Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Віка, я б написала заяву на ім'я завідуючої садочку з поясненням ситуації: до такого то часу не щепили вакциною такою то, бо коли прийшов час щеплення, не було вакцини, а потім не було потреби чи в поліклініці вам не нагадали вчасно, от і пропустилось. А тепер ви готові зробити щеплення, але вакцини знову немає. Як тільки буде - одразу зробите. І нехай вони цю заяву прикріплять дитині в картку. А як будуть вакцини, то вам нехай ваша медсестра свисне та й запишете.

    Оля, мені Таня-Слезінська радила написати у відмові "відмовляюсь на весь подальший період" - я так і зробила:) Терміни відмов ніде ніби не встановлені, принаймні мені ніякі документи щодо строку дії відмови не траплялись.
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    тут вже треба з нею говорити. Формально ви можете письмово прислати заяву і документи, і вони змушені будуть письмово відмовити, на що не мають права.
    Тобто я би просто говорила в тому ключі, що я знаю свої права і їх обов'язки. Я чудово розумію її ситуацію, і співчуваю, бо вона між двох вогнів. але мусить і вона мене зрозуміти. Я не роблю дітям щеплення, писати липові мені не дозволяють переконання, а в садочок потрапити треба. Більше того, я знаю, що я така не єдина, в поліклініцці вони мають грубий зошит, повний відмовників, і в садочках таких уже є купа, в тому числі серед моїх знайомих. Я майже впевнена, що і в цьому садочку такі є. Тому мабуть не варта загострювати ситуацію і переходити на офіційне спілкування поштою...
    А загалом все залежить від адекватності мед.працівника.
    Ще на зорі "моєї боротьби" мала ситуацію з неадекватною докторкою, вона від того тільки програла, хоча в той час відмовників ще дійсно офіційно не було.

    _________________________________

    до речі, не пригадую, чи писала, новий календар вже прийняли
     
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Сьогодні мені такий перл видали, що йомайо. Гуляєм з малим і тітка зустрічає знайому лікарку. Говорять вони, а потім та питає, чи вже всі щеплення маєм. Я кажу, що жодного. А вона такі круглі очі і типу: то ж хлопчик, АКДС мус робити, бо ж то бігати буде і падати, а то правець... Я кажу, що АКДС то в нас табу, бо мій чоловік в 3 місяці від АКДС мало не вмер, ледь відкачали... А вона далі: типу ну нічо страшного, то ж відкачали, то не всі так, і як в малого діатезу нема то ніц не буде, а якщо що, то ж мужа відкачали... Але такого точно не буде, бо ж не буває, і діатезу нема, знач можна:girl_feminist: Я тупо холодна.
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    теж нормальний варіант.

    одним словом, треба дивитися на адекватність людей і виходити з конкретної ситуації.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Щеплення немовлят

     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Мені теж багато перлів видавали:) Дільнича мені про Австрію розказувала (теж мені Колумб - завдяки Оленцістар я й так про це знаю;)) А в садочку лякали епідемією паротиту садочковою (і звідки вона береться як всі щеплені:girl_crazy:), і як то я мама не думаю про таку смертельну небезпеку, "ну та не зовсім смертельну, але ж ви розумієте, що саме вимре":girl_crazy: і це мені говорить медсестра!!! як в підлітковому віці, то вже не вимре, а в садочковому - 100 пудів)))
    Стільки перлів, капець, страшать інстанціями і хворобами, просто Карабаси-барабаси, а наприкінці дивуються, чому ці страшилки не діють:scratch_one-s_head: То як про ГВ - начитались тут інтернету:girl_nea:
    А шо робити, не вік же перестрашеними жити:girl_smile: До речі, дійсно, у завідуючої поліклініки такий велетенський грууубезний зошит, де вона тих всіх відмовників записує.

    Оля, тут є, наприклад, але поліклініка має свій зразок, не такий страшний для них ( в плані різних одкровень). Зміст такий : я, мама дитини такої то, відмовляюсь від усіх щеплень і проби Манту моїй дитині на весь подальший період (це вже я від себе написала), з законом Про захист населення від інфекційних хвороб ознайомлена, всю відповідальність за можливі жахливі наслідки беру на себе (а ніби то ще на комусь, окрім батьків, є та відвовідальність:girl_crazy:). Та й усе.

    п.с. Уко, не знаєте, може в 154 садку є відмовники? Згуртувались би:)

    Ще одне, Віка, медсестра не може брати чи не брати дитину в садок, це може вирішувати тільки керівник садка, тобто завідуюча.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2011
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Саме таку і писала перший раз. То лікарка з медсестрою охали і ахали, коли читали відмову
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    не знаю, нажаль. ми вже не садочкові.


    ---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:51 ----------

    загалом корисно принести "страшний" - менше мізки полоскати будуть, бо бачитимуть, що клієнт підкований.
     
  9. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    завідуюча сказала що най вирішує мед.сестра, бо в разі чого мозги клепати будуть саме їй.
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят


    Віка, я вам кажу, напишіть заяву того змісту що я подала. Як не захочуть приймати, то, як каже Ука, розкажіть їм про права і обов'язки, і що пришлете заяву рекомендованим листом з повідомленням про вручення, в такому випадку від заяви вони не зможуть відкараскатись, і хіба напишуть вам письмову відмову (що дуже малоймовірно, бо нащо їм того). Тому краще просто прийняти у вас заяву і дитину у садок.
    І скажіть, що знаєте, що прийомом дітей у садок займається завідуюча, а не медсестра.
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2011
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Увага!!!

