Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

  1. Ні, здоров'я дорожче...

    199 голосів
    57,5%
  2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

    79 голосів
    22,8%
  3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

    68 голосів
    19,7%
Статус теми:
Закрита.
  1. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Switljachok в точку!!!! Зїдять тут тебе
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    мені здається,що сама ідея щеплень не є поганою(якщо подумати з точки зору науки і фантастики:))але ж якби кололи саму хворобу,а не фіг зна шо,якісь білки,солі алюмінюю і т.п. ТО Ж ВИХОДИТЬ БІОЛОГІЧНА ЗБРОЯ!!!!нас мутують!!!!(вже не говорячи що це бізнес,тут йдеться про шаленні гроші,а не про турботу про здоров'я)
    ми є частина природи,і хворіти-то природньо,то природньо контактувати з бактеріями,вірусами.ми призвичаєні до цього.вони завжди були,жили поряд з людиною,і все залежало від самої людини,її імунітету,її індивідуальної реакції на подразника.то навіщо колоти набір хімікатів від того,що може і нас не заразить?
    тоді виходить,що той,хто вигадав щеплення-керувався бажанням заробити гроші.
    Рахую,що медицина далеко пішла,і зараз можна вилікувати дуже багато хворіб,але навіщо калічити здорових дітей???? ото питання
     
    • Подобається Подобається x 20
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ой ,да ніхто "їсти" тут не буде. кожен має свою думку і переконання,чому він робить, або чому не робить...я теж робила щеплення (одне),але мене тут не зїли.
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Світлячок, хотіла запропонувати стоворити альтенативну тему з іншим опитуванням, але не певна, що то не буде клоном.
    А щодо "їдження" прихильників щеплень в цій гілці - тут скорше намагаються підштовхнути до більш активного ознайомлення з інформацією. Коли людина впенена у своєму виборі, то спокійно бере участь в дискусії, наводить аргументи на підтримку своєї думки. А якщо не дуже впенена - нервується і ,часом, ображається, але більшості випадків починає шукати інформацію :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    гмм, а що когось вже з'їли?
    звісно, якщо людина продукує в тему міфи про "жодної смерті від дифтерії в щеплених і десятки померлих діточок, яких батьки не щепили", повіривши брехні лікаря, то їй покажуть статистику (офіційну мозівську!), яка це спростовує. І зовсім не для того, щоб "з'їсти", а лишень для того, щоб вона себе й інших не вводила в оману.

    Я розумію, що присутність в гілці кількох людей, обізнаних в темі, зводить на ніц всі балачки в стилі "а от моя лікарка мені сказала..., а я чула..." і т.д., які можна спостерігати на більшості мамських форумах у гілках про щеплення і не тільки. І усвідомлюю, що нам, мамам часто бракує спілкування саме в такому руслі. Але на моє тверде переконання, тема щеплень є надто серйозною і надто важливою, щоб заговорити її простими балачками. Натомість об'єктивна інформація для декого може виявитися питанням життя і смерті. І самотужки знайти її, на превеликий жаль, дуже важко. Більшість інформації, яку я наводжу, це продукт сукупної праці, пошуку й аналізу багатьох людей, які спеціально займаються цією темою. З обидвох боків барикад, до речі.

    Зі свого боку можу всоте повторити, що хоч я і є противником щеплень, я нікого не агітую їх не робити. Я лише спонукаю задуматися. Більше того, інформація, яку я приношу в цю гілку, є максимально об'єктивною. Якщо погуглите на тему пентаксиму наприклад, то побачите цілу купу "душераздірающіх" статей, але я жодної з них сюди не принесла. Бо там такий компот з правди, брехні і фантазій, що без 100 грам не розберешся. Я вже на них не ведуся, але ще роки два тому - запросто. Тому і не несу сюди. Повірте, я не ставлю собі за мету когось залякати. Я просто вважаю, що мами повинні знати, що і як роблять з їхніми дітьми...

