Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Та в голові ТАКе не вкладається... :)
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    зате в певні кишені огого як лізе :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    По СТБ щойно озвучили один з результатів сьогоднішньої МОЗівської пресухи - дітей без щеплень не відсторонюватимуть від занять в школах. Це при тому, що і до сих пір не мали права. Хоч і намагалися.
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ну озвучили вони не один... а як те, що наприклад, останні смертельні випадки після пентаксину МОЗ НЕ ПОВ'ЯЗУЄ з введенням тої вакцини, яка "ОДНА З НАЙБЕЗПЕЧНІШИХ В ЄВРОПІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" і Гол санлікар України з піною в роті ще й має ХАМСТВО, ЗВИНУВАТИТИ НЕЩАСНИХ БАТЬКІВ, МОВЛЯВ ПІЗНО ЗВЕРНУЛИСЯ.....
    я все-таки Кравчука поважаю за цю фразу МАЄМО ТЕ ЩО МАЄМО...
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 14
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    дивилась я оцей концерт вже кілька раз протягом останньої години по різних каналах.
    мама розповідала, що їх на роботі щеплювали від дифтерії, а згодом вони мали можливість зробити аналіз на наявність антитіл (якраз говорили в репортажі про такі аналізи). І що було цікавим, жодних антитіл від дифтерії у привитих не виявилось. Залишилось питання: ЩО їм вкололи?
     
    • Подобається Подобається x 16
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    то як моя мама каже - В тій таблетці цитрамону ніц нема - один крохмаль)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    в кращому випадку. Вже напевно дійсно краще хай у вакцині буде звичайний фізрозчин аніж гремуча суміш алюмінію, формальдегіду та іншого непотрібу для організму. А то щеплять від одного, а заразять ще десятком іншого...
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    дівчата напишіть мені пліз хтось у приват з ким можна домовитися про довідку тих грьобаних прививок, бо на чергу в садік не беруть.
    ДЯКУЮ
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    з дільничним педіатром
     
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ггг ... послала лісом робити щеплення... вона у нос совдепівська і дуже правильна і всьо має по закону і .... ше купа і...
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    там вона мабуть не один педіатр, а там їх кілька - піди до когось іншого, до такого когось хто тобі на око виглядає гут і всьо, мало би повезти...:girl_spruce_up:
     
  12. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    я вибирала щоб була молодша лікарка (або медсестра) - з ними легше домовитись! вони краще розуміють! (хоча всяке буває...)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    А навіщо дільничому педіатру чи сімейному лікареві про щось знати? Від нього потрібне лише скерування на щеплення. Домовлятися потрібно з людиною, яка безпосередньо робить укольчик. А це медсестра з кабінету щеплень. Не маю уявлення, як вони поводяться в світлі останніх подій. Коли ми "робили" наші перші щеплення, це не виглядало для них чимось новим і не видно було, що вони особливо бояться робити липові записи в книжечку імунізації.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Минздрав рекомендует: первый раз в первый класс без справки о прививках
    31 августа 18:03

    Вiкна 18:00

    Первый раз в первый класс без справки о прививках. Министерство здравоохранения разрешило идти в школу непривитым детям.

    При этом чиновники и дальше настаивают – вакцинация является безопасной процедурой и с ней нельзя связывать смерти 3 малышей, которые недавно произошли на Донетчине и Запорожье. Врачи уверены: трагедии произошли из-за того, что родители просто слишком поздно обратились за медпомощью.

    Но процедуру оформления ребятишек в учебные заведения все же смягчили. К обучению смогут приступить все школьники: и со справками о вакцинации, и те, кто не успел или не пожелал ее делать.

    Александр Биловол, главный санитарный врач Украины:

    До навчальних процесів не допускаються діти, які б не пройшли вакцинацію, тому ми врахували всі ці аспекти, дали певний час, щоби всі ці речі закрити, провести і щоби не застосовувати цих мір до дітей. Ми акцентували, але до занять ми допускати будемо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Буде битва з тими щепленнями...
    Тільки вчора в новинах вичитала, що Україна закупила Пентаксину на 180 млн.грн. Тому препарат однозначно буде безпечним і смерті з ним не пов"язані. Бо куди з то все діти якщо признати інакаше?

    беремо позики в МВФ і на них закуповуємо вакцини...
     
    • Подобається Подобається x 21
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    нє шоб мені підняти допомогу з 130 грн до хоча б тих же 800грн
    а вони собаки купляють гадость дітей травити(((((((((((
     
    • Подобається Подобається x 21
  17. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ну ти ж їм половину відкатом не повернеш...

    тому і закуповують супер безпечну вакцину і вбивають дітей нею
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    гиги - я їм он якого козака вигодовую
    почєму нє памочь, а?
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    • Подобається Подобається x 16
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    і скажіть тепер що ми не африка чи країна третього світу...
    свої ж за гроші на своїх же дітях (не німці на євреях - тут хоч якось зрозуміло. не гуманно, але хоч зрозуміло. а свій на своєму) проводять досліди і ще з екрану телевізора на всю країну мають наглість розповідати байки навіть оком не повівши. яка совість? яка людяність?...
    невже не бояться, що за всі свої вчинки таки будуть відповідати? не по земним законам явно, бо самі їх пишуть, але перед Всевишнім і до сьомого коліна їхні діти? видно вважають себе богами...
    а ти тут барахтайся в тому лайні і зі всіх сил намагайся доказати, що ти і твоя сім"я не сім"я піддослідних кроликів...
     
    • Подобається Подобається x 15
Статус теми:
Закрита.