    Є лист Міністерства освіти (№ 1/9_389 от 25.05.2011), який зобов'язує брати дітей без щеплень в садки за умови наявності мед.довідки.

    Посилаюся на жж Діброва, бо в мене сайт мону не відкрився.
     
  12. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Раніше з чоловіком ще тему на ЛФ про щеплення читали за і проти. ТО тоді ще лишилися за, бо аргументи тоді не показались переконливими. Кірі робили прививки ті що на рік розтягнули - до двох з тих чи інших причин. Думаю на краще, хоч не так важко, якби було за рік по строках. Переносив, Дяка Богу, без ускладнень. Жалкую страшенно про них, бо як подивилась статті Червінської, попочитали інформацію на різних форумах, а оці речовини шкідливі, які входять в склад вакцини і уявила, що ці речовини вколювали моїй дитині(((... Мені стало реально страшно. Народилась дитинка друга - тільки 2 щепленя зробили в пологовому. Про них жалкую теж дуже))). Прививок не робитемем свідомо - зробили свій остаточний вибір, бо для чого вони якщо вони не захищають, а ще й наражають на небезпеку захворіти?
    Трохи хвилювалася за дитячий садок. Бо працювати планую. У нас без довідки про щеплення не проходить ніяк.
    І Ука, дякую, що підкинула документ - це підтвердило ще раз наш вибір і спростило його.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Мені завідуюча відразу сказала, що прийме дитину з такою справкою. Але дільнична сказала, що комісія ЛКК просто не дасть мені згоди без приводу. В той час малий трохи хворів, то зробили медвідвід і в садок приняли з обіцянкою в подальшому зробити щеплення. Але поки в нас садиковський режим - хворіємо раз на місяць, то ще не робили ніяких щеплень.
     
  14. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Не робли щеплень ні Дарусю, ні Ляночці не плануємо робити. Але як там на рахунок школи?
    Знайома лікарка радила "проставити" щеплення, щоб до нас не мали претензій у майбутньому.
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Знову нас тероризують з поліклініки, тре писати нові відмови. А так як ми не ходим в поліклініку, то "бідна" медсестра ще мусить прийди до нас додому і забрати відмови :xaxa:
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    паперу ж не шкода, правда? ;)

    а щодо "бідна", то таки бідна, зараз нарешті усвідомили, що відмовники не поодиноке явище, а отже їх треба "організувати і облікувати". тепер в них нова бюрократична процедура реєстрації тих відмовників з повідомленням СЕС. Для нас нічого не змінилося - пишемо відмови і по всьому, а от в них роботи додалося...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ITUSYK

    ITUSYK New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я своїй дитині роблю всі щеплення,думаю,що гірше було б потім себе картати за те що не зробили......
     
  18. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Дівчата,а лікар має право не написати заключення "що дитина в садок може ходити",мотивуючись штрафами з санстанції?
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ні, він зобов'язаний послати на ЛКК. Поясніть, що Ви це знаєте і можете послати звернення письмово, але не хочете сваритися. Думаю, розмова зміниться.
    З іншого боку, не факт, що ЛКК напише те, що Вам треба :sad:
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я також робила своїм всі щеплення, але від коли почала читати Уку то ДУЖЕ СИЛЬНО засумнівалась що робила правильно. А я її читаю вже не перший рік. :d23:

    Маленький приклад наскільки мої очі відкрились після спілкування з мамочками на форумі. В п’ятницю мусіла поїхати до лікарки щоб підтвердити що я роблю все правильно по відношенню до отруєння моєю дитиною ядовитим плющем. Це така зараза, що як до нього доторкнешся то в тебе на тілі робляться такі виразки що просто жах. І вони дуже сверблять, так що дитина роздрапує себе майже до крові. Попередні рази ми йшли до лікарки і давали дітям антигестимінові ліки (тобто проти алергенні) і могли насмарувати тіло гідро-кордізоновим кремом. А це гормони! Маленькій дитині гормони?!?!?!
    Тепер ми стали розумні батьки і вилікували дитину без будь-якого лікарського втручання, лишень користуючись кремом живокосту і часом, бо треба було часу щоб той яд вийшов з крові дитини.

    Одним словом повертаючись до щеплень. Сидимо з Юліаною, чекаємо на лікаря. Виходить мама з дівчинкою чотирьох рочків і дитина плаче і жаліється на біль в ножці, бо їй вкололи 4 прививки. І я кажу Юліані, а твоя мама проти щеплень, і моя дитина мені каже, за таким сумом в голосі - Знаю! Але тато ще наразі за :sad::girl_haha:

    Хоча і тато наш вже дуже змінив думку під впливом моєї образованості. Сьогодні ми говоримо що зле, що я не годувала дитину грудьми, що щеплення нікому не потрібне, бо нема гарантії що якщо дитина щеплена вона не буде хворіти або перенесе хворобу легше (мій Данило через 3 дні після щеплення від вітрянки захворів вітрянкою. Лікарка дивувалась як то так, адже було щеплення. :girl_haha:).

    Так що я тепер інакше думаю про те все.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.