    Так, інколи я приношу сюди інформацію без цитат і джерел, інформацію неперевірену. Бо часом є так, що джерела не хочуть світитися, а інформація може коштувати життя комусь. Так було з тетракт-хібом, коли я застерігала: за жодних обставин не ця вакцина! Досі офіційно сплив лише один випадок, а їх було більше десятка, і вакцину таки перестали застосовувати. Але перш, ніж перестали, нікому не відомо, скільки побічних наслідків від неї було. Було б краще, щоб я промовчала, і Ваша конкретна дитина під то потрапила?

    І зараз я теж застерігаю (це навіть не інформація, а не зовсім зрозумілі збіги, й найімовірніше це не підтвердиться), тимчасово утримайтеся від крапель поліо, і застережіть дітей, щоб не робили в школі. В Україні не реєстрували випадків дикого поліо з 90-якогось року, тому звичайним відтермінуванням Ви не наразите дитину на небезпеку, якщо вважаєте, що вакцина Вашій дитині потрібна.

    Готова відповісти на будь-які запитання в межах своєї компетенції, і на будь-які обгрунтовані закиди й претензії.
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 31
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ука, дякую Вам, хоча я наразі більш схильна робити щеплення ( хочаб вибіркові) ніж не робити, мені дуже цікаво читати ваши дописи і вашу думку. Тому Хочу спитати Вас, враховуючи що

    і не зважаючи на те що Ви противник щеплень....
    які вакцини і яких фірм серед тепер існуючих і доступних найменше шкідливі, по яким з них менше наслідків..... і що конкретно Ви думаєте про вакцини Інфанрікс ?
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щеплення немовлят

    У мене двоюрідна сестра старшу доню щепила ( їй зараз 6), а молодшу- ні ( їй 2 ). Цікаво, але факт - навесні старша щеплена перенесла коклюш, а молодша нещеплена не заразилась. Та й загальна імунна система у молодшої її доні сильніша від старшої.
     
    • Подобається Подобається x 13
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    я не аналізувала все, тому не скажу.
    знаю, по чому є багато відгуків з негативом.

    1. бельгійська БЦЖ - дуже реактогенна
    2. про тетракт і пентаксим вже всі знають
    3. гепатит Б містить солі ртуті (здається, всі наявні в нас моновакцини)
    4. як це не парадоксально, але живий поліо (краплі) є безпечнішим, аніж інактивований (в уколах) щонайменше з двох міркувань: відсутність усіляких формальдегідів і природній шлях потрапляння в організм з проходом усіх захисних бар'єрів.

    Тепер по інфариксу. Їх є 3 штуки: інфарикс, пента і гекса. тобто АКДП, АКДП +гепатит Б, і АКДП +гепатитБ +Хіб. Треба уточняти, що колотимуть. Про

    Ускладнень дійсно менше, ніж після більшості вакцин, тим не менше в складі - формальдегід і солі алюмінію, а це шкода, що має схильність накопичуватися. Про ХІБ я писала, він об'єктивно не потрібний. Про доцільність гепатиту Б я теж писала, тут вирішуйте самі.
    Докладніше нічого не скажу, не знаю просто.

    Щодо всіх АКДП є одне загальне застереження, наразі теж без обгрунтувань. Якщо в пологовому зробили бельгійську БЦЖ, то краще стриматися. Як довго? не знаю, принаймні, поки проясниться ситуація з пентаксимом.
     
    • Подобається Подобається x 16
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ми щепилися.
    Правда не зовсім з аграфіком, бо аналізи часом булинедуже, але коли було все гуд - то кололи Інфарнікс.
    В рочок збиралися КаКу колоти.
    Але малий прихворав.
    Коли кашляти почав, то я ледве яйко не знесла - боялася, що кашлюк.

