Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дівонько Зіронько, а ввічливо пояснити бабасі, що читання нотацій і псування нервів то не її основна діяльність нє? ну або не дуже ввічливо - часом деякі люди сприймають інформацію лише як на них прикрикнеш/гримнеш.
    ага, особливо заспокійливо для батьків тих діточок звучить "досадное совпадение", забила б!
     
  2. Відповідь: Щеплення немовлят

    Дівчата - а є садочок в мому р-ні на Виговського де без прививок візьмуть дитину?
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    історія знайомих - перл як на мене.
    мама перехворіла гепатитом В, має антитіла.
    Дитинку обов"язково (!) сказали треба щепити від гепатиту В (як щодо антитіл від мами я не зовсім зрозуміла) і плюс не годувати грудьми :8:
    в результаті щеплений штучник
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    це дійсно є. Я не вникала в усі подробиці, але щеплення дитини в мами-носія - практика повсюдна, бо високий ризик зараження дитини. щодо ГВ - вперше чую. Але я не досліджувала цього питання
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    а як же антитіла від мами до дитини? і якщо воно (дитя) вже заражене (внутріутробно), то навіщо ще тоді робити "контрольний постріл" щепленням?
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ануто, я думаю, краще погугли, бо в мене поверхневі знання тут. Якщо не помиляюся, носійство вірусу (антитіла є лиш маркером) є пожиттєвим.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    от тому в мене і викликав притиріччя сюжет по 1+1 про гепатит С.
    Там було, що чоловікові зателефонували з лабораторії що у нього виявили антитіла.
    Але він пройшов інтенсивне лікування вартістю 15 тис. дол. і тепер все гаразд, антитіл немає. От і сиділа думала куди ж вони могли подітись?
    Треба погуглити, бо наразі моя єдина версія що перший аналіз про наявність антитіл був помилковим....
     
  8. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

     
  9. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    У 2010 році у Львові зафіксовано двох дітей та семеро підлітків, які захворіли на туберкульоз. 2009 року кількість дітей,що захворіли, – 2. Ріст захворюваності медики пов’язують зі збільшенням відсотка відмов від туберкулінодіагностики.


    Поясніть мені недалекій, як відмова від діагностики може спричинити ріст захворювання?
    Ні, ну якби йшлося про епідеміологічні показники з порядком хоча б у 2-3 нулі, тоді так: не діагностували, розніс заразу і т.д.
    Але ж у нас основні розносчики - не діти. А Манту роблять тільки дітям. Отже функція його - виключно діагностична. В такому разі зменшення охоплення має означати зменшення ззахворюваності. Якщо навпаки, то це ахтунг, і до зменшення охоплення діагностикою він стосунку не має...
     
  11. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ще в тему про БЦЖ .

    Главный фтизиатр России Петр Яблонский:
    Взято звідси
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    цікаво, російський діаскін-тест, і українська проба Суслова, котра вже певно з десяток років залишається на озброєнні єдиної лабораторії без офіційного визнання, не одне і те ж?

    а, ні, прогуглила, діаскін - та сама підшкірна проба, з тим самим фенолом, лише алерген інший...
     
  13. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Щеплення немовлят

    на майданчику одна мама мене переконує, що щеплення не тільки не є шкідливими, а й зміцнюють імунітет дитини... і ніякі факти її не можуть переконати... ото сліпа віра в слова "перевіреного" лікаря...
     
