Салати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем misss, 17 Січень 2011.

  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч


    йой, дівчатка! :girl_impossible: та то ж смерть підшлунковій, а не салатик! :girl_impossible: може краще без мівіни, а?..
     
  2. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Салитики прості та смачніі мої дітки їх люблять і від них ніколи не відмовляються даю без конкретної кількості інгредієнтів, бо вони, як то кажуть, йдуть завжди на око):
    1. Терті на дрібному терку морква, салера і яблуко вимішати додати подрібнених горішків (якщо немає можна і без них). Заправити сметаною, трішки цукру і часничку.
    2. Натерта чорна або біла редька (посолена та відціжена), біла цибулька мілко нарізана і домашній сир - все це вимішано та заправлено сметаною, по солено та по перчено до смаку. Для краси можна додати зеленої цибульки
    Смачного!.
     
  3. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

     
  4. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

     
  5. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Часто роблю такий зимовий салат
    Куряче філе порізане кубиками, чорні або зелені оливки, мариновані огірочки порізані кубиками і трохи потертого на грубій тертці твердого сиру. Все це трішки посолити і покропити соком лимону. Смачно!
     
  6. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    О, це мій улюблений, роблю завжди, як є нагода, а довго возитись не хочеться.
    Ще люблю "Єврейський" салатик - твердий сир, натертий на дрібній терці+часник і майонез. Може йти як салатик, а можна наповнювати кошички, чи намащувати на канапки.
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    А користі і вітамінів море!!!!!

    ---------- Додано в 12:50 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

    Часто роблю:
    Зварити печінку(будь-яку), остудити і потерти на грубій терці, підсмажити на олії цибульку і моркву(багато), варене яйце тру також на грубій терці, майонез, сіль, перець за смаком. Все перемішати, дехто робить слоями.Смачного!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Я роблю такий лише ярусами, вимішаний мені не смакує.

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    Ні не треба. Лишень печінка і овочі. Я ще зверху нераз краю на дрібні полоски свіжий огірок. Дуже гарно пасує. Але це я зверху тру. Доречі можна замінити моркву вареним буряком і знову ж таки ярусний зробити.
     
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    О, і я про печінку згадала ))
    Відварити курячу печінку, порізати плястерками, додати порізані на чвертки маслини, тертий на грубій тертці сир, багато зелені,якої любите. Заправити соком лимону та оливковою олією. Сіль-перець за смаком. Швидко і смачно )
    До того салату можна додати мариновану цибульку або подушений часничок. (то вже хто як любить)
     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Я не даю! Але можете спробувати!
     
  12. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    я люблю такий "ленивий" олів"є: варена картопля, варена ковбаска і свіжий огірочок. заправ. майонезом, посол, трохи поперч. - і все! рецепт літній, але я його люблю більше, ніж традиц. олів"є. до того ж його можна просто швиденько зробити для своїх домашніх, а не сидіти над тим баняком з олів"є. смачного!!
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    =моркву вареним буряком =
    Можна, але як на мене то морква з цибулею має свій неповторний смак і саме ці інгредієнти дуже добре підходять з печінкою. Але це вже на колір і смак!
     
  14. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Я не знаю, наскільки це швидко, але взимку мені дуже смакує цей салат. Він ситний і вітамінний (якщо не враховувати заправки майонезом:girl_blush2:, хоча, думаю, можна взяти і сметанку + трохи гірчиці)

    1 куряче філе відварити, порізати дрібно
    1 велика селера - потерти на буряковій терці
    1-2 пучки зеленої цибулі - дрібно порізати
    1/2 скл. грецьких горіхів - подрібнити ножем
    сіль, перець, спеції, майонез


    дуже добре підходить цей салат на забави, якщо накласти в корзинки :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2011
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Салати нашвидкуруч

    Хто б сумнівався що можуть бути різні смаки. Мій чоловік не їсть ніяких салат з кукурудзою, то що мені забитись? Я собі готую і собі з’їм, а він може і не їсти. Вибір особистий.
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Салати нашвидкoруч

    сира чи відварена ?
     
  17. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Салати нашвидкoруч

    Селера сира. :girl_smile:
     
  18. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Салати нашвидкoруч

    ще один знаю вітамінний салат, але тре відварити бурячки

    отже 3 варені бурячки на терці потерти
    3 сирих морквини на терці потерти
    200 гр. сиру на терці потерти
    запарити родзинки ( хто ск. любить)

    все перекласти слоями, можна з майонезом або сметаною, зверху посипати родзинками.

    Пи.Си. Я спочатку сумнівалась в смакоті того салату ,але як спробувала, то 2 рази за тиждень робила.
     
  19. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Салати нашвидкoруч

    Я родзинки не дуже люблю. То пропоную на заміну чорнослив. Ще можна грецькі горіхи додати. Як варіант :girl_smile:
    І ще колись бачила, як Б. Бурда готував подібний салат з сирими буряками :girl_impossible:. Але то мені занадто. Але теж варіант :girl_wink:
     
  20. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Салати нашвидкoруч

    Страшенно люблю цей салатик. Легкий, корисний і смачнючий!
    На дрібній терці тру в рівних пропорціях сирі овочі:
    морквина, корінь петрушки, селери,
    кисле яблуко,
    ріжу кільцями пору,
    додаю зерна цілого гранату
    і заправляю олійкою, сіллю, перцем.
    Можна також його заправляти йогуртом чи майонезом, але від майонезу користь вже не та і смак салату зовсім інший.