Салати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем misss, 17 Січень 2011.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Салати

    Дайте рецептик, пліз! Сорі, вже знайшла! будемо сьогодні пробувати.
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2011
  2. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Салатик "Бруклін":відварені кальмари,креветки,філе риби подрібнити,додати мариновані печериці,огірочки,взбити сік лимону з оливковою олією,додати трохи подрібленого часнику,змішати з всіма інгрідієнтами,посолити за смаком,прикрасити маслинами.
     
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Салати

     
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Ніколи не робила з перипелиними, і діти ,слава Богу, живі- здорові. Часто роблю навіть не з домашніх яєць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Вочевидь, ви сміливіша за мене ) Бо я так не ризикую. Але домашній майонез - смакота, згідна )
     
  6. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Мушу поділитись рецептом.
    Фруктовий салат з кеш'ю.
    Яблука та мандарини очищені від шкірки ріжемо невеликими кусочками, додаємо січені горішки кеш'ю (я ножиком почікала) та родзинки (я взяла сині, дуже їх люблю). Посипати ванількою, додати лимонного соку.
    Смакота!!! Спробуйте )
     
  7. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Салати

    теж любимо салатики, досить часто роблю.
    останнім часом у нас зачастіла корейська морква, ще робила такий салатик:
    1. тушити цибульку
    2. додати печінку, ще тушити 7-10хв
    3. додати корейську моркву
    запрвити майонезом (заправляю домашнім, просто супер)
    або
    1. пекінська капуста(нарізаю смужками)
    2. морква(тру на грубій терці)
    3. кукурудза
    4. можна цибульку, часничок за бажанням
    запрвляю олійкою
     
  8. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Салат "Каприз"
    200гр відвареної курячого філе
    100гр шинки
    100 відвареного язика
    70-100гр маринованих печериць
    складові ріжемо соломкою,заправляємо заправкою та викладаємо на листя салату.
    Заправка:50гр олії,10мл оцету,цукор,сіль,перець за смаком
     
  9. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Салатик "НІЖНІСТЬ ВЕСНИ"
    1 баночка м"яса кріля(креветок);
    2 варених яйця,
    1 свіжий огірок,
    твердий сир.
    Яйця,огірок,сир,порізати на невеликі шматки,змішати з м"ясом кріля та заправити соусом (сметана+майонез)
     
  10. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Салати

    Дуже люблю салат "Буніто",викладається шарами(кожен шар змазується майонезом, крім верхнього(яйця)):
    -глибока тарілка змазується майонезом;
    -відварене філе, нарізане кубиками(посолити, поперчити);
    -корейська морква;
    -натертий твердий сир;
    -натерті відварені яйця.

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    Ще один з моїх улюблених салатів:
    200г. рисових макаронів,250 г. шампіньйонів, 150 г. маслин, 3 помідори, 2 перці, 150 г. бринзи, 3 ст.л. оливкової олії,зелень, пера цибулі, листя салату для прикраси.
    макарони відварити, печериці нарізати і підсмажити. Нарізати кубиками бринзу, перець, помідори.Все змішати і додати олію, прикрасити.
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Салати

    спробувала теж таке. сподобалось. але я б цибулю смажила окремо від печінки. бо воно вийшло якесь як сильно тушковане.
     
  12. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: Салати

    мммммммм, тільки що зробила салатик! просто смакота, так як я обожнюю тунець, то взагалі:girl_claping:
    дякую!)) за рецептик
     
  13. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Салат "Міланський"
    відварені макарони(типу ракушки),
    кукурудза,сир твердий,огірочок маринований,перець болгарський,шиночка(все ріжемо соломкою) та заправляємо майонезом.

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

    Салат з тунцем: на листя салати викладаємо тунець,поверх цубулю мариновану,помідорки чері розрізані навпіл,перепелині яєчка теж розрізані навпіл,зверху полити олією в якій був тунець,зверху прикрасити маслинами.
     
  14. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Салат "Марсельський":помідори,огірок,мариновані печериці(за бажанням смажені),зелена цибулька,крутони з білого батона з часничком,кукурудза та заправити часником.
     
  15. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Салати

    Нині робила такий салатик: пекінська капуста+перець червоний смужками+порей+заправка(олія оливкова+ сік лимона+перець чорний мелений+сіль).
     
  16. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Салати

    Дуже сподобався мені салат: крабові палички, яйця варені, свіжий огірок, кукурудза. Все порізати грубими кубиками, заправити майонезом.
     
  17. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Що то є, просвітіть темну:girl_smile:, хочу салатик зробити.
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Салати

    крутони, це грінки тільки переважно не кубиками а смужками порізані, чи ще якоюсь гарною формою.
     
  19. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Простенький салат "Закусочний":відварені картоплю, та яйця порізати кубиками,додати філе оселедця також порізане,як і овочі,зелену цубулю,заправити соусом(майонез+гірчиця).
     
  20. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Крутони-це шматочки переважно білого хліба.довільної форми.обсмажені у духовці,або на сковорідці.

    ---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:43 ----------

    Салат "Флорида"
    крабове мясо,куряче філе,мариновані печериці,помідори,сир порізати смужками,заправити майонез+кетчуп та викласти на листя салати,оздобити оливками.