Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    як мені такі великі хости подобається,особливо з білими полосками...наразі у мене 3 листки...
    Скільки часу треба,щоб була така,як на фото?
     
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    троянду за 40 грн., але таку в чорному пакетику зі землею, вже є пуплях, сорт такий що має бути багато маленьких бутончиків, продавець казав перший цвіт обламати, але чи до того як зацвіте чи після цвітіння я не подумала, може хтось знає?
     
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    я не обламувала, але цвіте вже в 3-тє)
     
  4. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Трошки і мого весняного саду покажу))
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 1
  5. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    З іншої сторони будинку))
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 11
  6. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Ще магнолією похвалюсь, хоч поки що ще невеличка))
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 11
  7. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  8. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    mirishka, а що це за квітки голубі і білі на перших фото?

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  9. ultra

    ultra Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. Я так думаю, що незабудки)
     
  11. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Сині- незабудки, білі- арабіс кавказький( ще в неї є такий гарний з різнобарвними листочками:girl_tender:).
    Мар"яна, а як Ви садите незабудки- висіваєте, чи вони самі висіваються? Я пробувала цього року, щоб самосівом, ага, аж одна зійшла( але в мене там дуже темно).
    Пройшлася сьогодні квітником:
    Перші іриски і троянда:
    003.JPG 002.JPG
    Чекала на ці тюльпани- вони мені морозиво з полуничним джемом нагадують:

    006.JPG 007.JPG 005.JPG

    І ще трошки краси:

    001.JPG 003.JPG 011.JPG 015.JPG 004.JPG 014.JPG 004.JPG
     
    • Зе бест! Зе бест! x 13
    • Подобається Подобається x 9
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Бачила на Привокзальному дуже багато продають з рук і з фото по 25-35 грн. Думала купити, але мама відмовила, каже, що може шипшина вирости:)
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Взагалі на шипшину часто троянди прививають, щоб були стійкіші до морозів.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хто знає, як можна і , чи можна розсаджувати анемони, коли? Маю два ось такі кольори(з п"яти зійшло), хочеться їх більше.
    20150509_142006.jpg
    Трошечки моїх(порівняно з Мар"яниним і феменльвів- крапля в морі))) але я тільки вчусь і помаленько збираю, і ще думаю, як то все по -культурніше має виглядати в майбутньому, бо в нас ще всякої роботи на подвір"ї багато. Мій чоловік казав, що я цьокнулась з тим, а я йому показала, яке має бути, на прикладі дівчат - прифігів))) і вже тільки тяжко видихає, коли бачить черговий кульочок в моїх руках з базару/магазину.

     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 6
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Я прийшла плакати.. голосно і дуже мокро.. Садівник сьогодні зрізав мою юну магнолійку... Так я її чекала, вибирала.. Ну як, ЯК можна було зрізати обкопану рослину????? :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Я ледве не заплакала, коли побачила:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    В мене питання троха може смішне, але я початківець в ділах садових...дуже мені нра троянди ніби деревця - штамбові?! Це сорт чи їх якось так по-особливому зрізають, формують?
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    грубо кажучи сорт такий. Формувати самому кущ так - то дуже марудна і довга справа. для початківця напевно краще купити вже сформовані.
    Взагалі-то це є звичайна троянди прищеплена на шипшину. Моя мама пробувала вирощувати штамбові троянди і одну ми так викохували років 5, сформували крону зацвіла і на наступний рік змерзла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    До клумби добралась лише завдяки фото у цій темі,а то в нас раніше або трава росла або чорнобривці. Вчора вже все сформувала, поки що бідненько, бо все тільки висадженно\окультурено, але похвалитись хочу ;) DSCN3990.JPG DSCN3992.JPG DSCN3999.JPG DSCN4001.JPG DSCN4004.JPG DSCN4009.JPG DSCN4011.JPG DSCN4017.JPG DSCN4022.JPG DSCN4024.JPG
    а так було 2 тижні тому:
    DSCN3887.JPG DSCN3917.JPG DSCN3919.JPG DSCN3930.JPG
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Незабудки в мене всі сходять самосівом. Подобаються тим, що всі пустоти в саду займають коли ще троянди і багаторічники не розрослись, потім я їх викідаю, на наступний рік знову цвітуть. Важливо не виполоти самосів, сходять приблизно в серпні, вересні. Так як в мене дуже густі насадження, я сапкою клумби практично не рухаю, прополюю час від часу буряни, можу легенько зрухати землю маленькими грабельками, тому самосіву незабудок і інших квітів, наприклад люпину, дельфініуму, аквілегії дуже багато.
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2015 ---
    Для штамбів використовується спеціальний сорт шипшини, звичайний буде давати дуже сильну паросль. Та й нормальні розсадники зараз для всіх троянд використовують спеціальні шипшини, не такі як у лісі, вони стійкіші і не дають парослі. Самому трошки проблематично зробити гарну штамбову троянду, хіба спецам, я пробувала, нічого не вийшло.
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2015 ---
    Як зависоко від землі зрізав? Може відновиться...
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1