Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я посадила. Взяла два саджанці троянди і гортензію. Приїхали такі, нууу, "подуставші" троянди. Виглядає, що рости будуть, бо по одній брунці розпустили, але цього року з них щось путнє навряд чи зацвіте. А от гортензія класна приїхала, повно бруньок і гарні пагінці.
    Взагалі мені троянди з Флоріуму якісь так собі. Взяла штамбову на Південному, то вона огого яка міцна і красива, місяць тому посаджена, а вже має пуп'яхи. На осінь ще візьму в них не штамби. А де взяти міцні остінки? Хтось ще замовляв з того сайту Зіни, що Мірішка колись давала?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А де саме, на Південному?
    Я минулого року на флоріумі замовила дві плетучі і одну кущову, посадила восени, то зараз зеленіють, цього року ще не до цвіту, нарощують зелень.
    Хто знає, чому піони другий рік не цвітуть? От маю два кущики, які ніяк, а ті що купила на флоріумі по акції восени - по три стебла і всі три з бубляхами.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я троянди купую на Шуварі. Там щороку в травні продає одна і та сама жінка. Беру звичайні, бо мені такі найбільше подобаються. Правда в них там є всякі різні. Стосовно інших сортів нічого не можу сказати. А от ті що брала приймаються і цвітуть гарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Садовий Центр чи якось так. Біля Церкви відразу, при дорозі. В них саджанці Декопланту, є ще в Епіцентрі і по інших магазинах.
    Моя осіння плетуча з флоріуму здохла. Але то я трохи винна, бо посадила її в явно низькому місці, бо хочу там щось плетуче. Викинула, тепер там виноград пробую. Піон з флоріуму красень, має пуп'яхи, то їх ніби перший рік обривати треба? Шкода мені, цікаво ж)
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2017 ---
    Мені вже сусіди пообіцяла саджанці просто гарних трлянд але я так хочу породисту остінку:girl_in_dreams: але як знову пропаде мені, шкода буде.
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    [​IMG] [​IMG][​IMG]
    Дикі рунункулюси, садова герань і улюблена гвоздика.
    Дівчата, а хтось рунункулюс з корінчика вирощував? Я замовила з флоріуму, закопала, а вони ще сидять в землі. Ті, що в вазонку на балконі випустили листочки вже. То може бути від різниці сонячних прямих променів? І ще читала, що їх треба на зиму викопувати. А оці жовті, дикі, що на фото, ніхто не викопує і вони ростуть собі. Цікаво, чи ті окультурені з флоріуму більш чутливі до морозу, чи вони теж змогли б перезимувати в землі...
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  6. Charm

    Charm Active Member

    Haidee, я замовляла троянди в Зіни минулої осені - задоволена - усі саджанці з добре розвиненою кореневою системою, міцненькі і здорові - зараз гарно зеленіють і мають бутони. Так що раджу... і ціна нормальна.
    Ще добрі саджанці на "мир роз", але дещо дорожчі.
    Купляла троянди і в Епіцентрі, і на Привокзальному. З Епіцентру - пропала після тривалих дощів, з Привокзального (там бабулька постійно стоїть з трояндами і кущами) - дуже гарну продала мені троянду - гарний великий кущ кожного літа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vagaika

    Vagaika New Member

    У мене росте три види багаторічних гвоздик. Вони не вибагливі і гарно розростаються. Цвітуть з весни до осені. Дуже гарно.
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Покажіть!
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчата, поговоріть зі мною про мурах будь ласка. Чула, що вони для себе попелицю розводять. Оце воно?
    В мене в квітнику, внизу в подвір*ї мурахи зробили собі мурашник, саме там, де я квіти посадила.
    І там внизу хтось під*їдає молоді листочки.
    А оце вазон в мене на балконі на 2-му поверсі. Оці чорні плямки - то якась тля, а там під листочком сидить мурах, його просто не видно.
    Я напшикала оце хімкою, але з досвіду минулого року, тля знову з*явиться.
    Це таки мурахи їх розводять? І як вивести мурах, чи варто щось робити з мурашником в квітнику? Я десь вичитала, що вони не люблять часнику, нарізала, насипала в квітник, але судячи по всьому, вони не знають, що мають не любити часник.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2017
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Попробуйте порошок для печива змішати з цукром-пудрою. Головне, щоб була суха погода і порошок для печива не змився дощем.
    Мурахи мають ту суміш з"їсти, їх розірве від вуглекислого газу.
    Мені трохи допомогло, це було точно не самонавіювання. :)
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2017 ---
    Мені бадан нагадує.

