Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я олійками мастила усе - живіт, бедра, груди, як виявилося - не допомогло. На животі розтяжок нема, але я носила бандаж. На грудях кілька невеличких - не страшно... А от на бедрах! В мене усю вагітність плід був внизу (була постійна загроза), і мабуть таз дуже сильно розійшовся, бо я після пологів з 2 тиждні ходити не могла. Таз розходився і шкіру тягнув...:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Оце точно! Хоч в мене і перша дитина, але супер-круті і дорогі креми нічого не допомогли (до слова, дешеві теж не допомогли:)). Маю розтяжки на бедрах і на грудях. Мабуть, все залежить від спадковості і індивідуальних особливостей шкіри та організму
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Дівчатка, напишіть не про розтяжки а про креми і олійки якої фірми ви користуєтесь, де купували, скільки платили.
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    читайте гілку, тут говорилося
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я нічого не робила і розтяжок нема. Але в менебулахороша спортивна форма. І все-таки головне - спадковість.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Думаю річ у властивостях шкіри,і у харчуванні.Бо я до вагітності теж була супер спортивна,від 1,5 до 3 годин спорту щодня.А от під час вагітності дуже присіл ана мучне ,жарене.замість салатиків тощо.Мазюкалась всім і Джонсонс,і наша мама,авент ..др.санте ..але на 30 тижні животик просто "лопнув".Хоч в родині всі без розтяжок.Правда мама каже що в неї ще гірше було і зникло..але я думаю то вона так прибріхує,щоб мене підтримати.Після родів теж мазюкаюсь і скраби і після них мажу,і мумійо пробувала-вони начебто зменшуються але "на загальній картині"цього не видно!нажаль.
     
  7. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    у цій гілці як і у темі для майбатніх мам, усього дофіга і ніфіга толком))

    Дівки тут про генетику говорили, свої розтяжки...а толком назви кремів і олійок можна на одній руці перерахувати.

    БУду вдячна за назви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я в журналі "Ждем малиша" прочитала такий рецепт олійки від розтяжок:
    -2 каплі мандариної олії
    -1 ст. ложка масла із зародишів пшениці або оливкової олії
    Розтворити ефірну олію в олії основі. І цією сумішю масувати животик по часовій стрілці, поки олійка не впитається.

    на практиці ще не використовувала:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    якщо вони у Вас вже є, то не потрібні Вам ніякі креми і олійки - не допоможе. а от попередити їх появу,напевно, можна, хоча в цьому я теж не впевнена.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    тут всого 8 сторінок
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. всі 8 я сьогодні прочитала, і тут не пишетья толком про креми, а тільки скарги на ротяжки))))

    І тема називається розтяжки при вагітності, я ж невинна що мою тему про креми від розтяжок забанили...)))

    Так що в цих розтяжках давайте вже розвинемо тему про засоби уходу за пузіками))

    Я в Дц бачила МамаДонна - коліжанка казала що поганий... казала Веледа класна олійка, але ж вона коштує 250грн....:sad:дорого

    Я ще хочу спробувати купити для дітей олійку Джонсонс, і мазатись нею...
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    мажтесь, але :confused:
    якшо шкіра схильна до стрій - то шоб ви не робили нічо не поможе
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    у мене вона суха... а зараз просто капець..
    Може то справді піти купити олію оливкову і втирати ..
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    у мене суха шкіра,правда під-час вагітності не могла нею натішитись,така ніжна була, шовковиста,ну тепер знову жах......
    до чого я веду, суха шкіра просто "тріскатиме" тими розтяжками, тому зволоження обов"язково потрібне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    не дуже грамотна стаття, медичні терміни невірно написані
    появу стрий контролюють гормони, що виділяються корою наднирників
     
  16. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Ну й ці гормони в мене наконтролювали!!!! На животі(що виріс ого-го) ні одної, а на бедрах :umbrage:. Почому? Правда не використовувала ніякі креми і олійки, може і даремно. Хоча я схиляюсь до думки, що масти не масти, а розтяжкам на 100% нічим не зарадиш, може хіба трішки.
     
  17. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    сорі шо не по темі.....дівчата,маю крем від розтяжок на грудях від CHICCO,дарую кому потрібно! користувалась 2 рази,і на тому був кінець,запах мені не підійшов,тільки його чула ,і туалет був мій найкращий друг:xaxa::xaxa::bad::bad: пишіть в ПП
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    і я думаю, що розтяжкам не зарадиш, якщо є така властивість шкіри, чи схильність.

    я користувалася кремами різними, причому ще до появи розтяжок - не дуже допомогло. особливо бедра (внутрішній бік) і груди. може, не надто ретельно користувалася. або просто схильна до цього діла.

    мене більше цікавить, що робити після? як позбутися наслідків, або хоч полегшити їх?
    от тут недавно прочитала про крем конрактубекс - ніби він може допомогти зліквідувати розтяжки або зменшити їх. чи хтось пробував і який був ефект?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    я тоже вже десь таке чула,хоча той крем від всяких рубців і шрамів