Рукодільні інтернет-магазини

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Анута, 8 Листопад 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    тобто не знаю скільки?? при оформленні в листі завжди є вказано - під замовлення 30 або 45 днів. жодного разу термін не порушили у моїх замовленнях.
     
  2. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    я чекаю вже від початку лютого ((( отого й не рахую, а термін очікування вже давно минув(
     
  3. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Мені теж останній раз в листі не вказали терміни, і посилка йшла (чи то повзла) 71 день. На мої листи і дзвінки ніхто не відповідав. Та й номери телефонів з сайту прибрали.
     
  4. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

     
  5. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

     
  6. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Замовляла ось тут свій органайзер Пако http://www.stanochki.com/ прекрасно обслужили, швидко прислали замовлення шкода що асортимент малий.А з "Овци рукодельниці" ще з 23 березня чекаю відповіді(написали що формують замовлення і все).
     
  7. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    А я замовляла фурнітуру для прикрас з бісеру в інтернет-магазині "Маковка"

    www.makovka.com.ua

    Замовлення обробляли протягом дня, товар поступив через поштове відділення за три дні. Я задоволена.
     
  8. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Все, більше в крестоманії нічого замовляти не буду!!!! Як оплатити замовлення, то на протязі трьох днів, а як висилати, то вже другий тиждень чухаються і ніяк не вишлють, а там якраз замовила подарунок для вернісажниці, і скілько то чекати.....на телефонні дзвінки не відповідають, на пошту не пишуть нічого, на складі в них нікого нема....І чую я, що з конкурсною роботою пролітаю, бо вона була під замовлення, і по суті мала би прийти в травні, але з їхніми темпами, щоб взагалі до червня прийшла.....:girl_sad:
     
  9. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Ото читаю стільки незадоволених відгуків, і дивуюся: певно мені з Крестоманією везе:confused:.. Лише один раз трішки довше 45 днів чекала (під замовлення товар був), та й то через роботу нашої пошти, що товар доставляла 12 днів (з Тернополя). А так завжди все приходило вчасно. Останнє замовлення взагалі прийшло за 26 днів (також не було на складі в наявності).
     
  10. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    А мені саме обідно, що товар той весь є в наявності...і вже чекаю другий тиждень..
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    я щось не розумію чого ви взагалі там щось замовляєте? та то ж у вас під носом має бути. Прийшли на склад, двері ногою і голосно так: Значіт так!!! :girl_crazy:
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    А знаєте який там склад???? Маленька комірчинка, навіть не знаю, де то товар зберігають. І щоб там когось застати з області фантастики, два рази була, поцілувала клямку і пішла:girl_nea: Буду чекати до кінця тижня, а тоді попробую вилазку втретє, може повезе:girl_crazy:
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    магазину СкрапШоп 2 роки і з цієї нагоди вони дають 15% знижки ;)
    Єдине що шкода - асортимент вже трохи "порозгрібали" :sad:
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    нічого собі трохи!! Та там взагалі мало що є!!!
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Ну так хто постарався ;) чоловік з дому вижене
    Жартую :)
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Зробила замовлення на "мир рукоделия". Вони мають написати листа про підтрердження замовлення і скинути реквізити? Чи як?
     
  17. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Підтрердження приходить автоматично (в мене так було) ,та вони повинні перезвонити і уточнити наявність товару і форму проплати.
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    все було так, як ви написали.
    Подзвонила мені жіночка через 30-40 хв, після мого замовлення. Уточнила, що є, а чого нема. Продиктувала номер карточки (я із своєї на її через приват 24 скидала). Десь за годину їм прийшли мої гроші, та пані одразу мені подзвонила і сказала, що завтра зранку відправлять моє замовлення. Поки що я задоволена.
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Нікому не зустрічалось у нет-магазинах франц. набори Margot Creations
     
  20. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні інтернет-магазини

    Робила замовлення ось в цьому магазиніhttp://pannochka-rukodelie.com/index.php
    Перезвонили через 10 хвилин після замовленя, вислали через 1 год Новою поштою.Але замовляла тканину Цвейгарт а прийшла від ф-ми Пермін.На моє запитання чому в тканині немає помаранчевої полосочки відповіді дати незмогли,та канва від Пермін не гірша Цвейгарт(просто шкода що продавці мало в цьому розуміються)