Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    здається, мінюст зробив надзвичайний подарунок всім батькам нещеплених дітей до нового навчального року. Якщо вірити Діброву (посилання наразі биті, чекаємо, щоб їх виправили), мінюст касував реєстрацію календаря щеплень. А це означає, що Закон про захист населення від інф.хвороб посилається на документ, який не має жодної юридичної сили.

    ---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:40 ----------

    ось новина http://www.unn.com.ua/ru/news/16-05-2011/357698/
     
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Уко, поясніть на хлопський розум: тепер ті, хто щеплять дітей, можуть самі вирішувати коли чим щепити, не прив`язуючи до віку дитини?
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Давайте розділимо на два питання:
    1. Як щепити?
    2. Як відмазатися для садочка-школи?

    1. так чи інакше будете радитися з лікарем. формально для нього є 48й наказ, який затверджує цей календар. і він є внутрішньо галузевим актом, тобто наказом для лікаря, але не для Вас.
    2. згідно закону про захист населення від інф.хвороб в дит.садки приймаються діти, щеплені згідно прийнятого календаря. раніше "відмазувалися" суперечністю з іншими законами, а тепер все просто - календаря то нема.
     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Стосовно Комаровського. Позаминулої неділі слухала передачу про кір. Майже вся передача присвячена не самій хворобі, як вона протікає і як лікуватися, а щепленню проти неї. За його слвами цією хворобою перехворіли майже всі наші батьки, потім після винайдення вакцини, коли дітей почали щепити ця хвороба зникла. (Я особисто не хворіла на кір і мої однолітки також). Тепер після масових протестів проти вакцинації ця хвороба знову появляється на світ. Недавно моя знайома захворіла на кір. Знову ж за його словами (тому в мене прошу не кидати тапки) завдяки вакцинації пропали такі хвороби як кір, холера, віспа, але вони можуть вернутися, оскільки багато людей перестають щепитися. Як це можуть прокоментувати противники вакцинації)
    http://yourtv.in.ua/454-shkola-doktora-komarovskogo-kir8-travnya-2011.html
     
  5. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я не знавець в медицині, але деякі інфекційні хвороби мають циклічні спади-підйоми. Деякі по кілька десятиліть. А вакцинація могла просто співпасти в часі.

    А хіба від холери є щеплення? Чи від чуми? Чи від прокази? Зникли з покращенням умов життя...
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    угу, як і смертельна скарлатина
     
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    оперативно, вчора МОЗ прийняв новий наказ
     
  9. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Щеплення немовлят

    а можна трошки детальніше?
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    наразі це. що саме "привели у відповідність", я ще не вникала, але, схоже, мінюст взули по самі вуха, бо наказ прийняли і тут же негайно його зареєстрував мінюст.
     
  11. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    маю проблему з щепленями. не беруть мою Катю в садочок через те що в неї нема КПК (кір,паротит, краснуха), його мали робити в 1 рік, а в 6 ревакцинацію. в неї нама того що в 1 рік. мені все знайома робит запис що прививка типу зроблена, але на даний момент нема вакцини і незнати коли буде і відповідно написати вона не може. доня так розчарувалася, дуже вже хоче в садік. от тепер сушу собі голову що робити.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щеплення немовлят

    по тб казали, що будуть брати в садок, бо нема вакцин. Але треба якусь ніби довідку від лікаря типу "хотіли, але не було вакцини"
     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    так це в садіку пишеться заява що хотіли, і згідні зробити коли буде вакцина. але не в нашому випадку, я таку заяву мала писати на ревакцинацію, якщо б була ця перша що робиться в 1 рік. а так мені кажуть що в продовж 4 років вакцина була і я мала її зробити. от так.
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Хто не пускає? Поліклініка?
    А Ви пробували говорити з ними з позиції знання власних прав?
    1. Всі мед.втручання є добровільними
    2. Обов'язковою є тільки кір, як щодо моновакцини? Вона є?
    3. Згідно закону про освіту, з 5 років дитина зобов'язана ходити в садок. Вам писати скаргу в відділ освіти, чи відразу в прокуратуру?
    4. Нехай дасть письмову відмову підписати довідку в садок.
    Ну і, звісно, підчитайте закони.
    А ще можете послатися, що пів року тому в поліклініці на Топольній підписали довідку в садок дитині лише з роддомівськими щепленнями, спитайте, що змінилося.
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Поліклініки наші зробили велииикий поступ вперед, все підписують і оформляють (з попередженням: ви знаєте, що вашу дитину не візьмуть в садочок?)(це я теж про цю, що на Топольній:))

    Мені цікаво, як вмовити завідуючу садочку, що вона не матиме штрафів від СЕС, коли візьме нещеплену дитину?:girl_in_dreams: Письмовий перелік законів на неї не діє, судитись довго((
    Полюбовно не хоче, бо боїться перевірок з СЕС і каже: "А воно мені треба?"
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    вона їх найімовірніше матиме. інша річ, що якщо є допуск поліклініки, вона не має права не брати. отакі от колізії
     
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Вона все одно може відлиняти: не брати, бо "нема місць", наприклад, а вислати їй офіційно заяву - то по закону чекання може на рік затягнутись(( Треба було в два роки надсилати заяву((
    А де то написано, що не має права не брати?
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Для неї підставою для прийому є Ваша заява і всі документи. один з документів - медична довідка встановленої форми. Якщо поліклініка її підписала - все.
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    справа в тому що поліклініка дає допуск в садік ( з заявою про яку я писала вище). а не бере медесестра в садочку. каже що буде перевірка і будуть питати "куда вона дивилася, що взяла не прищеплену дитину від інфекційних хвороб"-це її слова. і каже що якби якась інша провивка то взяла б. ще каже що їй все одно чи ми зробимо щеплення чи просто напишуть що зробили, їй головне щоб в зошиті був запис.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Щеплення немовлят

    От, знов мене мучать з поліклініки. Знов питали, чи не передумали і знову тре писати відмови. Як вони вже дістали, чесслово
     
Статус теми:
Закрита.