  14. Trjoshka

    Trjoshka New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Всім привіт! Перечитала всю гілку, походила і почитала посилання. Тішуся, що в нас такі хороші і думаючи мамульки, що не скажеш про мене, нажаль. В мене старша доня привита всіма прививками. Я сліпо (інакше не скажеш) робила все, що мені говорили лікарі і немала ані краплі сумніву в їхній компетентності. А двом наступним діткам не робила жодної прививки. Старшій зараз 6,5 років, а меншим -непривитим 2,4 та 2 місяці. Чому не робила прививок молодшим - я не могла цього пояснити логічно. Я нічого не читала про приривки, просто було якесь відчуття, що то ЗЛО і воно не потрібно моїм дітям. Дільнична лікар попила крові, але то все дрібниці в порівнянні зі здоров'ям.
    Тепер я це все почитала, помізгувала і побачила різницю у здоров'ї дітей і навіть різницю у спокійності, якщо так можна висловитися. І все це не на користь старшої доці. На мій превеликий жаль.
    +1 за невакцинацію, не можу взяти участь у голосувані, бо ще новенька.
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    В мене старша трохи привита ( до півроку ), а молодша немає жодної прививки. І я теж замічаю різницю у здоров"ї. Не скажу, що молодша зовсім не хворіє. Хворіють разом, бо Настя приносить всякі віруси з садочку. Але як хворіють! Настя раніше хворіла по 2 тижні... Що тільки в її карточці не написано: бронхіти, ларингіти, фарингіти... А у Єви 3-5 днів насмарк потримається, пару раз кашляне і на цьому вірус поборено :). Ми навіть прогулянки не відміняємо.
    Ну, а стосовно спокійності, то в мене все навпаки:girl_nea:. Настя була і є золотою дитиною, а Єва кожен день влаштовує мені "коломийки":girl_impossible:.
     
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Вчора брала талончик до окуліста, так мене попередили що до огляду лікаря не робити прививок, бо то впливає потім на те що огляді побачать (внутрішньо-черепний тиск наприклад)
     
  17. manka

    manka Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Старшому (4 роки) робила усі щеплення. Тоді навіть не задумувалась добро це чи зло. Просто робила. Вперше він захворів в 2 роки 8 місяців (думаю, що через відвідування дитячого садочка). До того - жодного разу не було температури, лише раз чи два соплі (на зуби). Соромно було признатись, що я не вміла відрізнити сухого кашлю від мокрого. Хворобу переніс нормально, якби три різних термометра не показали однакову температуру 39,4, то я б не повірила - настільки "звичайно" він себе вів і почував.
    Меншому 8 місяців. Вже перехворів бронхітом. Щеплень ще не робила (крім БЦЖ в пологовому). Ще остаточно не вирішила. Зараз лікуємо атопічний дерматит, то ж маю час ще подумати.
    Написаним, не хочу сказати, що свято вірю в те, що старшого від хворіб оберігала (оберігає) вакцина і навпаки.
    Якщо порівняти обох у віці до 8 місяці, то старший спокійний, повільний, а молодший "як вітер". Але, не думаю, що це завдяки/через щеплення - це різниця у характерах.
     
  18. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Люди, маю таке питанє
    (якщо про це вже йшлося, то тицьніть пліз....): йдемо до школи, маємо лише роддомівські БЦЖ і гепатит, та гепатит в місяць, потім ПРОЗРІЛА і як забрала карточку додому, так вона у мене в шафці ось уже скоро 7 років як лежить, НІЯКИХ відмов не писала і з того часу жодного педіатра не виділа
    Отже, чи є тут такі, хто мав подібний досвід і може сказати, які саме "приємні моменти" на нас чекають під час медогляду для оформлення у школу.
    Мене цікавить насамперед, чи вони приймуть відмови заднім числом, бо за сім років ми жодного разу не нагадували про себе (переїхали в інший район, а до нової поліклініки не прикріпилися, ну не хтіла я псувати нерви з цими педіатрами, і все отак затяглося на роки +ще двійко дітей народилося, ну не люблю я на тему щеплень дискутувати тим більше з педіатрами). . Як ви думаєте?
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    а чому ви пишете

    ну не ходили - ну і шо?
    непослідовність - це не робити і купувати писульку
    а ви просто не робили
    ну підіть зараз в поліклініку, прикиньтесь тим самим страусом, покліпайте очима і напишіть всі відмови

    ---------- Додано в 07:48 ---------- Попередній допис був написаний в 07:47 ----------

    ну чому ви порівнюєте, мамусі?
    всі діти різні. чи робили, чи не робили - від того темперамент не міняється
    апріорі треба прийняти що щеплення -зло. і все
    то те саме шо казати - діти на ГВ не хворіють
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    І не мусите.
    Кажете + пишете тверде "ні, дякую", і фсьо.
     
Статус теми:
Закрита.