Салати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем misss, 17 Січень 2011.

  1. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Салати

    Ріжемо фету на кубики, додаємо чорні оливки, грецькі подріблені горіхи, зубчик видушеного часину, зелень ( любу, але краще смакують прованські трави, можна перець, петрушку), заправляємл оливковою олією.Дуже смакує!
     
  2. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Запечене мяско ріжемо тоненькими брусочками,додаємо різану півкільцями та замариновану цибульку,зернятка граната та запрвляємо майонезом. Ще один рецептик філе відвареної рибки,смажена окремо цибулька та морква,кукурудза,смажені крутони та майонез. Нехай смакує
     
  3. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    цвітна капуста (сира) дрібно порізати, морква (сира) натерти на грубій терці, печериці (сирі) дрібно порізати, 1-2 зубчики часнику, через часникодавку. Додати трошки майонезу, так, щоб лише змочити. Печериці, коли нарізаю, кидаю у воду з лимонною кислотою, чи лимоном, щоб не темніли. Всім раджу спробувати, виходить свіжий і цікавий на смак салат, гості зі столу просто змітають, особливо зимою.
    Ще можна додавати помідор.

    Нашвидкоруч:
    Синя капуста, часник, майонез. Салат із серії - "і на стіл не встидно поставити і не шкода, як всьо з'їдять":girl_crazy:
     
  4. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Салати

    Я часто взимку роблю такі салати:
    1. Свіжа капуста + морква сира (на дрібній терці)+ буряк сирий (на дрібній терці, невеликий кусок)+ цибуля порей+ яблуко кисленьке (на грубій терці)+ трохи соку лимона . Заправляю олією нерафінованою соняшниковою.
    2. Топінамбур (на грубій терці)+ морквина (на дрібній)+ цибуля+ сік лимона або яблучний оцет. Також з олією.
    3. Бурячки (або цвіклі).
    4. Морква по -корейськи.
     
  5. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Цвітну капусту дрібно покришити ,додати зелені кропу та часничок,заправити майонезом
     
  6. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Салати

    Файний салатик: філе копченої риби порізати соломкою, далі цибуля кубиками, яйця терті на "грубу" терку, сир Косичка, порізаний соломкою. Кожен шар змастити майонезом. Смачного!
     
  7. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Вчора на забаві їла смачний салатик- куряче м"яско(печене чи обжарене) + яйця і твердий сир (потерті)+арахіс+порей - заправлено майонезом!
     
  8. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Салати

    У нас з чоловіком є улюблений салат вже 10 років:

    гриби мариновані порізані
    чорнослив
    майонез

    можна додати мариновану цибулю та кріп. Салат :good:
     
  9. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Копчена куряча грудка,помідорка,грецькі горіхи,зелена цибулька,по бажанню часник,майонез.
     
  10. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Салати

    а в мене люблять такий салат : рибу 3-4 шт(бажано хек), відварити добре,відібрати від костей (якщо це не філе :)) дрібно-дрібно подрібнити її до однорідної маси, окремо 1 цибулину порізати кубиками ,підсмажити на 100 гр масла до золотистого,додати в рибу і запрввити майонезом,сіль,перець до смаку :) СМАЧНОГО!
     
  11. bob

    bob New Member

    Відповідь: Салати

    робила я новиі салатики- дуже смачні.
    1)Серце (відверене та порізане тонкими полосочками), яйця (відварені і також полосками), тушена цибуля з морквою, 1 банка кукурузки, і мариновані огірочки соломкою, все заправити майонезом, ну і звичайно сіль-перець.СМАЧНОГО!!!
    2)морська капуста (тільки не-покорейськи,подрібнити), крабові палички, кукурузка, яйці відварні.Заправити майонезом, додати сіль та перець.СМАЧНОГО.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Лютий 2011
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Салати

    О, я за нього зовсім забула, ми також його колись часто їли, тільки цибулю смажу з морквою, але рибу не однорідної маси, а ламаю дрібними кусочками.
     
  13. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    З серцем можна зробити ще такий салатик:серце тонкими кусочками,маринована цибулька,мариновані або смажені печериці,кукурудза або горошок,що кому більш смакує та майонез. Відварений язик,яйце,свіжий огірок,порізати кубиками,додати горошок та заправити майонезом.
     
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    А я на Новий рік їла смачний легкий салатик. Вже й сама його робила:
    свіжа морква, потерта на дрібній терці
    горіхи грецькі (не дуже дрібно)
    ананас (конс.)
    і все заправити майонезом. Думаю, можна спробувати і сметанкою)
     
  15. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Простий салатик викладається шарами,кожен перемазується майонезом:1-білок вареного яйця,2-маринована цибулька,3-терте яблуко,4-тертий сир,5-жовток,можна прикрасити зернами граната.
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    А я дуже люблю салати з майонезом, але роблю домашній майонез. Чоловік раніше взагалі не їв салатів з майонезом (бо йому шкодило), а тепер смакує величезними порціями!!!! І дітям сміло можна давати салати з домашнім майонезом.
     
  17. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Дуже подобається мені та моїй сім"ї цей салат:nyam2:
    Складники:
    - 5 варених яєць;
    - 3-4 варених картоплі в мундирах;
    - 700-800 гр свіжих печериць;
    - 2 цибулі;
    - 2 моркви;
    - 1 банка консервованої кукурудзи;
    - майонез, сіль, перець.
    Печериці відварити 5 хв. порізати пластерками і підсмажити на маслі, цибульку з морквою (потертою на грубій терці) підсмажити на олії, картоплю та яйця порізати кубиками, додати кукурудзу, сіль, перець, майонез до смаку. Смачного!
     
  18. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Салати

    Поділіться, будь-ласка, досвідом, я теж не проти навчитись робити домашній майонез.
     
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Салати

    тутЕспоза давала
     
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Домашній майонез:
    1 сире яйце (білок і жовток)
    0,5ч.л. гірчиці готової
    1/3ч.л.- солі
    1/4ч.л.-цукру
    90-180мл.-олії
    1ст.л. лимонного соку

    Яйце, сіль, цукор, гірчицю збити блендером. Потім вливати олію тонкою!!!! струйкою не зупиняючи мотор.( Чим більше олії дасте, тим густіший буде майонез.)
    Вкінці додати лимонний сік і ще раз збити. Зберігати в холодильнику в закритій посуді не більше трьох діб.

    Р.S. Я коли роблю на три яйця, то відповідно збільшую всі складники в три рази. В результаті виходить рівно 0,5л банка майонезу.

    СМАЧНОГО!!!!!!!

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    Якщо плануєте з"їсти весь відразу, то можна вкінці додати ще давлений часничок, або свіжий кріп. Але тоді його вже бажано не зберігати більше доби, бо псується смак

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Такий майонез даю і дітям. Дуже їм смакує. :).