Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ой, вже один кущ ніяких признаків життя не подає, пожовтів
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, що садите біля тюльпанів, щоб замінити їх після цвітіння? Щось би таке дрібне і низьке, з квіточками на червень-липень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А воно на виноград кидається? Чи лиш на троянди? В нас цього року в схожих плямах вся одна лоза.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчата, а хризантеми зараз чимось можна підживлювати, щоб вони більше бутонів випускати? Є сенс використовувати плантон для сурфіній чи пеларгоній?)))
    І ще хотіла спитати чи хтось вирощує в грунті рунункулюс і чи треба його викопувати на зиму в нашому кліматі.
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Троянди завжди садять біля виноградників, як показник здоров'я/хвороби. Якщо троянда захворіла, то і виноград десь за тиждень теж захворіє. Тому починають кропити виноград ще до того, як проявиться хвороба. То просто корисна інформація на майбутнє, дуже добре, що маєте троянди біля винограду, такий собі "лакмусовий папірець".
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2016 ---
    Мені здається то вже немає сенсу. Бутонів більше не буде. То треба влітку робити, коли бутончики зав'язуються.
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2016 ---
    Хоча підживити можна для більш інтенсивного кольору, більших квіток.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. basia

    basia Well-Known Member

    закінчуєм сезон DSC_0097.JPG DSC_0098.JPG DSC_0101.JPG
     

    Вкладення:

    • DSC_0102.JPG
      DSC_0102.JPG
      Розмір файлу:
      320,2 КБ
      Переглядів:
      37
    • Подобається Подобається x 7
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Посадила минулого тижня троянду, а сьогодні зранку побачила, що вона розпустила бруньки і вже листочки випустила. Я собі думала, що вона до весни буде вкоренятися і спати зверху. Що мені з нею зараз робити? З понеділка сильне похолодання обіцяють.
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчата, на квітах щось таке типу як слиз чи щось липке. Хризантема бачу не розпускається недавно посаджена. А на бархатцях квіти чорніють. Що за звір і як з ним боротись, підкажіть будь ласка!
    2b0170f9c6653485b0f9aada4079b06c.jpg bb21695b29cda0e5f6cfe87fcf2a1053.jpg
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2016
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А плетисті троянди теж треба на зиму якось закутувати чи ні?
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а над ним не літає біла тля(я навіть не знаю як назвати, як труснути кущем - то таке як попіл білий піднімається в повітря)? Бо ота біда нас ціле літо мучить, спочатку було тільки на капусті, чим тільки не кропили...А зараз воно перебралось на всі рослини.
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Білокрилки літають, так.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я не знаю як воно називається, але щераз глянула на фото то виглядає наче те саме що в мене. Ціле літо воювали (і не ми одні), кропили чим тільки можна (починаючи від народних методів закінчуючи труйкою) і не помогло, потім нам знайомі сказали, що поки є мурахи, тої біди вивести не можливо (не знаю на скільки то правда, але мені виглядає що так воно і є). Якщо хтось знає спосіб як того позбутись (або мурах або тої "білокрилки") буду дуже вдячна за поради!
     
  13. Olenya

    Olenya Active Member

    Дівчата, а крокуси, тюльпани вже садити?
    І коли троянди утепляти?
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я теж посадила на вихідних трояндочки, а вони всі з бруньками і листочками. Переживаю, чи приживуться[​IMG]
    Купувала на флоріумі, в описі вказано, що наші зими переживають спокійно, без утеплення.
    Чи всеж вартує їх накрити?
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    В мене там теж мурахи є. Білокрилку колись мала вдома, на королівській пеларгонії завелась. Від зими до кінця літа пшикала, і мила з милом, і знову пшикала. І таки не вивела - здалась і викинула, щоб на інші квіти не перекинулась.
    А минулого року побачила, що є в подвір*ї. Але від них раніше не було отакого липкого, вони лише личинки відкладали і листя псували. А цього року з*явилось оце липке на листках і бутонах, а квіти чорніють.
    Мурах можна банально кипятком заливати, але мені їх шкода. І квітів шкода.
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я стараюсь всі троянди накривати - прикопати трішки землею і зверху хвойними гілками накрити. На зиму ще ніколи троянд не садила, але мені здається що їх обов'язково накривати. Принаймні якби щось трапилось, то б весною себе не мучила - а якби накрила, а якби утеплила..
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я свої вже давніше посадила. В суботу досадила останні цибулини.
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене така площа, що такий метод не дієвий. Зараз мурахи помудрішали: з клумби перебрались в траву, а там я їх не бачу, щоб витравлювати. Мені було шкода рослин, які ті мурахи нащили...Вони в коренивищі робили собі хатку і та рослина гинула, в мене минулого року так пару кущів помідорів пропало і дуже гарна троянда. Поміг виквартирувати мурах оцет! В мене мурахи оселились під фундаментом хати (точніше вилазили з того місця де іде стик хати і доріжки, почали там мурашник будувати), я один раз бачила як мурахи м'ясо їдять, то після того в мене панічний страх, як бачу велику кількість мурах...От минулого року було ціле нашестя, я вилила десь 2-3 пляшки оцту (впродовж року), ніби позбулась частково (в тих місцях мурашника більше не було цього року), але вони зарази всеодно табунами повзають. Я читала що там де є мурахи, то там обов'язково має бути попелиця (вони нею харчуються і чуть не самі її розводять).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя теж з флоріуму. Я буду накривати, просто не знаю, що з тими свіжими лтсточками робити.
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я садила минулої осені звичайні не породисті троянди, то всі прижились. Якось і не подумала накрити..
    А ці напевно вартувало б. А коли накриваєте? В листопаді чи раніше?