речовинами, що призводить до зменшення цих самих розтяжок, тільки треба дивитись, щоб він був призначений точно для вагітних. Успіхів вам!!!!!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Підкажіть,будь-ласка, де Ви ці засоби купляли? Дорого?
     
  16. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    На Чорновола біля Арсену відкрився комплекс магазинів "Інтер-сіті" там на 3-му поверсі є магазин від CHICCO. Крем коштує приблизно 80 грн., а сировотка приблизно на 20-40 грн. дорожче. Взагалі то ця косметика має бути і в Антошці, "Все для малят на Південному". :no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я чула, що допомагає боротися з розтяжками звичайний дитячий крем, хоча як на мене, то все залежить від еластичності шкіри
     
  18. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    В мене з першою вагітністю теж не було жодної розтяжки. При цьому користувалась тільки олійкою проти розтяг шкіри купленою в аптеці. За час другої вагітності, десь після 34 тижні поповзли по мені розтяжки. Не допомогли, навіть, супер-пупер дорогі креми прислані тіткою з Канади. Як не крути проти генетики не попреш!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Тай еластичність шкіри з віком втрачається. Молодшим легше відновлюватись після пологів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. мамка

    мамка Active Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Була вагітна мазалася кремом Frezyderm для попередження розтяжок, іщла в роддом нічого не було ,прийщла з роддому побачила в дзеркалі не дуже приємну картину, не багато але є.Купила крем Frezyderm Reconstria- для зменшення розтяжок нічего, нікакого результата, все залежить від еластичності щкіри. Хоч я була в хорошій формі і всю вагітність ганяла як посолена,
     
    • Подобається Подобається x 1