Сам удома. А коли і з якого віку?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем AilataN, 22 Липень 2012.

 1. littlebird

  littlebird Well-Known Member

  Який у вас самостійний хлопчик. Молодець.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  ага, це зараз "красота", а от як був лялюсиком, то можна було здуріти від того харектеру. І купу сили волі втратила, щоб не зламати. І то лиш на 50% певно вдалось, бо прирікатись з татом буде нарівних, а зі мною боїться..поки що..
  Але не лише всі діти різні, але й їх батьки. Бо то ми дозволяємо, чи не дозволяємо оті межі самостійності.
  Як малий влітку гонив на майданчик велосипедиком і його не було більше ніж годину, то моє серце калаталось , як пекельна машина. Але я терпіла, бо сама його пустила, а в часі він ж не орієнтується. Чоловік казав--йди по нього , не мучся. Не ходила. Знала, що там ще й сусідки з своїми дітьми.Раз дзвонила. бо витримати не могла. Решту разів він приганявся сам додому щасливий , брудний і голодний.
  Ну і коли залишається сам дома, то окрім розваг він все має ще й обов*язки. Тобто не ціль перебування самого , а ціль, що ти маєш - поїсти, прибрати за собою, вмитись, зубки почистити, переодягнутись і....написати 2 рядки букв, чи намалювати ( ненавидить малювання) 2 малюнки і витерти пил на 3 дверях :girl_blush2:. Ну і він не шкодний. В нас не так багато заборон, тому задовільнити свою цікавість він може і в нашій присутності.
  Можливо це спадкове, бо я також була безбабусина дитина, тобто або мама, або без неї.
   
  • Подобається Подобається x 4
  • мімімі мімімі x 1
 3. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @Akina, мені переступити отой крок залишення самих дітей дома допомогла зробити мама. Вона в мене експериментатор))). Я б на таке не підписалась, але мене ніхто до відома не ставив). Вона залишала на декілька хвилин (5-8) десь з 4 років. Бігла в магазин біля дому. Потім і я вже так робила.
  Мені здається, тут все від дитини залежить. В мене вони такі покладисті, відповідальні).
  А зараз я ще далі в тому зайшла), залишаю деколи на хлопців ще й малу. Їм зараз 12 і 8 років, малій 4 місяці. Інколи ввечері мушу чоловіка зустріти на машині з роботи. Залишаю на хвилин 20. Мені не страшно, бо поруч живе свекруха, це будинок, де завжди можна вибігти на вулицю через балкон, ми з малими спілкуємось по рації кожні 2 хвилини). Ну і мала ще просто лежить, вдавитись нема чим, впасти тощо.
  Ще згадала, що ми час від часу можемо малих залишити так на години 3-4. Вони дуже то люблять), мають змогу дивитись ТВ, бо в нас з тим контрольовано). Тому той весь час вони при ньому + накидуємо завдання типу позамітати, застелити ліжка, скласти одяг, перебрати іграшки, зробити уроки. Після повернення контролюємо. Певно тоді час, коли вони максимально швидко роблять уроки))).
   
  • Подобається Подобається x 6
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 4. Fast

  Fast Well-Known Member

  :girl_haha: точно!
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. дашулька

  дашулька Well-Known Member

  @Akina сама була в такій ситуації, коли не мала з ким лишити дитину, але лишала..що робити? Лишала телефон, постійно на зв'язку була, аж мала психувала, що я її дістаю кожні п'ять хвилин)) То було їй 5-6 років. Зараз постійно лишається сама без проблем, зі школи сама прийде й їсте розігріє, і з меншою посидить 10 хвилин, якщо мені в магазин треба. Самостійна)
   
  • Подобається Подобається x 1