Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят


    З неприємних моментів - головомойка від лікарів, яку цього разу доведеться вислухати, бо без медогляду ніяк.
    Будуть розказувати, що ніяк не можна без щеплень, "завідуюча не підпише" і т.д. "Морда кирпичем": з завідуючою потім поговоримо, наразі обходимо лікарів. Обхоите лікарів, здаєте аналізи, пишите вдома відмову відразу в 2х примірниках, вкладаєте один в картку, другий - в зошит з медоглядом і йдете до сімейної. Важливо, щоб вона не побачила у вас сумніву в вашій правоті. Далі або вона сама забере папери на ЛКК, або Вас пошлють на ЛКК.
     
  2. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят



    Справді, це я занадто себе попилом...:) дякую, що підтримуєте, просто я тут почитала, що всі так чемно і вчасно пишуть відмови і зрозуміла, що своїм іґнором я собі усугубіла справи.

    Дякую, Уко, за цінні поради. Ви, справді, мене надихаєте у цій справі. Іду тренувати "морду кірпічом", бо я ну дуже "мягкотєла".
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    собі - ні. дільничній - можливо. але якщо вона за Вами не шукала і не дзвонила, то теж - ні.
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Вкотре розмовляла сьогодні зі своєю кумою на тему щеплень. Вона робила, робить і буде робити, мотивація та ж (аво американці роблять, а вони ж то не дурні). Тільки от біда - малому 3 місяці, саме підійшов час робити щеплення, а держава (сяка-така), гроші на щеплення вирішила цього місяця не давати. Натомість лікарка абсолютно ненав"язливо запропонувала зробити платне, близько 400 грн, таке супер-пупер помічне щеплення, яке допомагає навіть від гнійних запалень:khomyak: Переповідаю дослівно, кума з темпераментом і напором танка, її переконати не в моїх силах, але щось тут дивно з тими вакцинами, так умовно безплатне стало конкретно платним.
    Хоча я старшу щепила також, поки не схаменулась - і першу інформацію що це може бути шкідливо сприйняла також негативно, але інформація в ті роки тільки починала просочуватись, і доступу до інтернету не було.
     
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Мала сьогодні таку розмову, відмови написала. В школі сказали, що відмова має бути обов"язково підписана завідуючою. Наступного тижня піду до завідуючої підписувати. Якщо не підпише то наступний крок який, відсилати рекомендованим заяву, щоб отримати письмову відмову ?
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    спершу попросити документ, на підставі якого відмовляє. і попросити написати відмову письмово, пообіцявши, що інакше надішлете поштою. але чомусь думаю, що до цього не дійде
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення немовлят

    нам наша дільнича пояснювала так: коли у школі попереджають батьків про те, що дитині треба зробити ті чи ін. щеплення, то шкільна медсестра повинна дати спеціальний листок-формуляр. Там у певній графі зазначається , чому щеплення не робиться чи те, що щеплення буде дитині зроблено за індивідуальним графіком. І ось цей бланк завіряється дільничим,зав. поліклінікою і віддається назад у школу.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    я до 2,5 років (з 5 місяців) активно шлангувала
    поки не прийшли до хірурга, зайшли по карту до педіатра. тут то вона нас і зловила))
    але відмову писати 2 мінут - готовий блан, заповнила ПІБ і підпис і пака
     
  9. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    У нас с отказами интересно в поликлинике - они их чуть-ли не сами пишут перед проверками не дожидаясь тех, кто "активно шлангует".
     
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ужо нє. У нас тепер все від руки мусить бути написане.... правда моя педіатр дає іншу картку, де усьо по правилам, і я чемно списую :)
     
  11. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    То мені так повезло, чи в мене школа якась "пофігістична" в тому плані. Малий вже в другому класі, ні за щеплення ні за відмови, ніхто не питається, нічого не пишу. Чи може це вже в старших класах?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення немовлят

    чесно кажучи, у нас дітям просто роздали листочки , написані від руки медсестрою. Щось на кшалт: "Шановні батьки! Вашій дитині згідно з календарем щеплень належить.... Просимо зробити відповідне щеплення та довідку здати до медпункту". Так от, коли я питалася дільничу,що з тим папірчиком, якщо мама небажає робити щеплення, то вона мені розтлумачила, як то має бути зараз "по правилам". Але, чесно кажучи, той папірчик давали у школі ще місяців 2 тому і наразі за довідку про щеплення не згадували
     
  13. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дівчата хто "малював" всі щеплення,яку ціну заспівали? можна в карму))
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ангел,я )) але то повезло що лiкарка сама запропонувала... тому i цiна символiчна 20грн за прийом де малювалось все шо треба.
     
  15. Person

    Person New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Скажіть будь-ласка або підкажіть де почитати. Чи передаються дитини антитіла матері до якихось хвороб? Зокрема до тих від яких щеплення роблять (КПК наприклад). Це при умові що мама перехворіла цим.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення немовлят

    природні антитіла від інфекцій передаються лише у тому випадку, якщо мама перехворіла на цю хворобу. Антитіла від щеплень- не передаються. І навіть "природні" антитіла матері здатні вберегти дитину від хворіб лише на протязі 6 місяців після народження при умові грудного вигодовування.
     
  17. Person

    Person New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дякую, але я не до кінця зрозуміла вашу відповідь. Перше речення означає, що антитіла передаються через грудне молоко і в старшому віці їх в організмі дитини не залишається?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Якщо мама колись перехворіла, скажімо на краснуху чи вітрянку, у її крові залишаються антитіла. Під час внутрішньоутробного розвитку малюка, вони "дістаються" і йому. Зберігаються і після народження дитинки на світ, але їх дія уже короткотривала ( по аналогії і з щепленням, яке також захищає від хворіб лише певний проміжок часу) і становить приблизно 6 місяців. Якщо у цей період дитинка буде на ГВ, то разом із грудним молоком вона ще у невеликій кількості буде отримувати антитіла, які "підсилюватимуть" дію тих, які вона отримала ще внутрішньоутробно. Тобто антитіла дитинка отримує через кров матері, "підсилюючи" їх дію антитілами, отриманими через ГМ. Починаючи із 6-місячного віку, дія антитіл, з якими дитинка з явилася на світ поступово зменшується. Якщо після досягнення 6-місячного віку малюк буде продовжувати знаходитись на ГВ, то буде частково ще отримувати материнські антитіла через молоко. Але їх концентрація вже не така велика, як тих, що вона отримала при народженні і дія яких поступово ослаблювалася до 6 місячного віку. Саме тому, починаючи з річного віку, кількість діток, які уже можуть хворіти на ту ж вітрянку чи кір значно збільшується. Але, слід мати на увазі, що трапляються випадки, коли і кількамісячні малюки хворіють на інфекційні захворювання, незважаючи на те, що мама вже передала їм свої антитіла від тих же хворіб, з якими колись зіткнулася сама.
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Стращали туберкульозом і краснухою, вислухала трохи перлів, оди Комаровському (з порадою обов"язково дивитись /слухати/читати) коментарі нарахунок "сильно мудрих з іниернету" але зрештою без особливих проблем заяву таки підписали .
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Хто сказав? З якого переляку? А нахил почерку не пробують регламентувати?
     
Статус теми:
Закрита.