    сніжана, а ваша знайома доню від кашлюка лікувала вдома?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Про Пентаксим стане все зрозуміло, коли власники фармфірм нагорі "порешають" все що треба з ким треба.
    Чи не "порешають"
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    ну, є ж іще й неофіційна інформація ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Я в пологовому не робила жодних щеплень малій..... з 3 місяців ми по плану 3 рази прищепились інфанріксом гекса.....
    Зараз встало питання про БЦЖ.... вакцина в поліклініці російська..... лікарка як завжди радить, я наразі вагаюсь, вагаюсь не тому що вважаю це не потрібною справою, а тому що боюся саме тої вакцини..... хоча також в курсі що російська дає порівняно з бельгійською меньше побічних реакцій.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    але менш ефективна...
    а судячи з епідемії - зовсім неефективна.
    тут з мене порадника не буде...
    але якби раптом надумали, то ще термін перевірте. З огляду на те, що вже впровадили бельгійську, російська може бути на межі терміну.
    Ну і врахуйте, що навіть російська БЦЖ є дуже реактогенною. За офіційною (!) статистикою побічних реакцій БЦЖ завжди була на першому місці.

    "Отруєння" в Кременчуку. За попередніми даними всім дітям напередодні робили манту.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Так шоб зовсім,то не перестали. Наприклад,в поліклініці на Виговського тетракт-хіб застосовують і тепер,принаймі два тижні тому була в них тільки та вакцина.Знаю зі слів лікарки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    в них зараз дійсно лише ця вакцина, тому лікарка (!) рекомендувала (!) поки що утриматися (!) від вакцинації моїй 3-місячній похресниці.
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    тим більше інформація актуальна. Цю вакцину заборонили навіть в Росії, де бардак не менший від нашого...
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Уко, в тій статті щось мало інформації, а в коментарях пишуть що і малі і більші діти потруїлись. Якщо чесно, я вже не памятаю зі школи, Манту можуть робити і більшим і меншим класам в один день? І звідки ця інформація про Манту - є якесь посилання, чи неофіційно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    можуть. більше того, зазвичай так і роблять

    наразі неофіційно. почалося з коментарів під статею. а далі - справа техніки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Switljachok

    Switljachok Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    :xaxa::xaxa::xaxa:
    Звичайно, їсти тут ніхто нікого не буде! Хто має почуття гумору - той розуміє!

    Напевно, більшість із нас (як прихильників, так і противників щеплення) заглядають сюди, тому що ця тема зовсім неоднозначна. І кожний з нас, навіть якщо визначився, усвідомлює, що загроза є як в одному, так і в іншому випадках. Це не дає спокою. Ми шукаємо нові і нові аргументи, докази, кращі варіанти, тому що усі ми хочемо дати нашим діткам все найкраще.
    Думаю, ось у цьому ми всі одностайні:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 14
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Уко, дуже дуже мені цікава ця тема.
    буквально сьогодні мала дзвінок з садочку,щоб вже бігти робити якусь там прививочку (АКДП, причому повторне, звідки вони то малюють... але мене то не дуже цікавить).
    я відповіла,що в садочку не хочу,щоб мою дитину оглядали якісь лікарі і давали висновки,чи готова моя дитина до щеплень чи ні, а тим більше вели її в поліклініку БЕЗ МЕНЕ.
    так от, пішла я до лікарки знайомої, думаю спитаю як що і до чого, і чому вони мені вішають якесь повторне АКДП..... дійшли ми висновку,що вони щось так напутали,і єдине,до чого вони б могли вчнпитись - крапельки поліо. після цих слів лікарка подивилась на медсестру і в один голос почали кричати,що поліо зараз нема, щоб я нікуди не ходила. я аж здивувалась..... думаю,звідки такий інтузіазм...


    і ще. така "файнюча" у нас медсестра в садочку. викликає мене десь на початку нашого відвідування і каже, що сьогодні зранку приходила лікарка, оглянула мою малу і сказала,що можна щепити. і як добре, що вона, медсестра, все таки вирішила зі мною спочатку поспілкуватись, а не КОЛОТИ МОЮ ДИТИНУ. ну я була в шоці. подякувала чемненько і сказала,що ніякі щеплення в садку робити не будемо, маємо свого лікаря і тільки його думці довіряємо.
     
    • Подобається Подобається x 12
Статус теми:
Закрита.