Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    булисьмо нині у дільничого, познайомилися ))) побачив нас вперше за 7 років, якби не медогляд перед першим класом, не знав би він взагалі, що ми такі є. Після обов"язкової тиради про важливість щеплень і туберкульоз на краківському ринку (ми ж живемо поруч і не щеплені!!! і що ми собі думаємо і т.д., перлів, справді, було багато) він спокійно прийняв усі мої відмови і видав направлення на аналізи, та картку на огляд в усіх лікарів, хоча декілька разів перепитав, чи ми впевнені, що нас саме до тієї школи приймуть без щеплень, а я йому, що знаю про свої права і що вони не мають права не прийняти, що закон на моєму боці і т.д. Він чемно підтвердив, що я маю права на відмови, ну а якщо щось, то пєняй мол на сєбя.

    Але от мені вже самій цікаво, може хтось тут знає, чи чув, які розклади зі щепленнями у 8 школі (тій, що німецька), тобто чи спокійно приймають туди дітей з офіційними відмовами від щеплень, чи вони, тойво, ні в какую таких не беруть? напишіть пліз і заспокойте :)
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    питання не офтопне. В школи без щеплень беруть давно - це прямо вимагається законом про освіту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Спецшколи ставлять свої вимоги і мають право відмовити у прийнятті документів без карти щеплень. Це типу не хочеш робити як ми кажемо - іди у звичайну школу.
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    офіційно - ні. мусять шукати іншу формальну причину. Я би просто наперед нічого не говорила про щеплення, а просто принесла мед.довідку вже після полагодження всіх інших формальностей
     
  5. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    та і я би хотіла так зробити, але нам сказали, що на час співбесіди треба мати медичну довідку (правда, не було уточнено про карту щеплень, але я певна, що це мається на увазі). Будемо викручуватись. Дякую за підтримку!
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення немовлят

    у багатьох школах на час співбесіди вимагають власне карту щеплень. А от медичну довідку встановленої форми кажуть донести до 1 вересня
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Щеплення немовлят

    в нас так само. Медичну довідку можна донести навіть два тижні після початку навчання, а картку щеплень - до того як.
     
  8. tancia

    tancia New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Уко, скажіть, а стосовно ШКІЛ є якісь подібні документи, чи можна спиратися на цей лист, відстоюючи свої права під час поступання до школи, як ви думаєте?
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Офіційно. Не маю часу зараз шукати, але точно в якомусь із законів читала, що спеціалізовані школи мають право встановлювати собі вимоги прийому до школи.
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Щеплення немовлят

    спеціалізовані - математичні, з поглибленним вивченням мови тощо??? а як ЦЕ стосується щеплень?? якби спеціалізовані по фізичним даним, то може й так, а з поглибленим вивченням предметів - то маразм! типу без щеплення від поліо дитина не здатна буде вивчити мову, чи як???
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Трудно ся називає. За що купив - за те продаю. Зі мною в англійській школі без карти щеплень навіть не говорили. Сумно, але аргумент один: "ми спеціалізована школа, у нас свої вимоги"
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ну, тобто, в будь-якій школі. Бо зараз тільки дуже лінива школа не привісила собі до назви слово "спеціалізована". Наша звичайнісінька школа теж йде в документах як "спеціалізована", хоч там цим і не пахне...
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Уко, хотіла уточнити з тими останніми законодавчими рухами.
    Наказ 48 втратив чинність? Чи той 296 це просто уточнення до нього?
    чим мотивувати завідуючій садочка що ми теж можемо ходити?
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    наказ 48 досі чинний. нечинний лише той календар - прийняли новий.

    У вас є підписана поліклінікою довідка? Тоді завідуючій садочка достатньо нагадати про лист МОНУ.

    ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

    якщо довідки ще нема, можуть бути приколи...
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    В мене запитання до шановної Уки..
    от яку статтю (дуже-дуже красиву) я побачила в одному журналі..
    то в мене є таке питання - скорше були проведені якісь заходи з розвидку мережі лікарень чи підготовки самих лікарів в індії чи просто хвиля захворювання пройшла...?
    ну і як сам доктор вижив після такої кількості пробних щеплень???
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    на превеликий жаль не володію я настільки добре іторією, щоб прокоментувати це. Гугл видає тисячі посилань з практично ідентичним публіцистичним текстом.
    А от логіка задає відразу наступні питання:

    1. якщо така хороша вакцина, чому її не застосовували під час наступних епідемій, зокрема пандемії (навіть не епідемії!) 60-70х років минулого століття? Де ж оголошене в статті
    ?
    2. Жодне джерело не подає ніякої інформації про побічні реакції, що й не дивно, в умовах індійської охорони здоров'я 19 століття спостереження і статистику ніхто не вів. Добре, ощ чуму з холерою облікували
    3. Чому досі не вакцинують ендемічні холерні райони? Той же наш Південь? Де вакцина? "А был ли мальчик?" (с)
    3. Натомість про розвиток протичумних вакцин інфи предостатньо. Розробки Хавкіна отримали своє продовження. Докладныше Вам гугл допоможе, а якщо коротко, то дуже швидко було доведено неефективнысть вбитих вакцин по Хавкіну, які взагалі не запобігали захворюванню, а лише полегшували перебіг і знижували смертність. Потім були розроблені живі вакцини, однак масову вакциинацію ними скоро згорнули, зокрема через високі побічки (і не тільки. було багато проблем з виготовленнм і зберіганням). З розробкою антибіотикових методів лікування шкода від вакцини перевищила шкоду від самої чуми...
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    так-с, маю на руках медогляд з суперзаписом:
    ДДЗ дитина може відвідувати після проведення профілактичних щеплень
    красота... і що тепер робити?
    говорила з педіатром - сказала йти з тим усім, а також ксероксом відмови в садок і повинні взяти. Завтра поїдемо у садок, побачимо. Слабо щось віриться після таких "рекомендацій".

    А взагалі казала вона що там зараз якісь сильні зміни з новим міністром, і що в них зараз прокуратура вилучає справи усіх відмовників, вивчають...
    а ще сказала що мають розпорядження не давати відмовникам медкарти до садків та шкіл. І що детальніше це можна почитати в "поліклініці на Митній". Гуглила яка то така поліклініка. Єдине, що знайшла це

    ДИТЯЧЕ ПОЛІКЛІНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ 1-Ї МІСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ
    Фактична адреса: 79008, м. Львів, вул. Римлянина, 2

    Хто б там був - гляньте що там за розпорядження висять і чим керуються.

    не можливо в нашій країні жити чесно :sad:
     
  18. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Мы на Римлянина. Там висит листочек А4 на котором сообщают, что без прививок детям ни садик ни школа не светит - ссылки на какие-то указы, постановления и вобще хоть что-нибудь нет. Больше нигде ничего не видела.
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    О, а як будете там могли б записати/зазнимкувати що то за укази?
    Підозрюю, що певно той самий 48
     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    дурдом....
     
Статус теми:
Закрита.