Розваги під час вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kotice, 25 Березень 2011.

  1. Kotice

    Kotice New Member

    Всім привіт) :preved:
    От сиджу і читаю розділ Пузата Хата і виникло маленьке питання до всіх майбутніх мамочок - хто як розважається під час вагітності?
    Про що йдеться - до вагітності кожна з нас мала улюблену розвагу чи проведення вільного часу (боулінг, пиво чи кава з коліжанками, більярд, прогулянки в парку, кіно, вечірки і т.д.), з настанням вагітності приорітети змінюються, а значить змінюються і розваги. Скажіть від яких розваг хто відмовився чи на що замінив?
    Чи були моменти "ломки"?)
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    а чого б то під час вагітності треба було від чогось відмовлятись? ...
    і на боулінг ходила( 7 місяць грала ще) на 8 березня то вже просто спостерігала. ...та і все решта -все як завжди
     
  3. Kotice

    Kotice New Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    Я, власне, чого тему створила, бо мені лікарі і з ЖК, і з роддому відразу заборонили, до прикладу, боулінг (була справжньою фанаткою), хоча ніяких серйозних показань не було. На збереження не клали і т.д. КОли питалася чому не можна, то відповідь була наступною: " Ти ж вагітна, а тобі дурь до голови лізе".....
    Але ж вагітність - це не хвороба, і різка зміна звичок це теж стресово)
    От мені і цікаво стало як інші мами проводять дозвілля)
     
  4. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    У мене не було жодних ломок, бо пріорітетним для мене була вагітність. Що я робила то ходила у кіно, прогулянки парком навіть корисні , зустрічалася з подругами і ходила на чай , але в ті заклади де не накурено. Вечірки то вже вам дивитися як ви себе чуєте і наскільки шумні і "двіжнякові" ці вечірки. Я особисто на дискотеку би не йшла, і для мене дивно бачити посеред ночі на дискотеці пузату дівчину. Від боулінгу і ковзанів я на той період відмовилась, оскільки боялася.
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    А чого від боулінгу відмовилися - то шо травматично?
     
  6. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    Мені здається , що у першому триместрі трохи небезпечно. Я б боялася , щоб не зірвалася вагітність. А взагалі чого відмовилася, я така є я за все дуже переживаю тому для мене так спокійніше.
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    А я ще місяць тому на ковзанку рвалась:girl_in_dreams: , чоловік не пустив.
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    ой а я була...така вже пузата-пузата....ще й на двох діско за один вечір:girl_dance: і ще б пішла:girl_blush2:
     
  9. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    та і я "компанію" тобі складала)) маю багато файних,молодих подружок,які постійно ДН на диско відмічають,ну і куда мені діватись

    ---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний в 00:16 ----------

    це ж не обов"язково танець живота виконувати)) можна просто спілкуватись за столиком
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    І я б пішла на дискотівку,якби всюди не було накурено!
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    Я останні два місяці вагітності возилася з чоловіком у відрядження по всій Україні, мені була розвага, а йому точно ні.
    А ще ходила на усі дні народження та весілля, на які мене кликали (останнє за тиждень до пологів) і всюди танцювала, не задумуючись як то виглядає збоку. І було мені так добре:girl_dance:
     
  12. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    Я майже всюди ходила, як і до вагітності, єдине від кіно відмовилась, бо читала, що таки голосні звуки, лякають дитину. Не знаю правда чи ні, але вирішила не ходити, не можу сказати, що дуже страждала без цього.
     
  13. Kotice

    Kotice New Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    А в мене всі як змовилися, на весілля нас запросили - не можна, раптом щось станеться...
    В кафе піти на каву - ні, ні, а раптом грип, краснуха, цегла на голову впаде...
    Поїхати на екскурсію за Львів - теж ні...
    Карцер( А термін то тільки 26 тижнів...
     
  14. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    Не бійтеся, і все буде добре, скільки вагітних ходить і в кафе і на весілля. Грип і краснуху можна підципити і просто ідучи по вулиці. А гарний настрій мама, то заполука здоров"я дитини, її псіхо-емоційного стану, ну не сидіти ж вам дома?
     
  15. Kotice

    Kotice New Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    І я про це ж)) Дитині потрібна здорова психічно мама, а не якась "посудина" для виношування)
     
  16. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    Я в кіно ходила тижня десь до 30-го, потім малий почав дуже сильно копатись під час відвідування кінотеатру (хоча, зазвичай, він дуже тихенько поводився).
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    Планую ще до кінця вагітності відвідати друзів у Стрию та Новояворівську,а також на два дні махнути в Карпати(хай но трохи потепліє!)
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    О, таки є розваги від яких я відмовилась(( - сауна і на лижах не катались
     
  19. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    А в мене змінилося.В кіно не ходжу із-за сильного звуку(з першою вагітністю ходила в цирк на "Вечірній квартал",місця були 6 ряд,термін 28 неділь,то в мене дитина ну вже так скакала,що я всю програму трималася за живіт,і не могла дочекатися до кінця,А з тою вагітністю на 13 неділі пішли з дівчатами на боулінг,шари брала легенькі так зразу заробила загрозу(дуже низько опустилась плацента),так що тепер не ризикую,відірвуся вже після родів
     
  20. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Розваги під час вагітності

    А я під час вагності багато з чоловіком їздили і по замках різних, і за компанію у відрядження з ним каталась :) Ходила в кіно, на йогу до останнього тижня. Відвідувала усіх коліжанок. Дехто навіть переживав, щоб часом не народила десь по дорозі, бо багато рухалась. Відмовилась тільки від лиж і ковзанів, ну зрозуміло чого. Ходила на дискотеку з коліжанками (правда на трошки) :) А на весіллі так витанцьовувала, що всі гості також були в шоці, а я собі рок-н-рол скакала з чоловіком :) Красота. Зовсім не нудьгувала :) А ще інколи просто сиділа в неті на ДП :)