Салати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем misss, 17 Січень 2011.

  1. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Салатик пісний:
    відварити картоплю у лушпинні,спасерувати різану півкільцями ріпчату цибульку,та печериці. Картоплю натерти на бурякову терку, зверху шар цибульки та шар печеричок, кожен шар змазати пісним майонезом або олією , поперчити та посолити за смаком.
     
  2. true

    true New Member

    Відповідь: Салати

    А ми обожнюємо салатик з домашнього творогу, посіченої зелені, болгарського перчику, порізаного кубіками. До нього ми вичавлюємо часничок і заправляємо майонезом. Смакота..:girl_in_love:
     
  3. gladiolys

    gladiolys Member

    Відповідь: Салати

    коли хочу себе побалувати то готую свій улюблений салатик:
    -порвати качан салату Айсберг
    -копчену лапку порізати кубиками
    -виноград порізати пополам ( якщо є кісточки то вийняти )
    -додати пригорщ трохи подроблених фісташок
    додаємо майонез, перемішуємо і смакуємо:girl_in_love:
     
  4. true

    true New Member

    Відповідь: Салати

    Ще напишу рецептик смачнючого салатику. Варена велика фасолька, тушені грибочки, цибулька і морква. Ще туди натираю твердий сир (можна не додавати) і заправляю майонезом. Приправки і чорний перчик додаємо за смаком.
     
  5. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Салати

    Я такий салатик роблю без майонезу. Підтушую цибульку і багато моркви(можна соломкою), окремо тушу на олії печериці. Посипаю сухою зеленню.
     
  6. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Салат з копченою скумбрією:
    скумбрію почистити та порізати невеликими шматочками, викласти у салатницю, трошки скропити олією, спасерувати на сковорідці цибулю та моркву, поперчити та посолити, остудити та викласти на скумбрію, протушкувати подрібнені печериці теж остудити ти викласти шаром на цибулю з морквою, зверху присипати зеленим горошком.Хто бажає може ще змастити олією, але я більше не даю, бо пасеровані овочі мають олію.
     
  7. altari

    altari New Member

    Відповідь: Салати

    Спробуйте ще такий:Відварере куряче філе(кубиками),2 варених яйця(на тертці),сир твердий(на тертці),морква сира(бажано "корейська"),майонез з часником.Салат можна робити шарами або можна вимішувати.
     
  8. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Ковбаса сирокопчена,свіжий огірочок,болгарський перчик,твердий сир,все порізати тоненькими смужками,додати моркву по корейські, заправити майонезом перемішати, викласти у салатник та прикрасити маслинами.
     
  9. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Дуже люблю такий салатик:
    Відварне куряче філе порізати на кубики, помідори покраяти на тоненькі півкільця, мариновані шампіньйони покраяти плястерками, додати дрібно посічений часник, сіль до смаку, заправляти соком апельсина і майонезом. Смакота неймовірна! І дуже ситно)
     
  10. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Роблю подібний салат, але грибочки обсмажую з цибулькою... Улюблений салат чоловіка!!!
     
  11. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Салати

    я дуже люблю різні салатики. Одного разу, зробила легенький весняний салатик: з огірків, зеленої цибульки, яєць і майонезу. Дуже сподобався цей салатик) Швиденько робиться і недорогий))
     
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Сьогодні робила такий :
    300 г червоної капусти
    200 г помідорів
    200 г огірків
    200 г болгарського перця
    100 г редиски
    цибуля
    зелень до смаку
    сіль
    олія


    Все овочі добре вимити і дати їм обсохнути.

    Капусту нашинкувати соломкою.

    Редиску нарізати кружальцями.

    Цибулю нарізати півкільцями.

    Огірки нарізати соломкою.

    Помідори нарізати кубиками.

    Перець почистити від насіння, нарізати соломкою.

    Зелень дрібно нарізати.

    Змішати капусту, редиску, цибулю, огірки, помідори, зелень.

    Посолити.

    Заправити олією і соком лимону.
     
  13. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Салати

    Салат "з шкварками"
    Цей рецепт у мене вже досить давно, так як він у мене записаний без пропорцій, тому не можу точно сказати, що чого.Треба дивитись.
    Сьогодні робила просто так, якщо робити на свята, краще робити у два слоя, і на великій тарілці.
    Відварити кілька картоплин, кілька морквин.Почистити цибулю.
    Кусочок твердого голандського сиру.Мариновані гриби (вони продаються такі вже порізані плястерками) Майонез.Сухарики.
    Сухарики робила сама (просто порізала хліб і підсмажила на сковорідці, але інколи користуюся купованими, тоді добре брати з грибним смаком.
    1.Трем на терці картоплю (щоб не забагато) і змащуємо майонезом.
    2.Трем моркву і знову майонезом
    3.Викладаємо мариновані гриби і знову майонез (і добре змащуєм майонезом)
    4.Трем сир (можна побільше) і робими за допомогою майонезу сіточку
    5.Посипаємо сухариками. (Сухарики відіграють роль шкварків)
    Я не солю,але трохи притрушую перцем.
    Ще цей салат добре робити в піст.
    треба,щоб цей салат постояв хоча б годину,але не більше,бо сухарики тоді,не будуть хрумтіти.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [/quote]
     
  14. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Підкажіть хтось рецептики салатів з консервованими мідіями. Так ми їх не любимо, даємо тільки до піци, і то не дуже, та й лежать без діла
    В неті ніби є досить рецептів, але хочеться чогось перевіреного.
     
  15. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Салати

    Мідії, мариновані огірочки (бажано корнішони),помідор,маслини, заправляєте оливковою олією змішаною з соком лимона, перець та сіль за смаком
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Салати

    Сьогодні їла дуже смачний салат:

    морква корейська
    фасоля
    печериці(або варені або тушені)
    шинка соломкою
    заправляти майонезом

    Смакота:nyam2:
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    робила нині такий

    2 кабачки молоді нарізати кружальцями чи півкружальцями, обсмажити на олії легко (на сильному вогні, мішати, шоб зверху прихватились)
    в салатнику змішати нарізані петрушку і кріп, видавити пару зубок часнику, влити соєвого соусу, дати гірчиці і оливкової олії (або кунжутної), вимішати. викласти до тої бовтанки ше гарячі кабачки. вимішати вже з ними
    коли кабачки вистигнуть (читай - промаринуються), нарізати до них помідори (десь 4 шт)
    вимішати все знов
    приправи - опційно

    дуже смачний
     
  18. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Салати

    Зараз роблю весняний салатик, корисний і швидко: редиска+кріп+зелена цибулька+домашній сир+сметанка+сіль+перець. Смачного!
     
  19. annitothca

    annitothca New Member

    Відповідь: Салати

    Дівчатка. може хтось підкаже рецепт салату фета в оливковому маслі, як і Челентано?
     
  20. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Салати

    Я незнаю який салат в челентано, але знаю що фету часто подають з орегано,часником роздавленим на чисникодавці і оливковою олією.Мені так дуже смакує :)

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:08 ----------


    якраз маю кабачки, завтра зроблю і відпишуся, дуже зацікавив мене :)