Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Написала Вам в ПП контакти.
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а хтось стикався з таким, що нарциси не пускають квітів? Минулого року гарно квітли, а цього року буквально 2-3 квітки (то в цілому садку), а все решта одне листя.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. MissO

    MissO Well-Known Member

    Може дуже загущені і їх треба розсадити?
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    та вони лише 2 роки тому посадженні. Перший рік гарно цвіли, а цього року одне листя, та і не дуже густе.

    Правда в мене є ще інший сорт, дрібненькі, але дуже пахучі квіточки, ці нарциси квітнуть пізніше. Кожного року випускали до 5 квіток, а цього року я до 15 пупянків нарахувала. Ми той кущ вже років 8 не пересаджували, він дійсно дуже густий, але на диво квітів багато пустив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MissO

    MissO Well-Known Member

    Завтра гляну до своїх, бо щось я за ними теж буйства не помічала, але я чомусь вирішила, що то ще рано.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    то залежить від сорту. В мене одні вже перецвіли (оті що випустила пару квіток), другі-от-от розпустять цвіт, а ще одні тільки почали бутони випускати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У мене таке питання: як найпростіше посадити газонну траву. Ну звісно я перечитала як то робиться -- але перекопувати то все немає ні бажання ні часу: там росте якась кропива, малина, мох і ще купа будяків -- то все покошене і граблями чуть-чуть розпушене (точніше не розпушене, просто на ту зарозшу землю трохи (1-2 см) свіжої землі притрушено. Якщо я встипану туди насіння трави і ще раз грабельками пройдусь і ногами (ну там в ідеалі трубою) приточпу -- хоч щось виросте?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kandya щось виросте але газонної трави буде мало. Її після посіву добре втрамбувати треба але ге притоптати і бажано прикрити агроволокном. Ті бур'яни хоча б скропіть, щоб згоріли, тоді грунт і сіяти.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я минулого року весною кропила -- мені навіть не пожовкло( і то 2-3 тижні чекати? а потім сіяти? а якщо я завтра посію? не зарано? і ті буряни мені сильно не заважають (всерівно ж косити треба, а про ідеальний газон я поки не мрію, може колись пеньки повикорчовую і завезу рулонний) -- нехай собі буде такий мікс, головне, щоб в тих бурянах хоч трохи трави було. То як -- не захолодно?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Воно не рано, якраз дощі але накрити в ідеалі добре. Та бур'ян заглушить травку.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то агроволокно в епіцентрі є? це не плівка? типу накрити -- і все? ніяких дірок не робити?
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не скажу, чи є в Епіцентрі але швидше-є. Не плівка, накрити, по краях притиснути, щоб вітер не здирав.Якщо поливати,то поверх нього можна.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. І мої того року нарцизи, як ніколи? Що не так, і розсаджені і підживлені... не знаю в чому може бути причина.

     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2017
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, ви якось вкриваєте квіти перед тими морозами? Троянда, півонія, іриси - воно ж змерзне напевно? Тюльпанів шкода, такі гарні, з дня на день зацвітуть.
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я напевно накрию троянди. А то аж сльози навернулись на очі як побачила той приморозок. З тюльпанами не знаю що робити. Кожен накривати якось не вийде. Для троянд маю мішки. Як маєте ідеї для тюльпанів - поділіться. Бо реально шкода то все.
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Каже свекруха зробити над ними укриття з агроволокна на залізних прутиках. Але я сьогодні не поїхала, зможу аж в четвер, так що просто буду сподіватися на краще. Ще мені астильба так гарно прийнялася. Вона витримує приморозки?
     
  17. KAM LYUBA

    KAM LYUBA New Member

    моя астильба примерзла... і гортензія
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    До саду моєї мрії ще трохи далеко, але щось трошки вимальовується.
     

    Вкладення:

    • IMG_2001.JPG
      IMG_2001.JPG
      Розмір файлу:
      75,3 КБ
      Переглядів:
      39
    • IMG_2002.JPG
      IMG_2002.JPG
      Розмір файлу:
      342,2 КБ
      Переглядів:
      39
    • IMG_2003.JPG
      IMG_2003.JPG
      Розмір файлу:
      88,4 КБ
      Переглядів:
      38
    • IMG_2005.JPG
      IMG_2005.JPG
      Розмір файлу:
      154 КБ
      Переглядів:
      38
    • Подобається Подобається x 6
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мої перші тюльпанчики:girl_tender: Починаю освоювати територію подвір’я.

    1.jpg

    HoneyMoon в повному розквіті, такий ніжний

    2.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] минулорічнозакопані скарби мої виросли
     
    • Подобається Подобається x 6