Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    але пагони вже досить грубі, я не уявляю, як їх пригнути, щоб не зламати?
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а ви їх обрізаєте? В мене троянда плетиста другий рік, то цього року випустила дуже багато нових довгих гілок(значно вищі за мене, + їх десь 25 штук), то ото все треба прикопати?
    В мене в знайомих плетюча троянда отак просто росте, та щей опора - металевий пліт, прикопують лише корінь.

    в мене ще цвітуть і купа свіжих пупяхів ;)
    якщо стебло пустила з гілки - то все нормально, якщо з корення, то може рости свербивус.
    вже 2 тижні тому, і Вам би рекомендувала на вихідних викопати, бо на наступний тиждень може бути перший сніг і мороз.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Isa

    Isa Well-Known Member

    минулого року не накривала, то все ок було...правда і зими не було нормальної...цього року планую собі ще агроволокном вкрити якось, але то тільки планую щн
    ну беру за кінець гілки і так до землі максимально пригинаю і в деяких місцях зверху землею прикопую(так в неті минулого року начиталась), тобто при корінні гілки всеодно не будуть до самої землі лягати... ще окремо присипаю при корені гілки...якось так)))

    минулого року було десь тільки 3 гілки то нічого не обрізала, цього року тих гілок було десь мільйон:connie_pull-pigtail, а я ще вирішила пересадити її, то обкромсала добряче, лишила знову десь 3 гілки)
    я не ями викопую, а зверху присипаю
    в мен
    в мене теж так в знайомих росте, вже така велетенська і нічого їй не бракує...але я щось так вирішила поки робити, поки не така вже і велика)))
     
  4. Isa

    Isa Well-Known Member

    Слухайте, надумала завтра потикати в землю цибулеві,то я щось погане придумала? Замерзнуть?краще вже весною?
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    залежно які. Тюльпани\нарциси - обов'язково. Також добре було б і лілії посадити, а от гладіолуси, тигридії - то лише весною садять.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Вони після похолодань дуже легко гнуться, я свої також всі плетисті, англійські, флорибунда зв'язую шнурком, пригинаю і пришпилюю до землі. Якщо дуже величезний кущ, кладу зверху шифер і на нього цеглу щоб не виривався)). До снігу не встигла цього зробити, але коли розтане обовязково до справжніх морозів треба встигнути. Обрізаю тільки весною після зимівлі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчата, маю питання про газон. Чому засівають травою, яку треба постійно косити. На тій знимці, де лілійник, там внизу видно таку травичку п*ятилисну - вона в нас в подвір*ї росте густе килимом і невисока. Як вона називається, хтось знає може? iphoto 076.JPG
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Потребую поради. На я Різдво передають морози до -20. Я свої плетисті троянди прикопала, накидали на них снігу. Більше ніц. Того досить?
    І друге питання - цієі весни посадили персики, абрикоси, вишні, яблуні. До зими іх не готували. Може іх якось теж треба утепляти перед такими морозами?
     
  9. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @Rodionochka ми обмотали агроволокном і поверх плівкою кухонною(але так щоб верхівка дерева дихала)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчата, якщо в мене в шафі лежать цибулини тюльпанів - їх зараз можна посадити в вазони і виставити на балкон? Вони мають кілька мм жовтих ростків. Будуть цвісти навесни?
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Будуть!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Зійшов сніг з моїх клумб в подвір*ї, там бачу вже зелененьке щось росте з тих цибульок, що я восени посадила. І хризантеми минулого року висадила перед холодами - там ще сухі минулорічні патички стирчать. Їх треба обрізати? Під землю чи залишити щось?
     
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Прошу допомоги як людина що виросла на асфальті. Придумала "оригінальний" подарунок для бабці на ДН - клумбу біля дому /вона любить доглядати за квітами/ але не уявляю з чого почати вибір рослин. Там точно будуть гладіолуси різних кольорів, можливо піони, але ще хочеться щось що вже цвіте в кінці березня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MissO

    MissO Well-Known Member

    Щодо піонів, то вони дуже розростаються і стають розлаписті, закриваючи собою інші квіти, хоча пахнуть вони дуже класно. Якщо маленька клумба, то варто зважити всі 'за' і 'проти'.
    Найперші зацвітають крокуси, потім примули, нарциси, тюльпани, гіацинти. Це все весняні квіти, які пізніше будуть просто стирчати негарним листям. Я б радила між багаторічниками садити ще щось типу чорнобривців. Їх зараз є дуже широкий вибір і цвітуть ціле літо. Але то я так звикла садити, щоб все було на купу, і щоб потім не можна було дати ради тому всьому)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Капець, в мене крім тих всіх ранніх квітів , вже навіть піони повилазили на пару см. Аж переживаю чи то ще не зарано ..?
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Думаю норм. Цього року вже морозів таких не прогнозують. В вашій стороні все швидше лізе, ніж в нас - з сторони Рудно) , в мене навіть крокуси ще сплять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    можна купити крокуси, гіацинти в горщиках. Не знаю правда, чи варто їх одразу зараз закопувати в землю. Я б спробувала ))
    Ще минулого року закопал анемони, вони теж ніби з першоцвітів, пустили росточки вже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @marjana lv примули, крім вище згаданих. Їх є різних дуже багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Не знаю чи сюди, чи то в жилетку...Надивилась я минулого року на шикарні весняні квітники і восени закупилась різними сортами тюльпанів, нарцисів, гіацинтів і ще якоїсь цибульки. Уже взимку трохи переживала чи перезимують вони нормально при нашому кліматі, але нічого, уже гарненько зійшли...а сьогодні мої кури постарались на славу. Ну як так! 7 соток саду і городу, так нє, їм треба той клаптик землі де клумба, передерли все вщент! Я то все правда щераз посадила...але не знаю чи щось з того буде :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Співчуваю @Hermi. Як то ще раз посадили, нові цибулинки ?