Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    В нас з пятниці передають -15. А ще й як вдарить по голій землі без снігу...
     
  2. Ziben

    Ziben :)

    цибулини калл я на зиму виймаю з грунту, промиваю в слабкому розчині марганцовки і потім до березня/квітня вони зберігаються в прохолодному сухому місці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    у нас дуже тепла зима, ще мінусу не було зовсім. уже повилазили із землі всі весняні квіти: крокуси, тюльпани, (ще якісь там). передають до 8 градусів морозу. що його зробити? піти понакидати опалого листя на них, чи вони всеодно помруть?
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Питання в тому, чи цвітуть чи ні?
    Мої гіацинти перед морозом вже цвіли, то квітка змерзла і згнила.
    А з листками нічого не сталося. І то- в нас був мороз голий, з льодом, без снігу.
    А якщо ще й сніг лежить, то він ще додатково від морозу захищає.
    В мене навіть буряки цвиклі ще вижили при -5, -6 градусах.)))
    Хіба якщо квіти не в землі, а в горщиках, то можна додатково накрити, бо тоді холод зі всіх сторін.
    З неділі також мороз обіцяють, але ніби і сніг має впасти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    сніг падав сьогодні і зразу розтавав. квітів ще нема. ростуть в землі. ті що в горщиках, то я точно накрию.
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    порадьте, будь ласка, де у Львові чи поблизу Львова найкраще купувати саджанці декоративних дерев, кущів (і плодових),
    щоб були здорові, не перемерзлі і гарно приймалися .....
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата порадьте що можна посадити під вікнами квартири в місті. Мешкаєм на першому поверсі. Хочеться краси під вікнами...
    І ще питання..В нас під вікном є трішки площі.потім йде стежка і за нею невеликий парканчик. Який неможлио викопати...вирити..знищити.. Там постійно збираються малолєтки курять.школу прогулюють. Бухаріки п)ють. Що можна зробити.щоб вони там не збирались. Голова осбб руками розводить.. Я думала мож щось колюче біля того паркану посадити.. Влітку це взагалі дурдом. Співи ночі напроліт.. Порадьте щось..
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка


    можна ялівець посадити, колюча зараза
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Сторона світла чи темна? Сонце попадає?
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Сонячна з обіду і до вечора
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2016 ---

    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2016 ---
    Я думала про шипшину..
     
  12. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Шипшина вам заб'є порослю всю клумбу і там нічого крім неї рости не буде...Я б в першу чергу зробила якусьневеличку загородку або облагородила ту яка є. Посадити можна в залежності від розміру клумбу один-два кущі троянд, поміж них піони якісь з найпростіших, іриси. Може коли клумба буде облагороджена школярі і самі зрозуміють що не гарно то все ламати, хочеть все таки вірити в краще в молоде покоління...
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ото я злюка, думала будуть колотись і не лізтимуть ))) там кущі раніш були. вони там никались.. минулого року кущі викорчували, хотіли огородити, мешканці будинку. тобіш сусіди не дали..
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Треба мені якогось ландшафтного дизайнера, який би допоміг зпроектувати ділянку. Ділянка не велика, плануємо газон, туі, фруктових пару дерев. Хочеться щоб це спланував професіонал. Може хтось когось порадить? Як Ви планували своє подвір'я? Хочемо зараз замовити і бруківку, але не знаємо скільки потрібно.
     
  15. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Я коли клала бруківку покликала майстрів, пояснила їм що приблизно хочу і вони самі порахували скільки чого потрібно...я думаю кожні майстри так порахують. Окрім того, фірми які продають бруківку мають також своїх дизайнерів які за додаткову плату зроблять вам проект в спеціальній програмі.
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2016 ---
    Щодо наших ландшафтних дизайнерів, не знаю....вони мені всі так не подобаются, всі проекти під копірку, газон на його фоні пару туй...навіть якийсь типу водопад можуть зробити...для банку, офісу так, але для затишного садочку біля будинку ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене якраз з цим і проблема, я не знаю що я хочу))). Навіть швидше - що і де буде краще розмістити, щоб все гарно росло. Перед будинком все зрозуміло - бруківка, бо авто заїзжає, під парканом туї. А що далі - де газон, де альтанка майбутня, де дерева краще, а де пару грядок? Ну не знаю я, бо все життя жила у квартирах. Мені б когось, щоб підказав як то краще зробити. Є ще надія на хресного, він собі сам все розпланував, але він так, любитель, не професіонал, все пробував методом тику, як не приживалось - викидав, садив щось інше. А я хочу щоб все відразу продумано було. Мрії...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У мене та ж проблема. Загуглила -- ладшафтний дизайн -- і подзвонила. Виїзд -- 300 гривень, за проект сотка -- 1500-2000 гривень. У мене 6, ок, дім одну займає -- 5 соток. Але ж то 10 000. Я щось жму. Чекаю доброго студента, який зробить мені то за ящик пива. Ок, не за ящик, а за 100 пляшок (ну вопшем в районі тисячі я б ще заплатила, але не 10)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мама мія! То хоч ціна вже з деревами-кущами?
    Я сама собі проектую ландшафтний дизайн. Так як одна туя минулого року мінімум 100 грн коштувала, то ще на ландшафтного дизайнера знайти кошти не просто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як на мене - то нереальні гроші за нескладну роботу. Як би в ті гроші входила ще посадка того всього, що вони там напланують - ну то хай саджають. Але щоб оте намалювати - нє, ми не такі багаті))). Маємо навпроти сусіда ландшафтного дизайнера - алкоголіка, пропонував намалювати. Ми його відразу відкинули, але зараз я вже задумуюсь. Коштувати буде ну явно не дорожче студента (я собі так думаю). Хоча вже сто раз зарікалась не зв"язуватись з сусідами, друзями, родичами, знайомими))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ага, щас... Просто проект.... Тому я все ще чекаю на свого студента (а може то подзвонити в деканат де вони там вчаться?) Якби мені, студентці, свого часу запропонували зробити роботу по професії -- я би із радістю. Зрештою, то ж не вагони за копійки розгружати, а зробити те, що подобається (сподіваюсь!), на що вчишся