    https://www.google.de/search?q=Bergenien&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiVsIHq_57UAhUqC8AKHXocAXgQ_AUICigB&biw=1120&bih=565

    images bergenie.jpg images berg1.jpg
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мураха тлю годує і охороняє ,та мурахам дає молочко і множиться.)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ой, ті мурахи в нас то нашестя.
    Минулі роки я на мурашники лила кавову гущу і це допомагало, вони втікали. Але втікали і робили мурашник в іншому місці. Знищили мені ялиночку, горіх покоцали, в стовбурі грушки і сливки добре напартачили, виноград вщах.
    А цього року завелись щей в теплиці. Всі помідори, огірки все...теплиця - сплошний мурашник, все в личинках. Довелось застосовувати хімію. Посипала в теплиці, то вся дорожка була всипана ними на наступний день. Вчора посипала піони і троянди, сливку і виноград, бо там теж рої...вони мруть від того а не переселяються, як в випадку з кавою. Сподіваюсь я їх поборю.
    Ще маю одну напасть - кріт...Газон весь в кротовинні, в тепличці земля ходуном ходить, жоржини провалились в ями через його старання. Йолки, не дають ті шкідники спокою.
    А вчора зауважила ще на бутоні з іриса що ось ось має розкритись, дзюра, а з неї велицьозна гусінь стирчить. Феее. Я її "покарала", але квітки вже не буде. Ну от цього року якось все нас гризе(((
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. asul

    asul New Member

    Напишу щодо троянд. Колись по розпродажі купила на гуртівні польські троянди. Казали що нічого з них не вийде. Всі три кущики розрослись дуже гарно. Деякі ростуть в мій ріст. Цьогоріч на шуварі теж купувала польську троянду. Вони в пакеті,а гілочки покриті зеленим воском. Заплатила 80 грн,кущик розрісся дуже добре, скоро зацвіте,скину фото. А ті що купую наші,якісь бідненькі і слабенькі. Поїду на шувар,як будуть ще куплю,думаю і ціна вже має бути менша.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І в нас минулого року тих горбів від кротячих нір було багато, а цього року у нас пес, який спеціалізується на нірних тваринках). Жодного гобочка кротячого ще не помітила. Чи то співпадіння, чи ті кроти щось відчувають? Самій цікаво).
     
  15. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    А як хімія називається? Бо в нас тeж ті мурахи всюди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ой і в мене таж біда, кроти, мурахи...і ще якась холєра, яка підїдає капусту, просто перегризає корінь і капустина падає. Викопувала землю - нічого не знайшла...Хтось знає як з таким боротись?
     
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, а що любить лаванда?
    Купила її собі доцік в кімнату, за якийсь час квіти позеленіли:girl_crazy:(напевно, замало світла, бо стояла на комоді, далеко від вікна)
    Винесла лаванду на терасу -вона вуха опустила, на полив не реагує ( вже там другий тиждень, і чи земля мокра, чи суха, вона так ї стоїть з опущеними пагонами).
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене лаванда у відкритому грунті росте. Сонце, вода і навіть дуже гарно розростається. До речі нашу зиму гарно пережила (без особливого укриття, трішки землею прикопали), ще на кінці лютого почала листя пускати, переживали чи не обмерзне, а їх хоть би що. У сусідки з насіння, посадили у напівтінь, то вже три роки не розростається взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Червневі квіточки

    5.jpg

    6.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Charm

    Charm Active Member

    троянди від "Зіни"
    --- дописи об"єднано, 11 Червень 2017 ---
    ну і трошки інших
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3