Рукодільні конкурси. Обговорення

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Xomka, 9 Жовтень 2009.

  1. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    І ще тут хочу подякувати всім хто голосував за моє "дерево". Найприємнішим є те що то перші мої писанки, хоч вони ще дуууже далекі від ідеальних але там справді вкладена моя душа. Також хочу подякувати всім учасникам за чудові роботи і чесне змагання, ну і звичайно велике Дякую спонсорам за призи. Кінець травня виявився дуже багатим на подарунки.:girl_claping:
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Вітаю усіх переможниць! Ваші роботи чудові! Як і всіх учасниць конкурсу. Шкода тільки, що робіт було так мало.
     
  3. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую всім за те, що проголосували за мої роботи, спонсорам за чудові призи, дівчатам- за дуже достойні роботи і організаторам за прекрасні конкурси. Дуже приємно!
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Вітаю Марічку і Юлю з перемогою у листівковому конкурсі! І дякую всім учасницям за задоволення від перегляду ваших робіт.
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Приєднююся до привітань.
    А ще дякую Роксоланці за голос:girl_crazy:
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Вітання дівчаткам-переможницям:girl_in_love: Чудові листівочки:girl_claping:
    І всім дівчаткам за листівкову красу:girl_dance:
    Призи від спонсора не дають розслабитись і прогуляти наступні конкурси)))
     
  7. opko

    opko Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую усім, хто голосував за мої рукодільні писанки, а спонсорам за чудові призи.
     
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    дякую всім за вітання-голосування-вболівання, спонсорам - за мегапризи!!!!

    п.с.поїхала в Аґрафку. приїду - відпишуся :)
     
  9. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    відписуюсь :)

    і звідки спонсори знали, що мені саме таке потрібно? - загадка))) давно думаю про макетний ніж, тут на форумі навіть людей мордувала - чи треба, оп - і в мене є ніж :) шилом звичайним вже давно мучуся, щоб його ховати (в корок від вина його запихаю, щоб ніхто не поколовся ))), кожного разу думаю - йолкі, пора купити нормальне, оп - і є нормальне :) про зістарювач ще навіть подумати не встигла - а він вже є! тішуся як слон!!

    ще раз велике ДЯКУЮ!!!
     
  10. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую всім, хто проголосував за мою роботу у конкурсі "Ой сплету віночок". Приємно, що це перший мій конкурс на ДП і перша перемога, попри те, що всі роботи чудові і заслуговують на найвищу оцінку. Також дякую спонсорам за чудові призи. Поїду до магазину вибирати кольори, приїду, похвалюся. Це гарна мотивація до участі у наступних конкурсах. Ще раз усіх вітаю!
     
  11. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Як обіцяла, покажу свій приз за перше місце у конкурсі "Ой сплету віночок"

    [​IMG]

    Чудові чорнилка. Я нарешті одержую задоволення від штампування. Ще раз дякую спонсорам конкурсу.
     
  12. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    А конкурсу листівок незвичної форми, я так розумію, вже не буде?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Буде. Дайте мені ще пару днів, щоби увійти в колію, і буде. :)
     
  14. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    А коли будемо знати імена учасників та переможців конкурсу "Фігурні листівки"? Цікаво ж хто є авторами таких чудових робіт.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Авторів можу написати. Результати та призи Ума обіцяла оголосити, але щось затримується трохи.
     
  16. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дякую Лілі за оголошення учасниць конкурсу! А я, як представник спонсора, оголосила переможиць та призи.
    Дівчата, дякуємо за такі різні та цікаві роботи! І окрема подяка за ваше терпіння щодо очікування оприлюднення результатів!
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Дівчатка, дуже вам дякую за відзнаку моєї роботи і чудові призи:girl_in_love:
     
  18. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    І я дякую за цікаву гру, всі роботи були особливими, рада що і моя сподобалася. Велике дякую спонсору за чудові призи!
     
  19. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Хочу показати світлини з вручнення головного призу весняного конкурсу (головна призерка попросила змінити декоровану у національному стилі пляшку шампанського на подарункову - до весілля, тому вручення перенесли на осінь)
    Ще раз, з Анастасією, вітаємо Орисю (opko) з перемогою)

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Галинко, Людо, вітаю!!! Листівочки направду особливі!! Та й в кожної учасниці такі чудові оригінальні ідеї - краса!!