Розтяжки при вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Londoner, 3 Серпень 2008.

?

Як Ви запобігли появі розтяжок при вагітності?

  1. Супер дієта! (яка?)

    0 голосів
    0,0%
  2. Креми, олія

    160 голосів
    51,9%
  3. Пояси

    1 голосів
    0,3%
  4. Вправи, йога, масаж

    6 голосів
    1,9%
  5. Поєдную різні способи (напишіть які?)

    18 голосів
    5,8%
  6. Не переймаюся розтяжками! Добре, що завагітніла!

    95 голосів
    30,8%
  7. Інше (що?)

    28 голосів
    9,1%
  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    він не від стрий. на стриї хіба хімічний пілінг, дермабразія, лазер. все залежить від кількості , глибини
     
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    та ходила я на консультацію в косметологічну клініку - сказали глибокі, але без проблем лазером заберем.
    але ж мені страшно! місце таке делікатне. і взагалі.
    але надходить черговий пляжний сезон - набридло постійно хустку на бедра пов"язувати!
     
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    все одно на 100% їх не заберуть. максимум відсотків 70
     
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    І яка вартість приблизно такого задоволення?чи то від величини ділянки залежить?
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    вартості точної не знаю, бо дійсно багато від чого залежить - ділянка, які ще процедури чи креми мені втулять, і т.п.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    казала мені знайома,що пробувала ту лезерну корекцію, до одного місця......
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Контрактубекс-то є мазь, яка мала б розсмоктувати рубці, навіть застарілі. Але стриї-то геть інша штука, тому тут ця мазь не зарадить. Втім, вона взагалі непомічна:sad: Хоч і коштує 1 тюбік недешево, а треба користуватися нею дуже довго. Я маю страшний рубець післяопераційний, і ніц мені та мазь не допомогла:sad: А тепер пузік росте, той рубець розтягується і страшенно свербить...
     
  8. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Де можна купити кремчик від розтяжок? в кіосках не бачу...
     
  9. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Дівонька Зіронька
    Я вже писала про крем від розтяжок, яким користуюсь, я купувала в Парадоксі польської фармацевтичної фірми, розроблений спеціально для вагітних, називається по-моєму Pharmaceris, ну якщо підете в Парадокс, то вони вам покажуть.
    Там ціла серія для вагітних, ще є крем для грудей і крем, що допомагає, коли вже з"явились стрії
    Про ефективність сказати не можу, бо ще не народила )))) але почитала склад і він в мене викликав довіру
    А ще різні креми від розтяжок є в Антошці, в аптеках, в Космо, в ДЦ, в ВАМі, в магазині на Франка є від Веледи...
    Так що вибирайте )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я під час вагітності користувалась серією "Наша мама". Не знаю чи то та косметика помогла чи щось інше, але розтяжок не залишилось (щойно ще раз пошукала їх на собі на всякий випадок:xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    В мене після першої вагітності взагалі не було розтяжок і нічим не користувалась.
    А от під час другої вагітності...купа модних кремів, а розтяжки пішли по цілому животі і бедрах.:umbrage:
    Може то тому, що організм ще не прийшов в норму після першої ваг., а тут друга. Та й від спадковості багато залежить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я купила крем Авент і лосьйончик Вюбхен, буду користуватися. Потім розкажу про ефект. :)
     
  13. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    З 4 місяців посиленно користувалася веледою - живіт і бедра в порядку, а от декольте на 5 місяці покрилося шрамами. Потім ще мазалася ліераком, але то вже було як мертвому припарка. Зараз стрії посвітліли, але думаю якщо загоряти картина буде не надто приваблива. Нічого страшного в тому не бачу, чоловік мене менше любити не став:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я тим конрактубексом мазала рубець на груді, не допомогло зовсім :umbrage: хоча користувалася довго і він (рубець) ще не був застарілий (6 міс.) Думаю і від розтяжок не допоможе
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А в мене всі 7,5 місяців не було ніяких розтяжок і навіть натяків на них. Так тішилася!:girl_haha: І на тобі під кінець 8-го місяця помітила зліва на талії голубенькі прожилки, :bad: А тепер, як живіт опустився - ще й на правій нозі з внутрішньої сторони. Жах!:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Відповідь: Розтяжки при вагітності

    та не перймайтесь..хто ті розтяжки бачить????? думаю і муж в темноті не розгледить)))
    Дівчата, де ми оголяєомсь??? у нас навіть літа немає!
    От червень - а дубак конкретний, на пляж не скоро тут підемо. Спіднички всі розтяжки прикриють.)))

    От якби ми жили в Маямі, чи Єгипті, Турції, де постійно можна в купальнику лазити, то є повід для переживань.
    А у нас на Україні не ті погодні умови для оголень.

    У мене є ротяжки на попі і ножках, як з внутрішньої сторони так я з зовнішньої, ще до вагітності їх отримала. Бо то різко схудну, то поправлюсь...шкіра у мене така...
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я під час вагітності (так мені порадила одна знайома) приймаючи вану, масазувала живіт жорсткою стороною губки з гельом для вани, (ну не масажувала, а так просто гладила ) десь біля 5 хвилин що разу і зпотім мастила звичайною олійкою джонсон. Не знаю чи це воно помогло, але за дві вагітності, одна за другою, немаю ні одної розтяжки.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Я користуюсь і Веледою і Ліераком, спочатку інтенсивно мазалась, потім побачила що не поправляюсь і послабила мазюкання, і вот тобі результат, 3 розтяжки на груді, обідно аж до сліз, але що робити, мажемся далі
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    Ой, ці розтяжки мені жити не дають. Під час першої вагітності нічогісінько. А зарас...:girl_cray: з 33 тижня вагітності цілий живіт. Жах посто. І під час першої вагітності мазюкалась, і зарас те саме (Чіковським кремом від профілактики розтяжок, тепер сироваткою для їх лікування), щось нічого не допомагає, а нові зявляються з шаленою швидкістю, до девятого місяця напевно живого місця не залишеться:girl_devil:.

    От такі-то справи.
     
  20. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Розтяжки при вагітності

    А в мене перші розтяжки з'явились на грудях ще на 2-гому місяці вагітності!!! Думала, що на животі до кінця вагітності взагалі капець буде, але пронесло - животик був маленький:))) Як побачила розтяжки то почала використовувати якийсь іспанський крем (я тоді там жила) але він нічим не допоміг, ні менше ні більше їх не стало.
     
    • Подобається Подобається x 2