Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Щойно дзвоним мені муж і сказав, що в Практікері знижка 50% на цибулинки і бульби квітів. Шо там, по-чому і в якому стані добитися від нього мені не вдалося:girl_devil:, казав якісь нарциси, гладіолуси, лілії і жоржини. Якщо хтось там сьогодні завтра планує бути, то подивіться, будьте добрі.
     
  2. Oljusuk

    Oljusuk Member

    [QUOTE="flame, post: 2144173, member: 32242деякихйно дзвоним мені муж і сказав, що в Практікері знижка 50% на цибулинки і бульби квітів. Шо там, по-чому і в якому стані добитися від нього мені не вдалося:girl_devil:, казав якісь нарциси, гладіолуси, лілії і жоржини. Якщо хтось там сьогодні завтра планує бути, то подивіться, будьте добрі.[/QUOTE]
    Майже все або зсохлося або підгнивше , а в деяких упаковках присутня тільки земля, де ті бульби ділись не відомо
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    шустрі пкупці повитягували. В Ашані теж частенько попадаються "пусті" упаковки.
     
  4. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Є в Епіцентрі, що на вул. Б. Хмельницького.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Прикопала я минулого року гілку лаванди. Сьогодні дивлюсь - коріння нема.
    Ще буде?
    Що не так?
     
  6. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Мені цікаво через скільки часу проростають чорнобривці?
     
  7. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В залності від того де висівати і коли.Якщо прямо в грунт то краще коли земля вже прогріта то проростають приблизно через тиждень-півтора, я минулого року висіяла на початку квітня а потім було похолодання то зійшли через тижнів три і шукали один одного, цього року висіяла в горшки в хаті то зійшли через дні 4-5.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Засмучує мене та погода. Посадила в ті теплі дні троянди, виросли гілочки на 10-15 см. Піони вже були, як вказівний палець. На ранній смородині теж вже є величезні бруньки. ТОму всьому вже капець буде?:girl_cray: Чи ще є шанси?
     
  9. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Посіяла в стаканчики дома,один десь більше тижня,потім іньші...нічого немає,може я глибоко занурила?
    А на дачі посадила минулого тижня,певно уже пропали:girl_sad:

    А коли можна пересаджувати нарциси,первоцвіт...після цвітіння?
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Трояндам можуть капці прийти, якщо свіжо-посаджені. Піонам та смородині ніц не буде.
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    homyak_45px.gif :girl_cray: Не переживу. Може пробувати накривати на цей паскудний тиждень чимось?
     
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Переживеш. І накривай стопітсот відсотків. Має троха вберегти те щастя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А коли прикопували? Може якщо восени то ще рано. Мені плетучу троянду прикопували, то треба було більше року щоб корінці пустила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    QUOTE="misis-cosmo, post: 2146766, member: 45539"]Посіяла в стаканчики дома,один десь більше тижня,потім іньші...нічого немає,може я глибоко занурила?
    А на дачі посадила минулого тижня,певно уже пропали:girl_sad:

    А коли можна пересаджувати нарциси,первоцвіт...після цвітіння?[/QUOTE]
    Може і глибоко, можна розпорпати подивитись чи проростають, може мало вологи, минулого року пересаджувала квітник рано на весні при першому потеплінні але нарцизи майже не цвіли тому думаю краще вже пересаджувати коли відцвітуть.
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    раннім рослинам нічого не буде.
    А от троянди під питанням, але на дворі не є так аж дуже холодно, може ще нічого страшного. Корінь ж не замерз.
    спробуйте, гірше точно не буде.
    ми все пересаджуєм осінню, коли квітник перекопуєм.
    можливо що так, грунт ще не прогрівся достатньо. Є ще одне "але", в мене вдома сходять чорнобривці, які самі висіялись, цілу зиму відлежали і як сонце добре розігріває землю, то появляються самосіви.
     
  16. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Якраз хотіла поради відносно чорнобривців.
    Висіваю в грунт +- на травневі свята, ніколи не відстежувала, як швидко проростають, але я і не люблю, коли чорнобривці дуже швидко цвітуть , вони мені з осінню асоціюються) Раніше я б не рекомендувала сіяти, з розсадою б не бавилась, ІМХО

    Зараз маю для чорнобривців гарне місце при паркані, смужку орієнтовно 50 см, висіваю в 2 ряди, але сорт низькорослих, невеличких, саме такі подобаються найбільше. Дівчата, а чи можна щось до того на цьому місці посадити? Хотіла братчики, але за місяць шкода буде викинути, чи є інші варіанти?
     
  17. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    а що робити з вересом? маю 2 кущики, тирчать сухі бадилинки, їх обрізати чи вони відновляться?
     
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відносно лаванди- бачила минулого тижня в Епіцентрі невеличкі кущики, порівняно не дорого (точно не пам"ятаю), може кому треба. Я щось цієї рослини наразі не оцінила, та й мрію про який-не який найпростіший газон\ланд.дизайн, в нас дуже не рівна земля, а тоді вже буду більше квіток насаджувати. До речі, хтось самостійно робив газон на нерівній території (за парканом пасовище+дуууже багато кротів+перепад висот+велика площа), це реально? Розумію, що ідеального газону через пасовище і сильні вітри вряд чи доб"єшся без надмірних зусиль, але ті горби-не рівності виводять мене з рівноваги))
     
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    В Польщі в Бєдронці великі, гарні рододендрони по 20 злотих (приблизно 140 грн).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Замовила собі з Greenmarket-у троянди і жодної не отримала. 95% саджанців мають погану кореневу систему і зиму просто не пережили. Дуже вибачались і казали, що в них таке вперше. Тепер от сиджу і думаю, що мої два кущі теж не "оцінили" погоди...

    Про всяк випадок замовила ще в дівчинки на ФБ, але не буду ж висаджувати в сніг. Не матиму цього року гарного квітника... Така моя садова жилєтка...