Рукодільні інтернет-магазини

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Анута, 8 Листопад 2009.

  1. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    А дайте, будь-ласка, лінк на той сайт, може і собі щось замовлю.
    Цікавлять набори для вишивання.
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    дівчата, думаю варто вже в цю тему переміститись ;)
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    знижка таки є, хоч я і робила першу покупку.
    дуже втішила оперативність - в четвер заплатила, у понеділок уже було у мене на руках
    причому замовляла я після детального прочитання даної теми
     
  4. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Натрапила на ось цей магазин (kanva.com.ua). Муліне DMC там по 5.40 грн. Ціни на вишивальні набори плюс-мінус такі ж, як в інших магазинах (у крестоманії, як завжди, ціни менші).
     
  5. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Дівчата, ніхто не мав справи з магазином www.abullrun.com? Бо дуже приваблива ціна на цьотку в капелюсі, 27 доларів, ще й знижку знайшла на досавку в Україну
     
  6. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    замовляла собі набір "Oriental Orchids" на сайті "Муркины рукоделки", залишилась задоволена. Термін доставки - 6 днів (товар був у наявності на складі). Як писала Іра-imel, при вказанні, що ви з ДП на набори Dimensions знижка 3%. Мєлачь но пріятна:girl_crazy:
     
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Натрапила на ще такі інтернет-магазини: http://vechornytsi.at.ua/ (продають нитки Гамма та Мадейра) та http://www.motok.com.ua/ (продають викрійки сорочок (наскільки зрозуміла, розкроєну тканину (батист), яку потім ви самостійно зшиваєте), є нитки для в*язання).
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2011
  8. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    не знаю чи сюди, але поскаржуся(((( така зла на ту "вівцю-рукодільницю", зробила замовлення тиждень тому,- вони цілий тиждень не реагували, а потім написали, що є лише один набір.... !!!через тиждень!!! то ж можна було вже на іншому сайті замовити і на днях отримати... грррр, більше не буду там нічого замовляти(((
     
  9. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Вирішила додати "свій" список магазинів. Старалася вибрати ті, про котрі ще не згадували в темі, але може десь щось пропустила..
    Лінки взяла зі своїх закладок, тому вибачайте за наявність російської мови. Перелік під тегом "детальніше".
     
  10. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Мій позитивний відгук про магазин www.hobbyshop.com.ua. В суботу отримали замовлення, весь замовлений товар дійсно був на складі, відразу відписали, відправили у вівторок, забрала сьогодні :)
     
  11. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Для тих, хто любить скрапбукінг. На http://stampsforcrafts.blogspot.com знайшла папір, штампи. Можуть виготовляти іменні штампи.
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Замовляла в крестоманії шпульки для ниток, навіть не думала, що так скоро, майже через годину виставлять рахунок, а крестоманія ще й виявилася у Тернополі, тому навіть на доставці зекономила, після оплати на карточку зразу поїхала до них на склад забрати свій товар))))
     
  13. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Останнє редагування: 27 Лютий 2011
  14. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Перевірені мною два нових магазини. До того робила замовлення тільки на 123stitch, але як я нарешті зібралась Цьотку вишивати, її там не стало. Прийшлось шукати
    1) Everything Cross Stitch Зробила замовлення 17.02, прийшло 28.02. Ціни виші, чим в 123stitch, але діє однoразова знижка при першому замовленні 20% (треба підписатись на розсилку)
    2) Сross Stitch World Зробила замовлення 19.02 і 28.02 отримала.
    І магазин-мрія joann.com Ціни чудові, постійні знижки, але немає доставки в наші села. Можно через посередника, але треба замовлення на 80-100 доллярів зробити.
     
  15. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    "Мир Рукоделия"--ужоооооос!Три тижні тому замовила набори,на наступний день передзвонили і сказали,що все є в наявності і будуть відправляти.А отримала аж сьогодні:girl_mad:Минулі рази чекала лише кілька днів.
     
  16. kerosinka

    kerosinka Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Цікаво дізнатись відгуки про інтернет-магазин Панночка. Хтось замовляв щось у них?
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    у ПАННОЧЦІ чоловік замовляв мені на ДН набір, прийшов через 4 дні, отримував на пошті.
     
  18. pip

    pip New Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    А я замовила в канцелярці станок для бісероплетіння, іде вже 3-тиждень. Добре що з післяплатою, цікаво чи прийде взагалі?!
     
  19. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    О то у Вас хоч післяплатою, а я з Крестоманії вже не знати скільки чекаю і з попередньою оплатою(((( гррр...
     
  20. pip

    pip New Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Я завжди замовляю з післяплатою, може і дорожче ніж з передоплатою, але зате я непереживаю що неприйде посилка. Заказувала в наборах, Діані плюс, завжди посилка йшла 2 тиждні, а ще найкраще робити заказ з кимось, тоді за пересилку платити набагато менше і ще знижки на певні суми є !))