Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ну не зовсім. 60 років тому, коли ввели АКДС з"явилася така хвороба як аутизм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Можна використовувати цю фразу і проти щеплень: щеплять-щеплять, а хороба тілько прогресує...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    щеплять не від ДЦП ж (а моя фраза була про причини, які викликають ДЦП іта подібні хвороби). Тобто сказати "щеплять-щеплять від кору, а ДЦП прогресує" не вийде.
    Це якщо вже придиратися до слів
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я?! Придираюся?! до ваших слів?!
    Я про туберкульоз.
    А від консервантів щепленьових не тільки Церебральний Параліч може вхопити.

    Декламуючи філатовське :
    Спробуй заячий помет!
    Он — ядреный! Он проймёт
    И куды целебней меду,
    Хоть по вкусу и не мед.
    Он на вкус хотя и крут,
    И с него, бывает, мрут,
    Но какие выживают –
    Те до старости живут!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    БудЕ вже. А то ми чогось сперечаємося, не зрозуміло за що :)
    Я коли малий народився просто доступу до інформації не мала (7 років тому інтернет вдома було велике задоволення), тому робила щеплення. В школу встигли прошмигнути без щеплень, які в 6 років роблять, бо раніше віддала. Тепер зваживши всі за і проти, всю інформацію, поради лікарки, якій я довіряю на всі 100% вирішила що з обов'язкових 6-ти річних ревакцинацій зроблю тільки дифтерійно-столбнячну і то коли дитина буде в стані стійкої ремісії. КПК, поліо, манту ідуть лісом, незважаючи на те, що в малого немає антитіл до кіру та паротиту і гуляє епідемія туберкульозу.
    я за вибірковість щодо щеплень
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Почитайте це. Просто, щоб бути в курсі: http://www.privivok.net.ua/node/100

    Тираж збірника всього 300 екземплярів, призначений тільки учасникам з'їзду. Як він потрапив Костилєву до рук - не питайте, не знаю. Але там дуже багато цікавого...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    прочитала. Але все-таки залишусь мабуть при думці зробити. Моя знайома лікар, яка вже 30 років працює педіатром на невідкладній допомозі, сказала мені, що шкоди від усіх решта прививок буде більше ніж користі. А все побивалась, а якще свинка, в мене ж хлопчик, а як наслідки, як же він потім. Вона мене переконувала, що навіть якщо захворіє на це, то зараз швидко це розпізнають і до наслідків не доходить. Що за останні 10 років по львівській області всього одни випадок був з наслідками, але то дитина в селі, там просто вчасно не зрозуміли що то свинка. Вона радила зробити лише від дифтерії, тому що знає достатньо випадків коли що не робили але не могли спасти дітей, захворівших нею.

    Що мене зацікавило в тій статті так це згадування в кінці про Ig M. Хтось знає можна так само як до КПК, здати антитіла до дифтерії?
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Кішко, щеплення від дифтерії не дає імунітету! Це не щеплення в прямому розумінні, а анатоксин. Воно жодним чином не оберігає від зараження. Анатоксин мав би запобігти токсичній формі дифтерії, але як показують наведені атеріали (зауважте, це нова статисьтика, 2006 рік) - ефект зворотній.
    Це до речі гарно ілюструє лицемірство МОЗУ, котре стверджує, що спалах дифтерії в 90-х був викликаний відмовами від щеплень, в той час як це щеплення жодним чином не впливає на циркуляцію збудника. Коли на це в радіодискусії вказали Мухарській, вона з'їхала на хамство та істерику.

    А аналізи на імуноглобуліни здати можна. За цим до імунолога.
     
  9. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    та ось щось саме Ig до дифтерії я не зустрічала. До купи іншого будь-ласка, а до дифтерії щось не роблять
     
  10. aronskaya

    aronskaya Active Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Мені жодного щеплення, окрім дифтерії не робили - то й ніяких проблем. Зараз маю такий імунітет "залізний", що не пам'ятаю, коли останнього разу хворіла. Не в таблетках чи щепленнях здоров'я...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Вірусний - це гепатит А - жовтушка. Я перехворіла ним в 2 класі, і ще декілька моїх однокласників. Заразились в школі. І захворіли лише нещеплені діти. Краще б мене прищепили. А то відлежувалась в інфекційному, крапельниці.. І тепер ця жовтушка на все життя слід залищає.
     
  12. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    не дезінформуйте народ!!! Всі гепатити і А і Б і С мають вірусну природуце по-перше, по -друге щеплень від гепатиту А не існує. Не знаю скільки Вам років, але є у мене сильне відчуття що у вас школі ВСІ діти були нещеплені проти нього тому що проти вірусу типу А вакцинація непроводиться, а проти Б почали робити зовсім-зовсім недавно:).

    До Morryson:

    не робіть гидота рідкісна, наскільки я розумію в роддомі була відмова? повторіть відмову. В контексті майбутнього садка - прививка не обовязкова.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Таак, а як заразилася? Бо тут кажуть, що можна заразитися виключно через кров (ну і статевим шляхом).
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    можу додати лише, що не всі мають фінансові можливості для щеплень на Дністровській...
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Гепатит А - контактний. Зараження, якщо грубо, - через брудні руки до рота. Такі спалахи дійсно періодично виникають, особливо в дитячих закладах. Щеплення від гепатиту А існує, але воно не входить до обов'язкових, і масова імунізація ніколи не проводилася. Тому, Туся, або у всіх Ваших однокласників були такі свідомі батьки, що самі прощепили своїх дітей, або Ви таки щось наплутали...

    Хоча, локально такі імунізації були. От нещодавно в Криму МОЗ вирішило ощасливити народ. Чи ощасливило, не знаю, не відслідкувала, але передумови були цікаві. Я про них в жж писала: http://uka-didych.livejournal.com/117601.html
     
  16. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    а можете просвітити про ціну їхніх послуг?
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Тю...
    -Як всюди: від 5 грн. до життя, як пощастить.
     
  18. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Гепатит А повітряно-крапельним шляхом передається, навідміну від інших, які через кров. Так і заразилася - від спілкування з хворою дитиною.
    От що я мала на увазі.
    А на рахунок прививки спорити не буду, на словах говорили батьки що була прививка від гепатиту, та достовірність цієї інформації не підтвердиш тепер.
    Але я точно не прививалася ні від яких гепатитів.
    Нарахунок гепатиту В то це точно лиш тепер почали прививати в зв'язку з епідемією..
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    З чим?! :)
     
  20. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Це так по ТБ розповідали :p
    То не мої слова ;)
     
Статус теми:
Закрита.