Самоконтроль

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Olma, 11 Вересень 2009.

  1. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Ой, яка добра порада!! Дякую!!!
    Я ше почала читати книжку
    Дэвид Ален
    Getting Things Done
    Как разобраться с делами


    Страшенно хочу себе дисциплінувати!!! :girl_devil::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Самоконтроль

    А у мене зараз настрій - просто жуть :girl_sad:
    Не хочу нічого робити, апатія повна, от зараз, маю кілька справ, але сиджу на форумі :girl_devil:!
    І список в мене є, і визначена пріоритетність, а не хочу і все! :girl_cray:
    Чи була у вас апатія на роботі? Як боролися??
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    В мене зараз є...як борюсь? - завтра звільняюсь :)
     
  4. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Варіант хороший! Я без жартів)))
    Але мене моя робота наразі влаштовує, колектив, директор чудові, зп конкурентна...
    Я би теж йшла, але усвідомлюю, що мені потрібно вже збиратися в декрет, а якщо починати на новому місці - з дитиною потрібно буде зачекати як мінімум, рік-півтора. Я вже була нещодавно вагітна, але сталося завмирання...
    Ось так - сиджу і мучуся, від апатії та совісті - що я нічого не роблю))
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Нічого. В мене натхнення приходить з весною . тому й вирішила покінчити з тою роботою, бо перспектив не бачу. Починаю нове життя! Думаю, що як трохи потеплішає, то і до вас прийде муза!!!! і тоді все буде робитись на одному диханні.
     
  6. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Самоконтроль

    Як мені не вистачає того самоконтролю :girl_devil::girl_devil::girl_devil: Ну чому, чому я така не організована. Завжди знайду тисячу причини і відмазок, щоб не виконувати потрібних завдань і справ, а коли час піджимає і свалу немає то сижу і все роблю галопом в темпі вальсу, ще й ночами не сплю бо не встигаю:girl_crazy: В такі моменти прибила б саму себе.
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2010
  7. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Самоконтроль

    я теж завжди натхнення чекаю на роботі, але коли потрібно терміново, тоді звичайно без відмазок. а от до хатньої роботи просити мене не потрібно, бо дратуюсь від безладу і бруду в домі. коли все-все приберу, тоді спокійно і задоволено сідаю пити чай:girl_curtsey: