Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Формально - так. Але який медогляд проходить дитина 3-денного віку? Неонатолог і все. більшість проблем в тому часі ще навіть не проявляється. Наприклад, неврологія вилазить пізніше, часто підштовхнута щепленням. У мене 2 з 3 дітей виписували з пологового здоровими, через місяць невролог ставив на облік з відтермінуванням подальших щеплень. Старшій поставили легкий парез ручок, знову ж через місяць там виявилася купа проблем і зовсім не з ручками, завдяки інтенсивним масажам дитина в півтора роки стала на ноги. Всі троє були щеплені в пологовому.
    Тому я наполягаю, що в пологовому будинку в протипокази ніхто не вникає. Хіба що вони вже самі за себе кричать, але то не приведи Боже...

    Додано через 3 хвилини
    А логіку запросити? Епідемія - це коли масово передається захворювання. А якщо всі щеплені, а збудник стійкий до терапії, то може бути невдалою терапія хворих, можуть заражатися і хворіти нещеплені, але звідки взятися епідемії? Яким чином захворіє щеплений? А раз хворіють, значить щеплення - до єдного місця, то на дідька травитися?

    Додано через 6 хвилин
    Степаничу, той лист фтизіатра, на котрий я дала посилання, та й праці Червонської Вам теж не завадить почитати.
     
  2. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    цей термін зараз троха інакше застосовується, ніж в часи бубонної чуми ;)
    і є чітко визначені показники для кожної хвороби - при перевищенні яких говориться про епідемію ;)
    Для грипу - одні, для дифтерії - інші ;)

    Додано через 2 хвилини
    теж невірно ;)
    навіть броню танка пробивають - хоч поодинокі постріли танку не шкодять.
    щеплення підвищує стійкість організму - але не захищає від захворювання ;)
    --
    при приблизно однакових умовах щеплений захворіє з меншою ймовірністю, і перебіг хвороби у цьому випадку буде легший ;)
    --
    стосовно "навіщо труїтися?" - це питання вибору кожного ;) і від правця - теж можна не щепитися ;) - тільки лікарів попередьте - бо вони у цьому випадку дозволу не питають ;)
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    але з туберкульозом ми маємо саме те. і БЦЖ неефективна. дуже багато лікарів з тим погоджуються. А в неонатальному періоді ще й дуже небезпечна.

    Додано через 6 хвилин
    міф, побудований на псевдостатистиці і недіагностуванню "вакцинокерованих" захворювань у щеплених.

    Ех, не маю зараз часу знову все розписувати, роботою завалили...
     
  4. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    і не потрібно ;)
    оскільки у вас теж немає точних даних ;)
    і клінічні лікарні - теж не проводять відповідну роботу, а санстанція - цікавиться чим завгодно, але не епідситуацією ;)
    --
    До речі - ви читали описи чуми, для прикладу?
    Люди, що перехворіли - при наступній епідемії не захворювали (в більшості).
    А стосовно віспи - читали?
    --
    то я тільки про те, що зараз достовірної інформації та відповідного "полігону" - немає ;) і ніде взяти ;)
    а скоро й то, що є - і того не стане :D
     
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    про меншу імовірність - питання брехливої статистики;
    про перебіг хвороби - у щепленого симптоми стерті, що ускладнює діагностику, і час, що має йти на ефективне лікування, іде на встановлення діагнозу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Не можу дискутувати із спеціалістом. Зауважу тільки, що докази типу "99,9% хворих на гіпертонічну хворобу (наприклад) вживали в їжу огірки (наприклад), отже огірки викликають захворювання на гіпертонічну хворобу" сумнівні, щонайменше. Та головне не в цьому. Головне - пропозиції В. П. Сухановского. А саме: "Мой многолетний опыт работы с детьми всех возрастов, а в последнее десятилетие - преимущественно с детьми раннего возраста, привёл меня к окончательной уверенности в необходимости прекращения вакцинации БЦЖ новорождённых. Эту прививку необходимо перенести на более старший возраст, на 2-3-летний период жизни,... перенос сроков вакцинации БЦЖ на более старший возраст явится не только лучшей защитой от туберкулёза, но также станет методом профилактики лейкоза детей....Вакцинация БЦЖ в период новорождённости опасна для здоровья и жизни детей."
    Але найголовніше. Автор перш за все пропонує: "Суть моих предложений, ..., заключается в том, чтобы проследить за показателями физического развития и здоровья у трёх групп детей:".

    Пізніше допишу свої думки, вимушений відволіктися.

    Додано через 48 хвилин
    Так от продовжу...
    Можна дискутувати. Але немаэ сенсу. Взнати, що краще, можна тыльки одним чином: так, як це пропонуэ зробити Сухановський. Все інше - логіка, теорія... Не хочу вдаватися в деталі, але є питання щодо природнього імунітету і штучного (щеплення), вплив гіперінфекції, ... Закривати очі на ці речі не можна. Але не думаю, що масова відмова від щеплень БЦЖ найкращий вихід. Зауважте, що БЦЖ щеплюють не тільки в Україні.
    Дякую за рекомендацію
    Буде час та бажання - почитаю.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    У будь якій справі є резон. Скажіть, який резон цій лікарці правильно Вас проконсультувати, адже по-перше, вона не відповідає за наслідки своєї ж консультації, а по-друге, в неї є установка - видати як найбільше щеплень, по третє, вона не може говорити, що це шкідливо, виходячи з свого статусу.

    Як бачимо, консультація вже прогнозована.
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ми прививаємося на Дністровській французькою вакциною. Зробили вибір в бік прививок бо з дитиною подорожуємо з 8 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ТАК це - "вибір"?
    А мо' - його відсутність? ;) (або злишитись без подорожування)
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я не агітую ні за ні проти щеплень. Це свідомий вибір кожних батьків. Ми вирішили що робити будем, але не у поліклініці, а на Дністровській.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я думаю, що нікого "в обороти брати не потрібно".Щеплення - індивідуальне рішення кожного. Знайомі лікарі також вирішили дитину не щепити, дитина померла у віці 1.5р від дифтерії, хоча епідемії на той час не було і були поставлені на ноги всі... Я не залякую, просто різні факти..А у інших знайомих - прищепили і все одно дітей "перекачало" по повній програмі...Так, що буває по-різному...
    А форум для цього і існує, щоб кожен міг висловити свою думку, нікому її не нав'язуючи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    не фарт, що й щеплення б помогло. Щеплення - не панацея.
     
  13. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Абсолютно правильно. Але ... якби зробили... може б і не вмерла?
     
  14. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    вірно. але таке ж питання можна задати по відношенню до дитини, яка потерпіла від щеплення, нє?
     
  15. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Можна... Про те й мова...
     
  16. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    То ж який зміст тоді всіх наражати, коли всі і так наражені?
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Та отож... :)

    Сидить Заяць на пеньку, кричить-кричить, потім: "ка-а-айф!"
    Лисиця підходить зі спини і питає:
    -шо робиш?
    -кайф ловлю, молотком по Органу луплю.
    -як?! то ж боляче?!
    -так, але коли промахнешся - Ка-а-айф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mishell

    Mishell Загублений

    Відповідь: Щеплення немовлят

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    суперове питання!!!
    Протипокази перелічеені у вкладках до вакцин. А от як вони визначаються у новонародженого, навіть Мухарська не змогла відповісти в прямому ефірі "Ери". Ні, ну якщо, не дай Боже, дитина очевидно народилася калікою, з серйозними відхиленнями, тоді так. Хоча і це не гарантія, що їй не вгатять гепатит, котрий колять в перші 3 години після народження.
    Я нікому не кажу - відмовляйтеся від щеплень - то вибір мусить бути зроблений самостійно. А от відмовитися від щеплень в роддомі настійливо рекомендую навіть тим, хто вірить в їх безпеку і захисну функцію. Прийдете додому, покажете дитину лікарям, котримм довіряєте, а тоді - щепіть на здоров'я. Аби лиш дійсно було на здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Тема вже майже заглохла, але не хочеться заводити нову, сподіваюсь побачать. Не буду висловлюватись стосовно ефективності БЦЖ, дійсно питання не однозначне. Я робила доці, правда це єдина прививка, яку я робила. Так от Манту не робили і не будем, хоча загалом ІДЕЯ саме ідея, а не її втілення дуже правильна. Тому піднімаючи трохи інфу з того питання нарила такий от метод, який потроху впроваджується в життя, зокрема такі пробироблять в Інституті фтізіатрії і довідки про них приймають в дитячих садочках замість реакції Манту (що теж важливо). Детальніше
    тут. Цікаво які думки з того приводу, бо я ще визначилась.
     
Статус теми:
Закрита.